Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[Support] Kill&HeadShot Info


pcku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kill&HeadShot Info

Zobacz plik

Opis:
Jest informacja w HUD o stanie fragów za zwykłe zabicie i za zabicie strzałem w głowę.
Jeśli zabijemy zwyczajnie to dodaje nam frag do zwykłych zabić, a jeśli zabijemy strzałem w głowę to dodaje nam frag do Hsów + do zabić bo w końcu gracz zginął

 

Inne:
Zapisuje nam dane statystyki na nVault do katalogów cstrike/addons/amxmodx/data/vault
Jeśli chcemy zresetować dane statystyki to po prostu usuwamy plik o nazwie KilliHS_Stats.vault

 

Komendy:

  • Gracz może sam sobie zresetować ranking  poleceniem na say: /resetstats
  • Admin może zresetować wszystkim ranking (graczom którzy są na serwerze) (usuwanie pliku przez plugin coś nie działa nie wiem czy czasem nie wymagany jest do tego restart serwera) polecenie na say: /resetallstats
  • Poprawki w pluginie i inne informacje!:
  • Więc tak, Plugin nalicza nam ile trafiliśmy HeadShotów  + do tego oblicza nam ile zabiliśmy już graczy, lecz
  • ile trafiliśmy HSów tyczy się też do Zabitych, bo przecież jak trafimy HS to zabijamy gracza 
  • i jak zabijemy gracza HSem to dodaje nam i 1frag do HS i 1frag do zabitych .

 

Cvary:
kh_pokaz_info "1" //gdzie pokazać info // 0=pod SAY lub 1=HUD
kh_jak_pokazac_w_hud "0" //jak pokazywać w hud.. 0=linijka pod linijka // 1=linijka obok linijki
kh_losowe_kolory "0" //1=losuje cięgle kolory //0=staly kolor

 

Autor: hardbot

 

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...