Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Serwer nie uruchamia się ;/.


Ilovenoobs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc wracając do domu dostałem info, że jeden z moich serwerów leży i ni jak nie mogę go podnieść z panelu hostingu, według którego serwer jest ON. Jeżeli chodzi o pluginy to jest tam jedynie zestaw domyślnych pluginów sourcemoda +cały pakiet mapchoosera, multi1v1, plugin na stronki www franuga, oraz moje autorskie pluginy, więc można wykluczyć błąd w pluginach. Dodam też, że wczoraj serwer chodził bez problemu, a nic nie zmieniałem. Dorzucam log z konsoli

 

Executing dedicated server config file
Usage: sv_setsteamaccount <login_token>
exec: couldn't exec gamemode_competitive_server.cfg
PlayerModelInfo: missing terrorist models for map am_aztec2015. Adding the default model tm_phoenix.
PlayerModelInfo: missing counter-terrorist models for map am_aztec2015. Adding the default model ctm_st6.
PrecacheScriptSound 'Chicken.FlapWings' failed, no such sound script entry
Commentary: Could not find commentary data file[S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed.
dlopen failed trying to load:
steamclient.so
with error:
/lib/i686/cmov/libpthread.so.0: version `GLIBC_2.12' not found (required by //home/s3479/bin/steamclient.so)
[S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so.

 

Warto też wspomnieć, że 2 z 5 moich serwerów też są na tym hostingu i działają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...