Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sourcebans 1.4.11 problemy z kompilacją (sourcemod 1.7.2)


Kaloski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć przy próbie skompilowania pluginu wywala mi 9 ostrzeżeń o następującej treści:

warning 234: symbol "GetClientAuthString" is marked as deprecated: Use GetClientAuthId

Po podmianie niestety plugin nie może zostać wywala mnóstwo błędów typu niezdefiniowany symbol i mam pytanie czy istnieje jakiś plik .inc zawierający definicje symbolu GetClientAuthId

Oprócz tego kompilacja kończyła się niepowodzeniem. Z powodu występowania słowa

Database

Lekarstwem na to jest podmienienie tej nazwy na dowolną (oczywiście aby się nie gryzła z nazwami zarezerwowanymi dla sm'a) za pomocą programu np. notepad++ podmieniamy Database na Baza - po zapisaniu i próbie wygenerowania pluginu będzie wszystko git.

 

Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć na temat zależności długości banów:

Dodałem sobie kilka dodatkowych pod swój taryfikator długości banów. Do jednego miesiąca wszystko się zgadza 1 miesiąc to 4 tygodnie= 28 dni tj. (40320 minut)

 

Niestety przy dłuższym okresie np. 3 miesięcy (120960 minut) wg. sourcebans'a, to jest 2 miesiące 3 tyg 3 dni czyli wyparowały 4 dni 

Natomiast przy 6 miesiącach (241920 minut) pokazuję, że to jest 5 miesięcy 2 tyg. 4 dni czyli wyparowało 10 dni

Rozbieżności te wynikają z błędów interpretacji 1 miesiąca w bazie czy z czegoś innego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...