Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Leak 1shot2kill


Boski Z Polski
 Udostępnij

6 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 
z racji braku jakichkolwiek informacji od strony administracji sieci 1shot2kill oraz ze względu na fakt zbanowania osoby na myGO, która pierwsza wyjawiła tą informację, postanowiłem napisać ten temat, przedstawić go szerszej grupie osób.  
Wyciek zawiera wszystkie dane, które były dostępne z końcówki kwietnia obecnego roku, więc z okresu przejęcia sieci przez sieć GanjaSkill.eu. Wiadomości, adresy logowania, hashowane hasła itd. Oprócz plików, to standardowo poszedł styl forum jak i klucz IPS Xd

Dwa screeny od wiadomo kogo:
1.thumb.png.49e7e090ab9b731067c567d44ee0ff14.png
2.thumb.png.bee09aa96c0142031eba1caf7b9044a2.png

Osobiście jestem zniesmaczony tą sytuację, minął kwartał roku i dopiero teraz dowiadujemy się o takim przecieku?  Obecny główny właściciel sugeruje, że była to wina poprzednich właścicieli. Ile w tym prawdy? Nie wiem, ale się domyślam. Podoba mi się podejście, niby stosowanie się do wytycznych narzuconych odgórnie, ale trzy godziny po napisaniu poniższych słów, nadal nikt nie dostał żadnego wymuszenia zmiany hasła.  Osobiście uważam, że takie coś powinno zostać przeprowadzone od razu po otrzymaniu informacji, ale to tylko moja osobista opinia.
image.thumb.png.a718f9e70a9dea999bc8347757fa4ee0.png

Idąc dalej.
Nie znam się na IPS oraz na innych podmiotach z tym związanych, ale zastanawia mnie następna rzecz. Serio nie ma żadnych logów sprawdzających co dany użytkownik robił?
Zapraszam do dyskusji


Źródło:
https://hejterzycs.pl/topic/126-wiele-raczek-1shot2kill-i-leak-forum/

Edytowane przez Boski Z Polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...