Zaloguj się, aby obserwować  
Umino

Poszukiwanie adminów

Recommended Posts

Witam!

Poszukuję dwóch adminów na mój serwer 3 maps z skinami i kosami.

Informuję, iż ci dwaj admini będę posiadali owe stanowisko za darmo.

Moje zalecenia:

1. Najlepiej osoby +16,

2. Osoby, które już posiadały admina na jakimś serwerze,

3. Działające mikro,

4. Osoby odpowiedzialne.

Zapraszam do zgłaszania się w wiadomości prywatnej.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez karakantoziomal
      Siemka, jest plugin, żeby dodawać skiny broni w postaci samego .vtf? Jeśli tak to dajcie linka jakiegoś, bo coś znaleźć nie moge xd

• Przez Dudnes
      Opis: Kupię rozkręcone serwery cs:go (tylko te hostingi pukawa, 1shot1kill, hostplay) 
      * minimum 2k w gt
      * dowolny mod
      Cena: do uzgodnienia
      Płatność: Przelew / PayPal 
      Kontakt: 
      Steam - https://steamcommunity.com/id/dudnes
      GG: 50231904
    • Przez bvrtusss
      Witam, jakiś czas temu stworzyłem swój serwer deathrun, nawet wyszedł, trochę osób wchodziło, na początku nie chciałem wgrywać pluginu na skiny i noże na swój serwer, żeby nie dostać bana, ale już po jakimś czasie coraz więcej osób chciało, żebym je dodał. No to próbowałem znależć tę dwa pluginy, gdzieś tam znalazłem wskazówkę, żeby poszukać na jakimś ruskim forum to znalazłem, wgrałem ale coś do końca nie grało. Póżniej zainstalowałem public wersje od samego developera/twórcy tego pluginu. Wszystko chodziło aż do czasu gdy dostałem bana i mój serwer został zablokowany.

Teraz nachodzi pytanie - jak zrobić żeby wgrać ten plugin, nie dostając bana, albo jakąś inną wersje jego? Może jest jakieś obejście które eliminuje zgłaszanie serwera i wyłapywanie przez valve tego pluginu? Proszę o pomoc!

Pozdrawiam, bvrtusss!
    • Przez sirmich
      Witam serdecznie, jak w temacie poszukujemy serwerów do gier na nasze forum ;)

Mamy ponad 50 tyś. użytkowników i codziennie odwiedza nas kilkaset osób, chcemy stworzyć bardzo dużą społeczność graczy, a do tego wiadome, potrzebna masa serwerów.
      Dlatego jeśli to czytasz, to nie czekaj i dołącz do Nas ze swoim serwerem, po 3 miesiącach dostaniesz od Nas 50 zł na reklamę / opłatę serwera itp. Oczywiście oferujemy także, pomoc finansową czy tam pomoc przy serwerze ;)

Na pewno nasza współpraca będzie owocna, przyjmiemy każdy serwer! Cs 1.6, CS:GO, Minecraft, Metin2 i inne! ;)

Kontakt:
      GG: 20470211
      Mail: [email protected]

Adres strony podam osobom zainteresowanym. 
    • Przez live4net
      Opis: Sprzedam, a w zasadzie zaprogramuję i będę hostować bota do CS:GO. Bot będzie przyjmować skiny, sprawdzać ich cenę w markecie i wysyłać informację do wskazanego systemu (sklep). Możliwość integracji z dowolnym sklepem/systemem. Wszystkie szczegóły są do dogadania. Programuję bota w taki sposób, w jaki klient sobie życzy. Nie udostępniam kodu źródłowego.
      Cena: 40-60 zł / miesiąc (w zależności od złożoności zlecenia i czasu opłacenia usługi)
      Płatność: Przelew / PSC / Skiny / PayPal
      Kontakt: PW lub steam
      Allegro: na życzenie kupującego
      Zdjęcia:  brak