Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Problem z wgrywaniem pluginów etc.


Arnn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam sobie o VPS'a na którym postawiłem serwer do CS'ka, wykorzystując skrypt srcds, mam na nim system Ubuntu.

Moim problemem jest przykład że próbując wgrać np. RankMe ten zwykły czy nawet Kento Edition, serwer nie ładuje tego pluginu, w logach też nic nie ma, tak samo jest z ShowDamage, żadne cfg się nie tworzy, wpisując w konsoli będąc na serwerze sm plugins, sm plugins 11 etc nie ma ani tego ani tego na liście.

Dodam że mam wgrany plugin na Arene 1vs1 i ten działa bez problemu.

W dodatku mam wgranego advertisements 2.0, w sumie powiedzmy że działa, bo info wyskakuje na czacie, tylko kolory mi do tego nie działają, np. {green} 123 tekst , to zamiast nadać kolor temu tekstowi wyświetla się tak jak napisane w txt ( Odziwo plugin z 1v1 wykorzystuje kolory na czacie i one działają poprawnie..)

Od razu powiem że pluginy dobrze wgrywam, nawet wgrywałem je ponownie, restart serwera, stop, start, no i nie działa i tak...

 

SourceMod i MetaMod są wgrane najnowsze wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...