Zaloguj się, aby obserwować  
Wojciech Krupa

Problem z SourceBans

Recommended Posts

Chodzi pewnie o "Nulled by IPBMafia.ru" XDDD

• Like 1

Nie ma to nic wspolnego z forum co za czym idzie tez nie z ips, prawdopodobnie masz porty zablokowane, lub zmien wersje php

Co do forum - polecam jednak usunąć tą stopke bo troche przypał..

nulled.png

Co do sourcebansa - Na jakim hostingu posiadasz forum?

Jeszcze Zasadnicze pytanie.. Jaką wersje sourcebansa próbujesz wgrać i czy edytowałeś coś oraz jaką masz wersje PHP 

24 minuty temu, SnowWolf napisał:

Co do forum - polecam jednak usunąć tą stopke bo troche przypał..

nulled.png

Co do sourcebansa - Na jakim hostingu posiadasz forum?

Jeszcze Zasadnicze pytanie.. Jaką wersje sourcebansa próbujesz wgrać i czy edytowałeś coś oraz jaką masz wersje PHP 

PHP 7.2.3 proserwer hosting proserwer.pl https://amxx.pl/topic/157693-instalacja-sourcebans-1547/ to wgrywalem

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DeD
      Witam mam pytanie jak zrobić żeby po wpisaniu !vip wyskakiwało co posiada Vipek 
    • Przez H3lsay
      Witajcie mam problem ze sklepem sms (http://sklep-sms.pl) 
      Ustawiłem wszystko (ID usługi i konta, treść sms oraz numery zaktualizowałem) jednak wyskakuje mi błąd o kodzie: "no_connection".
      ID jest dobrze uzupełniłem ręcznie dane i wkleiłem do przeglądarki wszystko poprawnie wyskoczyło. 
      Proszę o pomoc.
      Pozdrawiam.
    • Przez Krzysztof Nowak
      Hey, mam taki problem mianowicie zainstalowałem serwer CSGO za pomocą linuxgsm na swoim VPS, i wszystko fajnie działa, wgrałem sourcemoda i działa, ale gdy dodaje plugin VIP'a na liście pokazuje mi go po wpisaniu sm plugins 11, ale ja go nie mam :( Wygenerowałem VIP'a za pomocą generatora z arena-skilla, w załączniuk ten vip.

Mam nadane uprawnienia 99:z w pliku 
      vip.sp
    • Przez query96
      Witam. Mam problem z pluginem rank czy ktoś może Mi pomóc o to error log
      L 05/24/2018 - 15:46:23: [SM] Exception reported: Invalid database Handle 0 (error: 4) L 05/24/2018 - 15:46:23: [SM] Blaming: Rangi.smx L 05/24/2018 - 15:46:23: [SM] Call stack trace: L 05/24/2018 - 15:46:23: [SM] [0] SQL_EscapeString L 05/24/2018 - 15:46:23: [SM] [1] Line 578, C:\Users\Pluginy, Kompilatory, Paczki itd\Kompilatory\Główny\Rangi.sp::DB_SaveInfo L 05/24/2018 - 15:46:23: [SM] [2] Line 493, C:\Users\Pluginy, Kompilatory, Paczki itd\Kompilatory\Główny\Rangi.sp::OnClientDisconnect Dziękuje za wszelką pomoc z góry.