Jump to content
Sign in to follow this  
KabaN'

Poszukiwany Technik/Współwłaściciel

Recommended Posts

Witam!
Poszukuję osoby do założenia nowej sieci Counter-Strike, która zna się bardzo dobrze na IPS.
Osoba musi umieć robić bloki min. Panel Boczny/Shoutbox itd.
Kontakt: GG: 63128754

• Haha 1

Posted (edited)

A co ze starą siecią o stażu kilku dni? Z poprzedniego ogłoszenia  oznajmiłeś, że jesteś doświadczony a widgetu nie potrafisz przypiąć? A licencja IPS jest z Powered by Invision Community Virus?

5 godzin temu, KabaN' napisał:

Od siebie mogę zaoferować: licencje IPS, przejrzyste forum, profesjonalizm, doświadczenie

Edited by Botownia.pl

2 godziny temu, Botownia.pl napisał:

A co ze starą siecią o stażu kilku dni? Z poprzedniego ogłoszenia  oznajmiłeś, że jesteś doświadczony a widgetu nie potrafisz przypiąć? A licencja IPS jest z Powered by Invision Community Virus?

Nie byłem tam właścicielem.... Tylko dodałem ogłoszenie.

To od kiedy nie właściciel przyjmuje na nie swoją stronę serwery i dodatkowo stawia wymagania dołączenia? 

Kurła, człowieku jest marzec - ferie z wakacjami pomyliłeś.

• Haha 1

2 godziny temu, F3Nx napisał:

Mam takie zajebiste dowiadczenie ze nikt takiego nie ma, nawet ten jakis tam kozacki Weak @SeeQ ktory nic nie umie,.. no dobra, moze cos tam umie ale nie tyle co ja, bo ja jestem lepszy od niego. Wszystko zrobie za free, dodam bloczki, czat itp. Zasponsoruje Cie w dodatku, kasa to nie problem, dla sieci zrobie wszystko wiec moge nawet ludzi okrasc. Niestety ze jestem wybitnym programista (pracuje jako programista w Allegro oraz Facebook) to nie korzystam z czegos takiego jak GG, mam wlasna platforme obywatelska. Jesli jestes zainteresowany moja propozycje to podaj numer kontaktowy, moi sluzacy skontaktuja sie z Toba I dogadaja szczegoly. Milej nocy

Skoro mam być szczery to wątpię abyś był jakimś tam programistą z racji tego że po twoim piśmie wywnioskowałem że masz 15-16 lat max, osoba która by programowała coś dla Allegro lub Facebook nie pisała by "służący" tylko "pracownicy" chyba że ty żyjesz w średniowieczu i masz służących jeszcze

• Thanks 1

6 godzin temu, UBN napisał:

Skoro mam być szczery to wątpię abyś był jakimś tam programistą z racji tego że po twoim piśmie wywnioskowałem że masz 15-16 lat max, osoba która by programowała coś dla Allegro lub Facebook nie pisała by "służący" tylko "pracownicy" chyba że ty żyjesz w średniowieczu i masz służących jeszcze

A Ty nie wyłapałeś trolla, baitu czy ironii... Chujnia z grzybnią ;/

• Haha 1

Widać chłop opierdala ludzi na gg to teraz stać go na odpalenie forum.

Niech Ci te 60 zł służy bo ja nie zbiednieje, a ty tylko sobie opinie zjebiesz ^^

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cebula
      Wolne stanowisko:   Opiekun serwera
      Ilość wolnych miejsc:  3
      Informacje dot. stanowiska:  Opiekun serwera. Na początku bez FTP. Jeśli się zna na FTP, to po czasie FTP dostanie.

Obowiązki:
      -Zarządzanie administracją serwera. Rekrutowanie nowych adminów, kontrolowanie administracji
      -Opieka nad działem forumowym. Moderacja
      -Tworzenie konkursów oraz zapewnianie graczom rozrywki
      -Pilnowanie serwera, wprowadzanie innowacji, które wspomogą działanie serwera
      -Cała reszta do dogadania

Oferuje:
      -Rangę Opiekun Serwera na https://cs-arena.pl/
      -Moderacje działu serwera
      -Konto w Sourcebansie
      -Dojrzałość i miła atmosfere

Wymagam:
      -Wolny czas i chęci do działania
      -Dobrze jeśli masz doświadczenie
      Serwery rozwinięte 
    • By inside
      Cześć!

Jestem na etapie stworzenia sieci serwerów do Counter-Strike: Global Offensive, i poszukuję osoby/osób do zarządzania siecią.
      Ze swojej strony oferuję:

-Niezbędne środki finansowe do stworzenia sieci
      -Serwery gier/dedykowane w dobrych lokalizacjach
      -Bardzo duże doświadczenie w biznesie, oraz ogólnie w grach/gamedevie

Poszukuję osoby do:

-Administracji oraz zarzadzanie forum
      -Tworzenie serwerów CS:GO zgodnie z wcześniejszym planem (konfiguracja, pluginy itp.)
      -Administracja nad innymi uczestnikami projektu

Osobie która będzie to prowadzić daję sporo swobody w działaniu, jednak musi być to zgodne z polskim prawem.

Wynagrodzenie za pracę oferuję w % (zysk( bądź gotówce za wykonane prace (umowa o dzieło).

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PW bądź GG: 8235617
    • By Fantasy
      Poszukuję technika, który wykona zlecenie/naprawę serwera + stała współpraca. (za każde wykonanie zlecenia płaci, które jest na dany serwer jest opłacany).
      Kontakt pv Forum oraz wiecej informacji również.
    • By Spyrek
      Poszukuję osoby na stanowisko głównego administratora forum o tematyce serwerów csgo. Obecne forum jest w opłakanym stanie z racji, że nie mam czasu się nim zajmować i też niezbyt mi się chce nim zajmować. Mamy 6 dobrze rozwiniętych serwerów csgo. Sam projekt ma spory potencjał, ale bez odpowiedniej ekipy nie uda się go wykorzystać 😉
      Czego oczekuję:
      -chęci i zaangażowania w projekt
      -wiedzy, popartej doświadczeniem, na temat działania i konfiguracji for internetowych na silniku ipb/mybb(preferowane ipb4)
      -podstawowa znajomość zasad ortografii 🙂
      Co oferuję:
      -wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania - tak, możesz mi napisać ile oczekujesz
      -całe zyski generowane przez forum(reklamy, premki itp.) trafiają do Ciebie
      -brak jakiegokolwiek wkładu finansowego z Twojej strony, żadnego "wspomagania serwerów" czy czegoś podobnego
      -hosting, licencję ipb4
      -przywileje na serwerach
      -możliwość współpracy z ludźmi bardziej lub mniej znanymi w internecie 😉
      Żeby było jasne, nie jest to jednorazowe zlecenie postawienia forum, a oferta długofalowej współpracy. Milionów też tutaj nie zarobisz i powinieneś być tego świadomy.
      Nie jest to też oferta dla osób, których jedynym doświadczeniem jest postawienie cukierkowego forum z migającymi rangami w kolorach tęczy na darmowym szablonie i 3 widżetami składek.
      Szanujmy swój czas.
      Tylko osoby zainteresowane proszę o kontakt:
      Steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/
      Discord: Spyrek#3920
      GG: 8592073 - jeśli ktokolwiek jeszcze używa 😉
    • By Kr3atyn
      Witam, poszukuje technika mta. 
      Oferuje stałe miejsce w zarządzie serwera.

Kontakt GG: 53228082
      Nie odpisuje na wiadomości w komentarzach//na forum. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz GG.