Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 24.05.2017 we wszystkich miejscach

 1. 38 likeów
  Witam Przedstawiam wam jedną z lepszych paczek jb wykonanych za darmo Paczka jest na innych serwerach: 188.68.225.125:30009 - zajebali paczkę okej ale jak prosiłem żeby mi przynajmiej kopie dali wyjebali się cała propaganda nie polecam 185.25.151.42:27016 wystawiam ją ze względu że te serwery będą sobie ją przywłaszczać Paczka jest całościowo wykonana przeze mnie nie zezwalam na rozprzestrzenianie jej ! na plikach jest też Vip dość dobrze rozbudowany FLAGI: ao Rezerwacja slota Tag [VIP] przed nickiem Tag [VIP] w tabeli 2x Wiecej punktów do Sklepu Jail (!shop) Dostęp do !rtd Podwójny skok (Back Flip)/b] 150 HP na start Latarkę pod bind : bind klawisz sm_flashlight np bind t sm_flashlight Wybór dowolnego zwierzaka, który cały czas za tobą podąża Spadochron pod E Wabik 4 Skiny TT i 4 skiny CT [RAZEM 8 SKINÓW] 500$ więcej na początku każdej rundy 3 osoba pod komenda !tp Spraye (!sprays wybór spraya !spray malowanie Lista ploginow: admin_logging admintime advertisements ban_disconnected antistuck chat_colors_csgo csgo_admin_esp csgo_demo_crash_fix csgo_teamlimits CsGoFlashlight czas_mapy_glosowanie dice_sm DisableGameSounds DisableRadar drapi_high_ping_kicker ENABLEGAMESOUND franug_csgosprays jail_ile_siedzisz_i_powody jail_shop JailbreakTeamBalance laserz lastrequest_circleofdoom lastrequest_hebattle lastrequest_hpfight lastrequest_maxdmg mapchooser_extended movecommands nominations_extended permamute pokaznick rockthevote_extended simple-chatprocessor slay_zabiera_bronie sm_downloader sm_hosties sm_parachute sm_skinchooser SourceSleuth spawn_noblock_csgo speaker_icon_w steam superlogs-css TeamName TempFix thirdperson_csgo togsclantags vip voiceannounce_ex warden webshortcuts_csgo moglem cos przeoczyc Zapewne dużo ludzi się wscieknie ze udostępniłem taką paczkę ;) Paczka już z modelami:
 2. 7 likeów
  Witam serdecznie ;P dziś chciałbym się pochwalić autorskim projektem. Pozwala on na edytowanie wyglądu postaci jaką gramy. Są to wstępne wersje lecz wszystko jest przygotowane do mocnego rozwoju ;P https://www.youtube.com/watch?v=YOdIhJRLZ7c&feature=youtu.be zapraszam do oceniania ;D
 3. 6 likeów
  Opis: Plugin podczas wyznaczonej przez nas rundzie losuje losową osobę która otrzyma na czas mapy (lub do momentu opuszczenia serwera) przywileje danej flagi. Dla przykładu może to być flaga na której mamy VIPa Funkcje: W której rundzie ma odbyć się losowanie szczęśliwca Ilość osób wymaganych do losowania Instalacja: Plik LosowyVip.sp dodaj do /csgo/addons/sourcemod/scripting Plik LosowyVip.smx dodaj do /csgo/addons/sourcemod/plugins Plik sm_vip_random.cfg dodaj do /csgo/cfg/sourcemod (Plik jest generowany automatycznie) Konfiguracja: Flagę możemy zmienić w 48 linijce zamieniając Admin_Reservation na swoją flagę. Domyślna flaga to A AddUserFlags(winner, Admin_Reservation); Nazwy flag: Pobierz: LosowyVip.smx LosowyVip.sp sm_vip_random.cfg
 4. 4 likei
  Takie najprostsze (ale darmowe) co mogę zaproponować, to dodanie do crontaba komendy: mv /sciezka/do/folderu/csgo/*.dem /var/www/html Będzie to przenosić dema A żeby dema po 7 dniach się kasowały, to dodaj do crontaba: find /var/www/html/*.dem -mtime +7 -exec rm {} \; Oczywiście folder /var/www/html należy sobie zmienić. Krótki, ale wystarczający przykład dodawania wpisów co crontaba: https://pl.wikipedia.org/wiki/Crontab Można tez pokusić się o pakowanie demek: #!/bin/sh cd /sciezka/do/folderu/csgo find . -type f -iname '*.dem' -mmin +5 -exec zip {}.zip {} \; mv /sciezka/do/folderu/csgo/*.zip /var/www/html find . -type f -iname '*.dem' -mmin +5 -exec rm {} \;
 5. 4 likei
  Cześć, pokaże wam najprostszy system licencji na plugin. Plugin jeżeli wykryje błędnie IP(podane w pliku sp) to wyłącza plugin. To tutaj kodzik:
 6. 4 likei
  Witam wszystkich serdecznie! Chciałbym przedstawić mój pierwszy plugin pod SourceMod-a a mianowicie... Sklep SMS :) [Instalacja WWW] Wrzucamy wszystkie pliki na FTP po czym przechodzimy do katalogu /install i uzupełniamy dane w instalatorze... [Instalacja SM] Ustawiamy sobie w 30 linijce pluginu adres do sklepu po czym kompilujemy plugin i wrzucamy go na FTP serwera. Następnie dopisujemy do databases.cfg dane do bazy MySQL na której jest zainstalowany sklep w formie: "OnlineShop" { "driver" "mysql" "host" "" "database" "" "user" "" "pass" "" //"timeout" "0" //"port" "0" } Wrzucamy również do katalogu extensions plik SteamWorks.ext.so Jest to póki co wersja testowa więc część opcji w wersji WWW nie działa. Jeżeli zobaczę zainteresowanie to je dodam ;) [Dostępne API płatności] SimPay, Pukawka, HomePay, 1shoot1kill, MicroSMS, HostPlay,CSSetti online_shop.sp SteamWorks.ext.rar OnlineShop.rar
 7. 3 likei
  To jest proste ale pomoge ;v mam takie same zdanie jak koledzy wyzej ale moze innym sie przyda w "Normalnych celach" nie do naciagania Zasada jest prosta Przykladowy wycinek kodu: public void OnPluginStart() { CreateTimer(1.0, BobPixel_Test, _, TIMER_REPEAT); // 1.0 Oznacza tutaj po ilu sekundach ma sie wyswietlic, nazwa do wywlolania funkcji, Repeat samo oznacza w sobie ze to co zrobimy bedzie zapetlone } public Action:BobPixel_Test(Handle:timer) { PrintToChatAll("\x01[\x04UWAGA.\x01]Test Pixel :)"); } Efekt:
 8. 3 likei
  Niestety nie mogę już zaktualizować postu powyżej a zrobiłem drobny błąd w API HomePay więc jestem zmuszony dodać nowy post i wrzucić skrypt jeszcze raz :) OnlineShop.rar
 9. 3 likei
 10. 3 likei
  No tak jak napisałem, plugin będzie za darmo, dla wszystkich co używają csgotokens.com. Jak ktoś nie używa csgotokens, to też będzie mógł wgrać plugin, jednak będzie on przy każdej zmianie skina wyświetlać komunikat z reklamą csgotokens.com. Nie będę też dostarczać sp, ponieważ wtedy bardzo szybko pojawiła by się wersja z obejściem, która nie wymagała by csgotokens.com. Jeśli chodzi o wersję do kupienia, to nie przewiduję jakiegoś specjalnego wydania, ale mój znajomy przygotowuje swój WS, który będzie sprzedawać. Zapewne w ciągu kilku dni pojawi się ogłoszenie na tym forum.
 11. 3 likei
  Opis Biorąc pod uwagę, bardzo wiele próśb o napisanie VIPa, chciałem zaprezentować Wam automatyczny generator VIP. Generator umożliwia wygenerowanie pluginu dającego dodatkowe bonusy dla graczy z określona flagą. Flagę oraz bonusy, które mają otrzymać gracze mogą być dowolnie modyfikowane. Po wygenerowaniu VIPa jest on od razu kompilowany i można pobrać gotowy plugin *.smx. Generator inspirowany pomysłem @mastah7991 Funkcje generatora W poniższym spoilerze przedstawione są funkcje, które posiada generator VIP na dzień 23.05.2017. Część funkcji nie została przetestowana. Ograniczenia Abonenci sklepcs.pl mogą korzystać z generatora bez limitu, po zalogowaniu się do panelu administratora sklepcs.pl. Pozostali użytkownicy mają dostępną tą samą wersję generatora, jednak mają drobne ograniczenia: brak możliwości wyłączenia informacji o tym, że VIP został wygenerowany za pomocą tego generatora konieczność rozwiązania prostego działania matematycznego przy każdym generowaniu VIPa w nagłówku strony mogą wyświetlać się reklamy brak dostępu do pliku *.sp - generuje się tylko plik *.smx. Dodatkowo proszę abonentów sklepu o nie udostępnianie wygenerowanego kodu innym użytkownikom. Adres generatora Abonenci sklepcs.pl, mają zakładkę z generatorem w swoim panelu admina. http://sklepcs.pl/?t=generator-vip Inne Propozycje nowych funkcji i błędy, proszę zgłaszać w tym temacie. Jeśli skorzystałeś z generatora lub podoba Ci się moja wykonana praca - kliknij lubię to :)
 12. 2 likei
  Prezentuje Pan własną kulturę, więc proszę się nie odzywać w ten sposób. Cena jest do negocjacji ponieważ nie chcę dać za dużej ceny. Jest napisane wszystko w załącznikach. Aaaa i powiem tak, że zgłoszę Pana za takie coś.
 13. 2 likei
  @Beskidek Zazwyczaj większość moich pluginów jest sprzedawana tylko jednej osobie (z prostego faktu iż potem gubię pliki w archiwum i na tym koniec), ale wiadomo jak jest. Sprzedasz komuś, on sprzeda dalej, udostępni komuś serwer i jakoś te pliki potem będą przechodziły do kolejnych osób. Zabezpieczyć raczej nie ma jak, licencja na adres IP jest prościutka do ominięcia i sprawia kłopoty. Jest kilka innych możliwości, ale raczej nie są warte zachodu.
 14. 2 likei
  Nie zmieniłeś tych ifów, o których Ci mówiłem :D Poprawiony kod: #include <sourcemod> #include <sdktools> #include <cstrike> #include <sdkhooks> #include <scp> int g_fLastButtons[MAXPLAYERS+1]; int g_fLastFlags[MAXPLAYERS+1]; int g_iJumps[MAXPLAYERS+1]; public Plugin:myinfo = { name = "VIP Generator", author = "mastah7991", description = "Automatycznie wygenerowany VIP", version = "1.0", url = "MYGO.PL" } public OnPluginStart() { HookEvent("player_spawn", Event_PlayerSpawn); HookEvent("player_death", Event_PlayerDeath); } public OnClientPutInServer(client) { if (IsValidPlayer(client) && (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM1)) { CS_SetClientClanTag(client, "[VIP] "); char name[32]; GetClientName(client,name,31); PrintToChatAll("c1.BlackSquad.eu | Gracz VIP %s wszedl na serwer",name); } } public Action:Event_PlayerSpawn(Handle:event, const String:name[], bool:dontBroadcast) { int client = GetClientOfUserId(GetEventInt(event, "userid")); if (IsValidPlayer(client) && (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM1)) { SetEntityHealth(client, GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iHealth")+120); SetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount", GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount")+250); SetEntityGravity(client, 0.8); SetEntPropFloat(client, Prop_Send, "m_flLaggedMovementValue", 1.2); GivePlayerItem(client,"weapon_deagle"); } } public Action:Event_PlayerDeath(Handle:event, const String:name[], bool:dontBroadcast) { int client = GetClientOfUserId(GetEventInt(event, "userid")); bool headshot = GetEventBool(event, "headshot"); if (IsValidPlayer(client) && (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM1)) { SetEntityHealth(client, GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iHealth")+5); if(headshot) SetEntityHealth(client, GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iHealth")+15); if(GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iHealth")>180) SetEntityHealth(client, 180); SetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount", GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount")+100); if(headshot) SetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount", GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount")+300); } } public Action OnPlayerRunCmd(int client, int &buttons, int &impulse, float vel[3], float angles[3], int &weapon) { if (IsValidPlayer(client) && (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM1)) { int fCurFlags = GetEntityFlags(client); int fCurButtons = GetClientButtons(client); if (g_fLastFlags[client] & FL_ONGROUND) { if (!(fCurFlags & FL_ONGROUND) &&!(g_fLastButtons[client] & IN_JUMP) && fCurButtons & IN_JUMP) { g_iJumps[client]++; } } else if (fCurFlags & FL_ONGROUND) { g_iJumps[client] = 0; } else if (!(g_fLastButtons[client] & IN_JUMP) && fCurButtons & IN_JUMP) { if ( 1 <= g_iJumps[client] <= 2) { g_iJumps[client]++; float vVel[3]; GetEntPropVector(client, Prop_Data, "m_vecVelocity", vVel); vVel[2] = 250.0; TeleportEntity(client, NULL_VECTOR, NULL_VECTOR, vVel); } } g_fLastFlags[client] = fCurFlags; g_fLastButtons[client] = fCurButtons; if(buttons & IN_DUCK) SetEntityRenderColor(client, 255, 255, 255, 175); else SetEntityRenderColor(client, 255, 255, 255, 255); } } public Action:OnChatMessage(&author, Handle:recipients, String:name[], String:message[]) { if (IsValidPlayer(author) && (GetUserFlagBits(author) & ADMFLAG_CUSTOM1)) { Format(name, MAXLENGTH_NAME, "%s", name); new MaxMessageLength = MAXLENGTH_MESSAGE - strlen(name) - 5; Format(name, MaxMessageLength, " [VIP] %s",name); return Plugin_Changed; } return Plugin_Continue; } stock bool IsValidPlayer(client) { if(client >= 1 && client <= MaxClients && IsClientConnected(client) && !IsFakeClient(client) && IsClientInGame(client) ) return true; return false; }
 15. 2 likei
  Includy załączasz zawsze na początku pluginu, np. za #include <sourcemod> -> includy zawierają funkcje, które możesz użyć w swoim pluginie. W twoi przypadku będzie wyglądać to tak: na samej górze pluginu: #include <colors> //gdzieś w pluginie CPrintToChatAll("{RED}=============================================== \n{GREEN}OBECNIE GRAMY TYLKO BOMBSITE %s \n{RED}===============================================",BSAL);
 16. 2 likei
  Proponuję ci użyć tego pluginu https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2199152 Jest rozwijany, lepszy i ma więcej funkcji ;)
 17. 2 likei
  Dodam. Nie ma problemu ;) Żadnej prowizji nie pobiera. W żaden sposób się nie łączy z moim hostingiem. Kod źródłowy sklepu jak i pluginu macie otwarty :) Mogę dodać dodawanie usługi z wybranymi flagami tylko dla danej osoby i będzie mogła ją sobie przedłużać za pomocą zakładki "moje zakupy". Czy coś takiego by Cię zadowoliło?
 18. 2 likei
  Opis: Sprzedam wielojęzyczny plugin na skiny do CS:GOCena: 50złPłatność: przelew bankowy/paypal/pscKontakt: - Steam: https://steamcommunity.com/id/czepeel - Email: [email protected]: brakZdjęcia: prezentacja poniżej Plugin sprzedaję w formie skompilowanej i na stan dzisiejszy dołączam 3 języki - najważniejsze (Angielski, Polski, Rosyjski). Wymagane jest posiadanie rozszerzenia SteamWorks, ponieważ plugin posiada zabezpieczenie przed kradzieżą przez "opiekunów" serwerów - osoby kupującej. Zapis skinów jest do bazy MySQL w celu synchronizacji miedzy serwerami. Posiada wsparcie skinów dla VIPa oraz ustawianie własnych prefixów (wyświetlanych obok skina), dzięki czemu jest możliwość ustawienia skina dla różnych rang, np. VIPa, SVIPa itd. Posiada wsparcie dla twórców pluginów, aktualne nativy: native int WS_ClientUpdateSkin(int iClient, char[] sWeapon, int iSkinId, bool bForceSave); native int WS_ClientUpdateSkinFromMySQL(int iClient); native int WS_GetClientSkin(int iClient, char[] sWeapon); Posiada wsparcie wielojęzyczne dla wyszukiwania po słowach kluczowych skina, np. !ws dragon - wyświetli menu z wszystkimi skinami posiadającymi w nazwie dragon, należy pamiętać o wybranym języku podczas wyszukiwania. (Podziękowania dla Adiego za pomysł) Plugin będzie stale rozwijany jeżeli znajdą się osoby skłonne do zakupu pluginu. CVary: csgo_aws_zombies "0" - Wymagane ustawienie wartości 1, jeżeli serwer jest w trybie ZM. csgo_aws_cooldown "4" - Czas po jakim można utworzyć nowe menu, wymagany jest cooldown ponieważ wsparcie wielojęzykowe wymaga tworzenie menu przy każdej zmianie jego typu. csgo_aws_skinexpire "30" - Czas (w dniach) po jakim nieaktywne zapisy ustawień skinów użytkowników w bazie danych się usuwają. csgo_aws_vip_flag_wear "t" - Flaga dla jakości skinów dla vip'a (FN). csgo_aws_non_vip_wear "0.000001" - Domyślna jakość skinów dla graczy, im mniejsza tym lepsza. Krótka prezentacja działania:
 19. 2 likei
  Zainteresowanie było duże, więc w sumie opublikuję betę tutaj: https://www.dropbox.com/s/mkm8i7xztmfk8e4/weapon_paints_adi.smx?dl=0 Należy dodać do databases.cfg wpis: "csgotokens_ws" { "driver" "mysql" "host" "xxx" "database" "xxx" "user" "xxx" "pass" "xxx" "timeout" "2" "port" "3306" } Funkcje pluginu: - plugin pobiera listę skinów z serwera csgotokens.com. Dzięki temu nie musisz aktualizować pluginu - ja będę aktualizować listę skinów u siebie. - wpisz !ws aby wyświetlić listę wszystkich skinów w kolejności alfabetycznej - wpisz !ws dragon aby wyświetlić listę skinów, które mają w nazwie 'dragon' - wpisz !pattern, aby wybrać pattern skina (tylko dla VIP) - plugin posiada działający system stattrak - w bazie danych zapisywane są kille które zrobiłeś daną bronią i wyświetlają się one na broni. Jest wprawdzie na ST informacja, że użytkownik nieprawidłowy, ale cyfra wyświetla się poprawna. Aktualizacja cyfry na liczniku następuje po zmianie skina lub po podniesieniu broni. (tylko VIP). - jeśli podłączysz kilka serwerów pod jedną bazę, to oczywiście jeśli użytkownik wybierze jakiegoś skina i zabije kilku graczy na serwerze A, to na serwerze B będzie mieć tego samego skina i ten sam licznik stattrak. - w configu można ustawić jaką jakość ma mieć skin dla ludzi bez VIP (od 1 - 100). Ludzie z VIP mają zawsze najlepsza jakość. - VIP standardowo jest na flagę "a", aby to zmienić, należy w overrides.cfg dodać wpis dla komendy ws_vip. np. "ws_vip" "o" W configu jest opcja odpowiadająca za to w jakim języku mają być wyświetlane skiny - ta opcja na razie nie działa. Nazwy są w języku EN. Plugin jest po polsku, w ostatecznej wersji użyję plików translate, aby był jeszcze po angielsku. Jeśli plugin zostanie zainstalowany na serwerze bez tokenów, to będzie wyświetlać komunikaty o braku licencji i nie będzie możliwości ustawić funkcji dla VIP. Przypominam, że jest to BETA i może posiadać błędy. Jak jakieś znajdziesz, to je zgłoś.
 20. 2 likei
  JEST ROZWIĄZANIE! Przed chwilą zastosowałem to na swoje serwery i działa! Wystarczy wyłączyć serwery i wgrać to do addons/sorucemod/gamedata . Tylko gdy się już to wgra nie restartować serwera! gamedata.zip
 21. 2 likei
  Mam wrażenie, że to forum już upadło spory czas temu... Jaki macie z tym problem, że nie chce supportować własnego pluginu ? Nie ma na to czasu i powinniście to uszanować. Kod jest udostępniony więc najwyższa pora wziąść się za siebię i się czegoś nauczyć. Moderator MyGo - nieoficialnego SUPPORTU sourcemod nie potrafi sobie poradzić z takim błędem ? Tutaj widze pan zaradny lecz jak to "wywalisz" to modele nie będą się precachować i serwer Ci padnie przy próbie ustawienia modelu. Dzieło BALIOPAN'a do niszczenia czyjejś pracy.. Kod można ukryć przed dekompilatorem na pare sposobów ;) Co do pluginu to na prawdę spooooro syfu, pisane pod starą składnie, kod jest do przepisania od zera. To jest tylko moja opinia, z którą nie musi się nikt zgadzać :) Pozdrawiam.
 22. 1 like
 23. 1 like
  Oto sposoby jak rozkręcić serwer: - Wykupić reklamy na różnych stronach ( nie polecam bo to nic nie daje ), - Ustawić tagi ( dzięki tagom wiele osób wchodzi na serwer wyszukując np. tag dd2 itp... ), - Grać ze znajomymi, - Dobrze skonfigurować serwer, aby nie wyrzucało ludzi np. przez rsy, czy modele, - Czasami pomagają boty na serwerze tak z 2 max.
 24. 1 like
  Umknąłem jednego if'a. Zamień w funkcji: OnPlayerRunCmd if(IsValidPlayer(client)&&GetUserFlagBits(client)&(1<<ADMFLAG_CUSTOM1)) na if (IsValidPlayer(client) && (GetUserFlagBits(client) & ADMFLAG_CUSTOM1))
 25. 1 like
  Wpisałeś sm_viptestadd na początku czy od razu zadziałało na sm_viptestcheck? //Edit: Jestem debilem, zmień w pluginie komunikat ten drugi i sprawdź jeszcze raz. Wybacz za ten błąd. public Action cmd_vipcheck(int iClient, int iArgs) { if (GetUserFlagBits(iClient) & ADMFLAG_CUSTOM1) { PrintToChat(iClient, "Jestes vipem."); } else { PrintToChat(iClient, "NIE jestes vipem."); } }
 26. 1 like
  Pamiętam, że ktoś kiedyś miał problem z poprawnym odczytywaniem flag poprzez użycie funkcji: GetUserFlagBits - kiedy posiadał vip'y & adminów w sourcebans. Używasz admin simple, sourcebansa czy może zewnętrznego pluginu nadającego rangę?
 27. 1 like
  Po to zrobiłem ten generator i udostępniłem za darmo, aby ludzie z niego korzystali. I jak widać przydaje się, od tamtej pory na forum jest znacznie mniej próśb o napisanie VIP. W generatorze wygenerowano już ponad 110 VIPów. No i nim zaczniesz krytykować innych, to czemu sam nie pomogłeś? Mój post przynajmniej tyczył się tematu, Twój był skierowany stricte offens w stosunku do mnie i z tematem nie ma nic wspólnego. Na pewno zobaczysz jak jeszcze wielu osobom polecam ten generator, bo ludzie nie czytają forum i nie używają funkcji szukaj, a innego działającego generatora nie ma. Jak napiszesz swój generator, to jego także będę polecać:) Pozdrawiam i polecam częściej wstawać prawa nogą :) Miło było by także usłyszeć przeprosiny :)
 28. 1 like
  Zrobię, jak już to nie będzie beta. Jeśli nie pojawią się problemy z tą wersją i nowe propozycje, to możliwe, że będzie to już wersja ostateczna (oczywiście po poprawie kilku literówek:p )
 29. 1 like
  game_mode 0 i game_type 0 ten problem jest od ostatniej aktualizacji :)
 30. 1 like
  serwer jest warty tyle co opłacenie*0.65
 31. 1 like
  rozumiem, że chodzi o ten plugin? https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=96831 Wgrałem go i nie rozumiem co dalej... w opisie pluginu jest coś o "CPrintToChat", próbując zmienić PrintToChat na ten kod to przy kompilacji wyskakuje mi błąd. zdesperowany próbowałem także taki kod: (zapewne jest to wymysł mojej wyobraźni i jakby to działało to byłby to cud) PrintToChatAll("{#include <red>}=============================================== \n{#include <green>}OBECNIE GRAMY TYLKO BOMBSITE %s \n{#include <red>}===============================================",BSAL); plik morecolors.inc wrzuciłem do Counter-Strike Global Offensive\csgo\addons\sourcemod\scripting\include, więc raczej dobrze. Powinienem coś dopisać, a może wgrać nowszą wersje tego "INC colors". Komunikat wygląda w dalszym ciągu tak: Za każdą pomoc, serdecznie dziękuje!!! :)
 32. 1 like
  Żarty żartami ale tutaj już troszkę przesadzasz kolego ;).
 33. 1 like
  ja na twoim miejscu bym wyszedł z tego forum i poszukał dobrej liny... Każdy kiedyś jakoś zaczynał, dajcie mu się wykazać ;)
 34. 1 like
  @Sloenthran No powiem ci odwaliles kwał roboty. I tym samym konkurencje wieeeelka dla innych -ladnie wykonany - darmowy -brak prowizji -narazie support z twojej strony jest :D
 35. 1 like
  Plugin obsługuje kupowanie bez wychodzenia z serwera ;)
 36. 1 like
  Właśnie tak robi plugin po stronie serwera. Pobiera usługi z bazy danych sklepu jak i sprawdza kod SMS. Jeżeli kod jest poprawny automatycznie dodaje flagi...
 37. 1 like
  Tak wiem. Zapomniałem o tym i już zmieniłem. Bynajmniej nie było tam niczego ważnego ponieważ to była baza testowa :)
 38. 1 like
  Treść tego postu powinna być taka : Jak już wezmę kod pluginu z neta, jak mam go edytować żeby co 5 minut pisało że to niby ja go napisałem, bo chce oszukiwać ludzi na hajsy XDDD
 39. 1 like
  Dostawalem wiadomosci ze byly bledy z kompilowaniem wrzucam gotowca CSGO_ArmsFix.smx
 40. 1 like
  Czuje skladke admina xD.
 41. 1 like
  Póki co nic szczególnego. Tylko najważniejsze opcje ;)
 42. 1 like
 43. 1 like
  Posiadam z "type" że jaki typ broni i przed nazwą jest z jakiej skrzynki. Gdzieś na forum był taki cfg + ja edytowałem. Zobacz temat w supporcie na csgotokens.
 44. 1 like
  Serdecznie polecamy jakość świadczonych usług poprzez tą firmę, jakość oraz support jest zaskakujący! Niskie pingi, var oraz stabilne FPS u HostPlay to norma!
 45. 1 like
  W angielskiej wersji UTF-8 nie posiada BOM, zaś w polskiej Wersji UTF-8 posiada BOM.
 46. 1 like
  Dodałeś multi1v1 do pliku database.cfg ? Tak to powinno wyglądać : "multi1v1" { "driver" "mysql" "host" "123.123.123.123" // localhost też może być "database" "game_servers_database" "user" "mymulti1v1server" "pass" "strongpassword" "timeout" "10" "port" "3306" // whatever port MySQL is set up on, 3306 is default }
 47. 1 like
  Bardzo przydatne, łap + :)
 48. 1 like
  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=284196 lub w postach nizej szukaj pluginu gdzies taki pobralem nazywaal sie icon_ct icon_t nie mam linku podaje ogolny,
 49. 1 like
  Boost skuteczny, chyba najbardziej z obecnych polskich w grze cs source. Warto, na pewno bardziej niż inwestycja w ten syf cs:go. Tylko trzeba jeszcze mieć czas :P
 50. 1 like
  masz rację i tutaj można temat zakończyć bo więcej w internecie nie ma pluginów dot. multi1v1 a jak chcesz dobry plugin do wszystkiego to pisz @n.o.x :P