Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 21.07.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
  Trochę mnie to rozbawilo. Wymagania jak do normalnej pracy kurde XD Dana osoba ma wykonywać tyle czynności a wy tu piszecie że MOŻE dostanie jakieś wynagrodzenie za dobrze wykonana robotę? ? Myślę, że macie na myśli jakieś 20 psc? XD Wątpię że znajdziecie jeszcze kogoś, kto robił by tyle rzeczy z "Pasij" byście wy jako sieć mogli sobie zabierać hajsiwo do kiermany tibijskiej.
 2. 3 punkty
  1 - 10zl 2 - 10zl Więcej bym nie dał, chociaż nie wiem czy i tak bym nie przepłacił
 3. 2 punkty
  Tylko trochę ? :) Pisać pluginy i sumienie wykonywać prace na serwerach, to może docenią i coś zapłacą. Już widzę tych fachowców walących drzwiami i oknami :)
 4. 1 punkt
  Witam, jestem właścicielką sieci 'AceKill.pl'. Na naszą sieć szukamy osób: Kompetentnych, Doświadczonych, Z wysoką kulturą, Pomocnych, Chętnych do wybranej pracy, Umiejących pracować w zespole. Rangi, które są na tę chwilę wolne: Moderator UBTeam Redaktor Junior Admin Redaktor FanPage Organizator eventów Promotor Co nasza sieć oferuje?: Zdobycie doświadczenia na danej randze, Szybki kontakt z administracją, Licencja IPS 4.3, niedługo również zawita płatny styl, Serwery z unikatowymi paczkami, Dojrzałą i pełnoletnią administrację forum, Brak faworyzacji, SklepSMS, AmxBans oraz SourceBans. Jeżeli chodzi o reklamy serwerów - większość naszych serwerów jest rozkręcona. Planujemy stawiać kolejny serwer GO i z czasem 1.6, aczkolwiek jest to jeszcze do obmyślenia, ponieważ nie chcemy stawiać na siłę serwerów i wgrywać byle jaką paczkę z internetu. Paczuszki, które posiadamy na serwerach są unikatowe. Kupujemy je od osób, które zajmują się tworzeniem takich paczek. Aktualnie na jednym z serwerów trwają pracę techniczne, na reszcie są kupione reklamy, bądź będą jeszcze dokupywane w najbliższym czasie. Na pewno nie chcemy dojść do sytuacji, w której będziemy musieli zamknąć sieć. Otworzyliśmy ją żeby stworzyć jedną wielką 'armię'. Tworzymy serwery z myślą o graczach, dlatego staramy się mieć na nich coś takiego, aby zatrzymywało graczy, co dotychczas nam się udaje. Jeżeli jesteś osobą zdecydowaną to zapraszam na sieć AceKill.pl, natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się o większej ilości szczegółów to zapraszam pod numer GG 65920781.
 5. 1 punkt
  A ja powiem że to robił krasnal i co?(eskilla) czyli ten sam typ co wam robił :)))
 6. 1 punkt
  Cześć szukam chętnych osóub do stworzenia forum pod gry cs 1.6 cs GO itp jak ktoś chętny pisz na gg 66209479
 7. 1 punkt
  Aktualizujesz wgl sourcemoda na serwerze? Zaktualizuj i nie będzie problemu. P.S. Szukacie ekipy na sieć na 11 slotowy serwer only mirage? xD
 8. 1 punkt
  Tu znalazłem coś takiego https://koderz.pl/topic/95-csgo-szansa-na-bonusowe-menu-dla-gracza/
 9. 1 punkt
  https://go-code.pl/temat/21-csgo-vip-by-mesharsky-h2k_vip/
 10. 1 punkt
  Z pasji robię płatne pluginy jeśli może Cię to zainteresuje ^^
 11. 1 punkt
  24 utwory 12 sekund (mp_round_restart_delay 12) Wyciszanie 10 > 12 Tracklista - <--> roundsoundy.rar
 12. 1 punkt
  Mi siadły tracki od lithuana, chociaż za pierwszym razem nie wpadło :p
 13. 1 punkt
  Świetna lista. Muszę przyznać kilka kawałków wpadło w ucho.
 14. 1 punkt
  Siema, posiadam serwer awp. Chciał bym wprowadzić funkcje dla graczy !voteban czyli ban na 15 minut dla gracza jeśli osiągnie 80 % głosow na tak i np !votemute mut na 30 min jeśli osiągnie 80% na tak. Jest jakis taki plugin czy coś podobne do przerobienia ?
 15. 1 punkt
  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1778032 Google boli?
 16. 1 punkt
  mp_round_restart_delay 12 maksymalna wartość to 12, czyli 12 sekund między rozpoczęciem nowej rundy, a końcem poprzedniej
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=265456
 19. 1 punkt
  Każdy kiedyś zaczynał, ja menu nazywałem szarym okienkiem
 20. 1 punkt
  To dobry baner, od dziś menu nazywa się baner. XD
 21. 1 punkt
  "to ask HP the opponent must be visible" - żeby spytać HP, przeciwnik musi być widoczny - ok. "He can hang himself on the wall" - serwer dla ludzi z depresją? Serio poprawcie to bo Google Tłumacz wam nie pomógł i ludzi z zagranicy tym nie przyciągnięcie.
 22. 1 punkt
  To teraz przeczytaj dokładnie komentarze , to że widzisz wynika z tego że posiadasz uprawnienia roota/admina na serwerze
 23. 1 punkt
  Udostępnie za free, styl aktualizowany + poprawiony przez moją osobę, nie dostałem ani grosza za to, więc i Ty nie dostaniesz.
 24. 1 punkt
  Witam Przedstawiam wam jedną z lepszych paczek jb wykonanych za darmo Paczka jest na innych serwerach: 188.68.225.125:30009 - zajebali paczkę okej ale jak prosiłem żeby mi przynajmiej kopie dali wyjebali się cała propaganda nie polecam 185.25.151.42:27016 wystawiam ją ze względu że te serwery będą sobie ją przywłaszczać Paczka jest całościowo wykonana przeze mnie nie zezwalam na rozprzestrzenianie jej ! na plikach jest też Vip dość dobrze rozbudowany FLAGI: ao Rezerwacja slota Tag [VIP] przed nickiem Tag [VIP] w tabeli 2x Wiecej punktów do Sklepu Jail (!shop) Dostęp do !rtd Podwójny skok (Back Flip)/b] 150 HP na start Latarkę pod bind : bind klawisz sm_flashlight np bind t sm_flashlight Wybór dowolnego zwierzaka, który cały czas za tobą podąża Spadochron pod E Wabik 4 Skiny TT i 4 skiny CT [RAZEM 8 SKINÓW] 500$ więcej na początku każdej rundy 3 osoba pod komenda !tp Spraye (!sprays wybór spraya !spray malowanie Lista ploginow: admin_logging admintime advertisements ban_disconnected antistuck chat_colors_csgo csgo_admin_esp csgo_demo_crash_fix csgo_teamlimits CsGoFlashlight czas_mapy_glosowanie dice_sm DisableGameSounds DisableRadar drapi_high_ping_kicker ENABLEGAMESOUND franug_csgosprays jail_ile_siedzisz_i_powody jail_shop JailbreakTeamBalance laserz lastrequest_circleofdoom lastrequest_hebattle lastrequest_hpfight lastrequest_maxdmg mapchooser_extended movecommands nominations_extended permamute pokaznick rockthevote_extended simple-chatprocessor slay_zabiera_bronie sm_downloader sm_hosties sm_parachute sm_skinchooser SourceSleuth spawn_noblock_csgo speaker_icon_w steam superlogs-css TeamName TempFix thirdperson_csgo togsclantags vip voiceannounce_ex warden webshortcuts_csgo moglem cos przeoczyc Zapewne dużo ludzi się wscieknie ze udostępniłem taką paczkę ;) Paczka już z modelami:
 25. 0 punktów
  Siema mam problem z serwerem
×