Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 13.11.2017 we wszystkich miejscach

 1. 6 points
  CS-Plugin.com Chciałbym przedstawić dla was stronę CS-Plugin.com Wszystkie pluginy na stronie są autorskie i wykonane przez naszą 3 osobową ekipę. Strona powstała dość niedawno i z czasem będzie tam coraz więcej pluginów. Na stronie znajduje się darmowy generator VIP'a. Zapraszamy do sprawdzenia strony :)
 2. 6 points
  Jak bardzo irytują mnie ludzie którzy boją się przyznać że ktoś im pomógł ;')
 3. 6 points
  Nie polecam współpracy z owym Krzysztofem. Może ma dobre intencje, nie zaprzeczam, lecz jeśli ktoś chce zostać murzynem i robić za nieudaczników to może iść. Prawda jest taka, że są tam ludzie którzy o niczym nie mają pojęcia, czy to od strony technicznej, czy to od strony samego zarządzania. Do tego jeszcze dochodzi brak aktywności, zero wkładu, choć w sumie jaki można dać wkład jeśli się nie wie nic :D Projekt ma zamysł stworzenia takiego "mygo.pl" czy tym podobnych portali, nie będę wymieniał innych ze względu na reklamę. Pomysł jest fajny, ale nie z tymi ludźmi. Osoba która Tworzy taki projekt bierze ludzi bez doświadczenia, bez wiedzy technicznej, typowych gimbusów jarających się danielem magicalem i to dosłownie. Polecam sprawdzić i potwierdzić me słowa. Jeśli masz hajs a nie masz wiedzy - będziesz tam mile widziany! Jeśli masz wiedzę i czas, to tak samo, ale po jakimś czasie stwierdzisz, że lepiej stąd zawijać! To nie jest hejt, tylko przestroga dla ludzi którzy cenią swój czas, bo tam go tylko stracisz. Nie ważne jaka będzie odpowiedź na ten post, pewnie stek bzdur, ale wiem jedno, że każdy się przekona jeśli się zgodzi. Sorry Krzysiek, za złą reklamę ale może rusz w końcu tą pustą przyłbicą i pomyśl trochę logicznie, bo od X lat to Ci nie wychodzi i nawet Ci powiem, że cofasz się lekko wstecz (w rozwoju, choć rozwinięty to nigdy nie byłeś).
 4. 4 points
  Już w piątek(08.12.2017) o godzenie 18.00 wystartuje pierwszy na świecie serwer PaintBall + Klasy w społeczności CS:GO Serwer został w pełni odwzorowany na klasycznych serwerach z czasów 1.6. System waliki, modeli, granatów jest niemal identyczny. Serdecznie zapraszamy już w piątek na serwer do wspólnej gry! Nazwa serwera:[PL] CS-4FRAGS.PL | PaintBall + Klasy | Modele | Markery | Classic 1.6 IP serwera: 193.70.125.118:27015 Rodzaj serwra:Paintball+Klasy Ilość Slotów: 20 Forum:CS-4FRAGS.PL Opis serwera: Serwer ściśle odwzorowany na paintballu z CS 1.6. Paintball jest to rodzaj gry zespołowej, polegający na pozorowanej walki przy użyciu markerów, podobnych do broni pneumatycznej. Na serwerze są realistyczne modele postaci i broni. Dostępne są klasy, perki, skille, unikatowe granaty, apteczki, rakietki, bomby zdalnie sterowane itd..
 5. 4 points
  @Sonniak2006 (coś mi się wydaje, że to Twój rocznik w nicku) Zapłacić to Ci jedynie można by piąchą w pysk. Taka wypłata jaka armata z Ciebie. Jak Ty gościu nie potrafisz skonfigurować pluga od RS'ów, a się udzielasz... W dodatku reklamuje serwer " ITP..,,s.ad.as.das.das." Boże.... Polecam gorąSo.
 6. 3 points
 7. 3 points
  Ty i twoje brednie , kiedy obudzisz się że nie wiesz o czymkolwiek gadasz bo jesteś tak bardzo pijany lub naćpany , człowieku idz do pracy zajmij się czymś bo plotkowanie ci nie wychodzi i opowiadanie śmiesznych historii wyssanych z palca.
 8. 2 points
  Opis: Skrypt jackpot za monety/kredyty pod zephyrus store jak i pod każdy system monet (Wymagane api) Cena: szczegółowe informacje PW Płatność: przelew/paypal/psc Kontakt: pw forum oraz steam http://steamcommunity.com/id/imroberrt Allegro (nie wymagane): -- Zdjęcia: https://scr.hu/ZpYDna https://scr.hu/l25ZNP https://scr.hu/V9RoWz https://scr.hu/mqD86P (skopiuj link i wklej do przeglądarki :p)
 9. 2 points
  Możliwe że w linku masz niepoprawne dane ;) keyapi=".$Fetch['value']."&type=sms&code=".$CodeSMS."" $Fetch['value'] nie zawiera w sobie nic lub $CodeSMS nie zawiera w sobie nic Możliwe też, że link na który wchodzisz przez SteamWorks nie działa. Wejdź w niego samemu przez przeglądarkę z odpowiednimi parametrami GET i zobacz co się wyświetla
 10. 2 points
  Za darmo? Nikt nie ma zamiaru pisać po PW, żeby się dowiadywać po kolei pierdół. Piszesz konkretny, treściwy post, albo każdy go opluje.
 11. 2 points
  Obrażasz moją pracę oraz podważasz kwotę wydaną w tą sieć oraz stwierdzenie "Słoneczko głowy nie przegrzało?" jest obrażające gdyż nie jestem twoim kumplem Nie zamierzam uczestniczyć w tej konwersacji i zostawiam sprawę do administracji mygo Wracając do tematu wątka Quak jak chciałbyś ,żeby graczę zostawali na trochę dłużej to polecam częste wchodzenie na serwer i próbę rozmowy z graczami Jeżeli będziesz się dogadywał albo chociaż miły dla nich to będą wracać na dłużej Ewentualnie jak to ci nie pasi czy cuś to ewentualnie mógłbyś pomyśleć nad zmianą trybu gdyż niektóre tryby są równie możliwie do gry przy małej ilości osób ... chodzi mi tu np ,że na 3maps jak jest 2 graczy to długo sobie nie pograją ,a jak na 1 vs 1 jest 2 graczy to mogą grać przez godzinę i mogą kolejni wbić (taki przykładzik ale nie musi się sprawdzić) Hmm można pomyśleć które tryby mogą się sprawdzić i je zastosować w rozgrywce na serwerze ,a w późniejszym czasie zrobić kolejny serwer np tego 3maps'a
 12. 2 points
  Juz poprawilem na 1 i działa ;) Do zamknięcia :D A jednak miałem racje :D ;D ;D Tera jeszcze mam taką małą prośbę .. dałbyś rep jak pomogłem ? :)
 13. 2 points
  Dobra kidziki, shut up. F5
 14. 2 points
 15. 2 points
  złota łopata dla tego Pana
 16. 2 points
  Includes>system-functions.php Szukasz: function BuildPageTabs() I edytujesz tam wszystko, np: AddTab("Strona Główna", "index.php?p=home", "Strona Główna SourceBans EvoGamers.pl");
 17. 1 point
  W kodzie brakuje funkcji od wyświetlania menu DisplayMenu(menu, client, 10); Lecz dodałem i wszystko działa dzięki :)
 18. 1 point
  Najlepszy jest ten :) https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=248314
 19. 1 point
  Jest podobny, nawet bardzo (przynajmniej nowa deklaracja), no ale się różni się
 20. 1 point
  Polecam do nauki Api https://sm.alliedmods.net/new-api/
 21. 1 point
  Niezła kopia (bynajmniej wygląd i interfejs).
 22. 1 point
  Na początku musisz pobrać nick gracza GetClientName A później ustawić nowy nick z sformatowanym nickiem SetClientName Sformatowany to np: char FormatNick[128]; Format(FormatNick, sizeof(FormatNick), "[%s] %s", GangSkrot[client], ClientName); Gdzie GangSkrot[client] to skrót gangu, a ClientName to pobrany nick client'a. Nie czekaj na gotowe tylko sam zrób. Masz tu wszystko co Ci potrzebne.
 23. 1 point
  dzwonisz do hosta mówisz ,że była taka sytuacja dajesz dowody i oni ci dają serwery Światłem prawa (a przynajmniej tego co znam xD) zawarłeś umowę pisemną i masz na to dowody więc moim zdaniem masz szanse ,że hosting z własnej woli bedzie mógł ci je dać (serwery)
 24. 1 point
  Przestań się pogrążać dziecko, bo się już wkrótce będziesz tłumaczył, ale nie tutaj. Za włamanie na forum, oraz za usunięcie pracy za którą miałeś zapłacone.
 25. 1 point
 26. 1 point
  Zmień nazwę folderu plugins na np. plugins2 odpal serwer i sprawdź to Muszę wiedzieć czy to wina serwera czy pluginu (najkrótsza droga do dojścia do problemu)
 27. 1 point
  Hmm a nie słychać osoby z team czy z przeciwnego team czy tego i tego ?
 28. 1 point
  Np. abner U mnie masz o wiele więcej coinów, zapis mysql
 29. 1 point
  Opis: Wtyczka (WK) Advanced Chatbox Stats ma wiele możliwości do wyświetlenia TOP piszących: Wyświetlenie wszystkich wiadomości, Wyświetlenie awatara użytkownika, Możliwość wyświetlenia nazwy użytkownika w ogłoszeniu, Możliwość wyświetlenia pucharów przy liczbie wpisów użytkownika, Możliwość ustawienia regulaminu, Możliwość ustawienia czatu od X postów, Wyświetlenie ilości napisanych wpisów na czacie, Możliwość wyświetlenia statusu użytkownika, Możliwość wyświetlenia TOP piszących, Wyświetlenie ilości napisanych wpisów przez użytkownika oraz ilu użytkowników wyświetlić, Możliwość wyróżnienia grupy poprzez fa-icons Cena: 20zł PP/Przelew 25/30 PSC Płatność: PP/Przelew/PSC Kontakt: PW Allegro (nie wymagane): ---- Zdjęcia: tutaj
 30. 1 point
  Mówi to osoba co gada na mnie za plecami i kłamie co słowo :D. Nigdy nie lecę na hajs, zapamiętaj to sobie, i nie kłam o mnie, bo ja przynajmniej mam dowody na to co mówię, ty zawsze tylko umiesz gadać, jednak twoje słowa nic nie znaczą.
 31. 1 point
  Mój steam http://steamcommunity.com/id/mrroosterpl
 32. 1 point
  1. W menu admina masz reset jak kolega wyżej napisał 2. Jeśli sqlite to możesz po prostu bazę usunąć, czyli serwer off > /csgo/addons/sourcemod/data/sqlite > nazwa Twojej bazy "store" > delete i finito
 33. 1 point
  W menu admina masz store i tam możesz zresetować bazę .
 34. 1 point
  albo RoundToNearest(liczba * 0.6)
 35. 1 point
  float dana_liczba = 1.0; float procent_z_liczby = dana_liczba * 0.6;
 36. 1 point
  Ale sama zmienna Flags jak ją printujesz jest ok i poprawnie widać flagi tak? Bo nie do końca rozumiem. btw. spróbuj tak: strcopy(g_cFlags[client], sizeof(g_cFlags[]), Flags);
 37. 1 point
  Polecam spróbować Ci użyć threadowego sqla, https://sm.alliedmods.net/new-api/dbi/Database/Query tylko nie zapominaj, że to jest metoda klasy Database. Prędzej czy później musiałbyś to przepisać na ten sposób, bo zaczęłyby Cie zastanawiać lagi podczas wykonywania zapytania.
 38. 1 point
  Po pierwsze używaj "threadowych" sqlów, inaczej będą po prostu na serwerach lagi, gdy będzie odczytywało usługi, po drugie to bardzo możliwe, że za wcześnie próbujesz pobrać SteamID, użyj OnClientAuthorized
 39. 1 point
  A próbowałeś tą kwerendę wklepać do phpmyadmina? Wydaje mi się, że powinna ona wyglądać: SELECT `serviceid` FROM `sklepsms_user_services` WHERE (`serverid`='%d' OR `serverid`='-1') AND `steamid` LIKE '%s'
 40. 1 point
  To mi właśnie umknęło dziękuję bardzo :) O tę bibliotekę cały czas chodziło (źle napisałem w wątku), co do kolorów to wiem, że bez "" Do zamknięcia, problem rozwiązany
 41. 1 point
  Działa pieknie. Dziękuje!
 42. 1 point
  dałeś acton zamiast Action
 43. 1 point
  sklepcs.pl sklep-sms.pl vipsource.eu i mój w budowie :P
 44. 1 point
  Zatrzymuje to znaczy? Że jak wlatujesz w nie to się zatrzymujesz? Mordo tu trzeba po prostu bardzo dobrze wleciec w ten teleport i tyle. Poćwicz
 45. 1 point
  Młody człowieku, chciałbym Ci pogratulować nagrody złotego szpadla. :) Takiego odkopu jeszcze nigdy w życiu nie widziałem. :D Gratulacje!
 46. 1 point
  Jeśli używasz tokenów od Adiego z csgotokens.com to w cenie usługi posiadasz plugin na noże oraz skiny, który jest aktualizowany automatycznie. Franug za mocno się ceni to raz, a dwa, że gdybyś się uparł, to znalazłbyś jeden z ostatnich tematów tutaj na forum, kiedy ktoś chciał kupić najnowsze skiny od franuga. Tam ktoś wysyłał link, jednak nie wiem jak dokładnie ten plugin działa. #edit - tam jest ten plugin -
 47. 1 point
  Jeśli chodzi o transakcje, to sprzedałem Panu wyżej surfa ( dałem 1 ) pieniążki otrzymałem błyskawicznie można ufać :)
 48. 1 point
  Problemów raczej wielkich nie ma, ale przeczytać bardzo dokładnie możesz tutaj https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=2228277&postcount=18
 49. 1 point
  Dopisałem jeszcze czyszczenie konsoli, taka opcja będzie chyba lepsza csgo.rar
 50. 1 point
  Ty kupujesz serwer i szukasz osoby która go zrobi w zamian za admina? Dobra oferta ;D