Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/21/2019 in all areas

 1. 7 points
  Jeśli chodzi o merytoryczną dyskusję, to może jako autor sklepcs.pl dorzucę coś od siebie. Tym bardziej, że mój sklep był już przez Roberta wspominany (w negatywnym sensie) w kilku innych postach, więc chyba pora, abym się w końcu wypowiedział. W porównaniu zabrakło wielu istotnych rzeczy, więc też zrobiłem porównanie Cena zazwyczaj idzie w parze z jakością. Zdaję sobie sprawę, że cena mojego sklepu jest atrakcyjniejsza tylko dla małych sieci. Dla większych sieci, mój sklep może być trochę droższy, a przy wcześniejszym cenniku był dużo, dużo droższy, myślę jednak, że dla sieci, które maja obroty kilkaset lub nawet kilka tys złotych, wydanie kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych więcej (w zależności od obrotu sieci) nie jest dużym obciążeniem. Dla dużych sieci, cena spada na drugi plan i liczy się głównie niezawodność, bezpieczeństwo, funkcje dodatkowe i wsparcie techniczne Z tego co wiem, na innym konkurencyjnym forum, zostały skasowane wszystkie linki do sklepsms.ovh z powodu dużego prawdopodobieństwa szkodliwego oprogramowania w kodzie tego sklepu. Obecność takiego kodu została nawet potwierdzone zrzutami ekranu z fragmentami kodu. Sklepcs.pl jest od lat używany przez wiele dużych sieci, co samo w może stanowić potwierdzenie jakości tej usługi.
 2. 6 points
  Kod sklepu który wgrywa się na serwer jest zakodowany, więc nikt nie wie co tam jest. Ja tylko zwróciłem uwagę, że w wcześniejszych twoich projektach backdoory i złosliwy kod występował. Nie pisałem nigdzie, że w aktualnej wersji jest. Jeśli tak, to proszę te sieci o napisanie najpierw do mnie i wyjaśnienie co się nie podoba i przedstawienie swoich propozycji. Postaram się zrobić co w mojej mocy Zgadza się, ale ... 1. Najpierw trzeba wybrać odpowiednie pozycje w menu sourcemoda (kilka kliknięć) 2. Potem otworzyć konsolę 3. Skopiować link 4. Otworzyć przeglądarkę steam 5. Wkleić link i dokonać płatności Moim zdaniem nie jest ułatwieniem, dokonywanie płatności w taki sposób. Tak, polecasz mydevilnet, którego miesięczny koszt to 20 zł. Dla dużych nie jest to dużym kosztem, ale dla małych już może to być problemem. Staram się zaspokoić potrzeby i usatysfakcjonować wszystkich klientów, zarówno tych z jednym serwerem, jak i tych z kilkunastoma. Jeśli padnie strona sklepu, to zakupione usługi dalej działają. Na szczęście strona do tej pory strona miała jedynie kilka kilkuminutowych przestoje z winy operatora. Czasami (średnio raz roku) zalecane jest wgranie jednego pliku poprzez ftp. Nie jest to wymagane, a jedynie zalecane, sklep bez tego działa prawidłowo, mogą jedynie nie działać niektóre nowe funkcje. Większość (ok. 95%) funkcji jest aktualizowane i dodawane automatycznie. Zamiast wgrywać plik na ftp, można też podać passy do bazy danych bezpośrednio w sklepie. Pomimo, że jest to oznaczone jako mniej bezpieczna metoda, wiele sieci mi zaufało i z niej korzysta - wtedy wszystko dzieje się w pełni automatycznie. Gdyby było proste, nie byłby potrzebny poradnik. U mnie wystarczy tylko wykupić sklep. Wygląd to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Rozplanowanie przycisków i menu, uważam za bardzo dobre i czytelne, a wygląd użytkownik może dostosować do swoich potrzeb. Mam licencję na TeamViewera, ale przez 3 lata funkcjonowania, tylko raz była potrzebna Chronię dane swoich klientów, więc nie udostępniam absolutnie nic związanego z ich działalnością, nawet sumarycznych statystyk.
 3. 5 points
  Dzięki Panie najmądrzejszy we wsi Pozdrawiam cieplutko z rodzinką
 4. 4 points
  Wczoraj Wasze serwery boostowało w sumie 50 unikalnych graczy, dokonali oni 170 wejść na serwery i spędzili na nich ponad 90 godzin Nowości: Dodano powiadomienia mailowe - należy w profilu dodać adres e-mail. Polecam to zrobić, będziecie otrzymywać informacje, np. o osiągnięciu limitu dziennego lub o skończonych środkach na koncie. Dodano możliwość logowania się za pomocą e-maila i hasła. Dodano możliwość zakupu kredytów za pomocą środków z sklepcs.pl
 5. 4 points
  Kupił ode mnie sklep, nie po to aby go używać, tylko w w celu: 1. żeby podpatrzeć jakie mam zaimplementowane funkcje i je skopiować do swojego sklepu. 2. podjęcia próby wykonania ataku sql injection, najprawdopodobniej w celu wykradnięcia danych użytkowników lub skasowania ich danych. Z jednej strony, OK - kupił to niech testuje, sprawdza, itd.... W końcu każdy może kupić sklep. Jednak po wykonaniu dwóch powyższych zażądał od paypala zwrotu środków za sklep podając fałszywe powody. Generalnie, nie polecam żadnych kontaktów z GoldeneK - możecie zostać oszukani, tak jak ja.
 6. 3 points
  Hej, bardzo chętnie wykonam modyfikacje usprawniające i ułatwiające życie graczy. Przykładowe realizacje: https://github.com/pusty44/SA-MP-Trucking-firm-website https://github.com/pusty44/rankme-webpanel Będąc właścicielem sieci GOPROPA pisałem też własny panel gracza (wraz z aplikacją mobilną), w którym można było sprawdzić aktualne VIP na serwerach, własne bany, rangi na serwerach i forum. Kolejną aplikacją był autorski sklep automatycznie dodający usługi po zaksięgowaniu wpłaty (przykładem obecnie działającym może być strona iblock.pl którą stworzyłem i wbudowałem do niej sklep automatyczny do serwera minecraft) Mogę również oddać w dobre ręce (za kilka miedziaków) stronę typu landing page zawierającą kalendarz najbliższych wydarzeń, listę ostatnich banów z sourcebans, listę ostatnich zakupów ze sklepu). Najnowszym projektem związanym z CS:GO, który stworzyłem jest strona internetowa Łomża Zero Esport Tour. Oprócz modyfikacji webowych mogę stworzyć całą infrastrukturę na serwerach dedykowanych pod serwery cs:go (panel zarządzania serwerami itd) jak również pod część web (oddzielne adresy ip, łączenie pomiędzy maszynami, docker'y)
 7. 3 points
  https://www.ipsbeyond.pl/topic/9954-sprzedam-ips-community-suite-41x/ Tak tylko zostawię, żeby mieć z Was większą beczkę
 8. 2 points
  1. Najpierw przenieś w inne miejsce folder addons i sprawdź czy przestanie crashować (na 90% przestanie) - to znaczy, że to wina sourcemoda. 2. Potem przywróć folder addons, przenieś gdzieś wszystkie pluginy sourcemoda i uruchom serwer - jeśli będzie działać, to znaczy, że to wina jakiegoś pluginu. 3. Wgrywaj pluginy pojedynczo lub po kilka sztuk i uruchamiaj serwer ponownie, aż dojdziesz do tego, który plugin powoduje crash.
 9. 2 points
  Za to ty nazywałeś się rok temu programistą i informatykiem kiedy nie umiałeś prostego zapytania wykonać ;c Takie przykre, a takie prawdziwe A to było rok temu ;ccc Widzę że musiałeś w ten rok nieźle się obkuć w szkole że teraz takiś mądry i wspaniały panie Robercie https://www.pecetowicz.pl/topic/skrypt-ktory-pobierze-najnowsza-wersje-sourcemoda-przez-wget-91665/ W ogóle tak gadasz i tyrasz o zabezpieczeniach i niewiedzy niektórych ludzi a tutaj widzisz, październik 2018 https://www.pecetowicz.pl/topic/mod_rewrite-nie-chce-poprawnie-dzialac-magia-kilku-virtualhostow-92504/ To jest twój problem rozpuszczona kurwo (wyzwiska zachowam dla ciebie) Jak czegoś się już nauczysz to tyrasz osobę która tego nie umie, a sam tego nie umiałeś kilka miesięcy temu, 0 profesjonalizmu i dobrego podejścia do ludzi przez ciebie, karzełku ;). Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
 10. 2 points
  Niesamowity widok! 3-4 osoby przyznają się do rozpowszechniania nielegalnego oprogramowania Brakuje mi jeszcze @Marshall który chwali się nielegalną bronią
 11. 2 points
  polecam goscia w 100% pomocny rzeteleny i wie co robi
 12. 2 points
  w cfg/server wpisz sobie sv_pure "0"
 13. 2 points
  Nie wrzucił backdoor'a jak to mówił @suppatimo Do tego dodaje support, polecam.
 14. 2 points
  Nie rozumiem, ogłoszenie jak ogłoszenie, jeśli ktoś będzie chciał skorzystać to czemu nie? Wolny rynek
 15. 2 points
  generalnie itkreatywni spoko aplikacje robi
 16. 2 points
  z cyklu sponsoruje siec wy mi rozkręcicie serwery a ja spierdolę z sowim dedykiem
 17. 1 point
  Było kupić licencje że strony ipsu, a to jak się dałeś zrobić jak dziecko to twoja strata. Chytry traci dwa razy więcej.
 18. 1 point
  Oj biedulki nuledziki płaczki powiem tak jak macie się spinać o jakieś "gówienko" to idzcie spać . Zajebcie wiagre bo jak czytam to mi was szkoda troszkę . Chcieliscie kogoś zniszczyc w internecie ? Nie rozumiem tego co wam to da ? Dał się oszukać i tyle jego problem. Byłem Administratorem na Fastgamers i była licka normalnie wiec się nie spinaj mordeczko . A i jeszcze jedno zastanówcie się 50tys razy co wy robicie meybe zyjecie internetem :/ zajmijcie się rodziną nie wiem zróbcie sobie dobrze . Dzieki
 19. 1 point
 20. 1 point
  Zaoferowali Ci licencję do której nie mieli dostępu, a mają ten klucz licencyjny tylko dlatego, że jakiś głąb nie zakrył klucza podczas wystawienia oferty. Ucz się na błędach
 21. 1 point
  Krótko bez zbędnego rozpisywania się Poszukujemy -Serwerów -Ludzi na stanowiska (moderator,ubt, redaktor,grafików itp) Oferujemy Forum oparte o IPS (licencja, żaden nulled) Przyjemną atmosfere Administracja 18+ Dobry i szybki kontakt - gg/ts/steam Serwery cs 1.6 i csgo Oczekujemy Poczucia humoru Zaangazowania oraz dużo pomysłów Łatwy i szybki kontakt (najlepiej ts) Kontakt GG: 271479 GG2: 68682217 PW tutaj PS. Trollom internetowym podziękujemy PS2. Teksty w stylu że na nulledzie lecimy wsadź sobie w d.
 22. 1 point
  @pusty zrobilem male code review "csgo_server_status_api" i mozna pare rzeczy poprawic w ServerInfoController przenies @Route z kazdej metody nad klase jako prefix (v1), wtedy z metod mozesz usunac v1 cala logike masz kontrolerze co jest zle.... przenies to do serwisu, a w kontrolerze odpytuj serwis uzyj "Form" do dodawania/edycji serwera. Tam bedziesz mial tez walidacje porownuj z typem czyli === zamiast == To tak na pierwszy rzut oka Jak cos to pisz na priv, pomoge w miare mozliwosci (czasowych )
 23. 1 point
 24. 1 point
  Mógłbym was prosić o przeniesienie konwersacji bicia się na kije na PW? Z waszych wiadomości wywnioskowuje, że żaden z was nie ma wiedzy na temat SQL Injection. ps. Nadal nie naprawiłeś luk w swoim sklepie @live4net bo nadal można dump'ować dane klientów.
 25. 1 point
  Description This plugin allows players to use emotes from Fortnite. Type !emotes in chat and choose an emote. There are 5 emotes, some of them with music. There is a 4s cooldown for emotes. Players can't move during the animation. You can cancel emote with right/left mouse button, crouch or use. It works with any player model that uses latest skeleton (after reanimated update). This is just a demo plugin, so i expect that you will edit it for your needs. Feel free to edit anything or to make your own plugin based on functions from this plugin. I also have private animset with 85 unique animations. If you want some new emotes that is missing from that animset, i can port them for some money. Contact me: https://steamcommunity.com/id/kodua/ Credits: xFlane for main function idea and code, Alex Dragokas for some code from he's plugin that i used. Special Thanks: 1337norway, CrazyBoy and KillStr3aK for some help with the plugin. And thanks to RuFa for a lot of testing! Requirements:You will need SMLIB to compile. TODO:Change the way how sound works if people will complain. Make a store/shop version Attached Files fortnite_emotes.zip (4.92 MB) fortnite_emotes_FastDL.zip (4.75 MB) Wyświetl pełny artykuł
 26. 1 point
  Pozostałe repozytoria z aplikacjami jakie gdzieś się zachowały: Customowa strona do wyświetlania i wyszukiwania banów - https://github.com/pusty44/ViewBansCSGO Landing page widoczny na powyższym screenie - https://github.com/pusty44/csgo_landing_page Api do pobierania informacji o serwerze i zapisywania w bazie danych - https://github.com/pusty44/csgo_server_status_api System zgłaszania graczy. (Wymaga skończenia) - https://github.com/pusty44/report-player-csgo Nowy system banowania i mutowania graczy na serwerach source WEBPANEL - https://github.com/pusty44/Betterbans-webpanel PLUGIN SOURCE - niestety brak plików Jeśli spodobały Ci się moje prace zostaw proszę lajka jeśli potrzebujesz customowej aplikacji napisanej specjalnie dla Ciebie, odezwij się na pw
 27. 1 point
  Poszukuje na StrefaSkilla.pl współwłaściciela lub opiekuna na moj serwer cs 1.6 AWP https://www.gametracker.com/server_info/54.36.186.16:27045 Wymagania: Dojrzałość, bezkonfliktowość, jakieś pojecie w prowadzeniu serwera, comiesieczne składanie sie na reklame+opłatę serwera Dodatkowo szukamy serwerow 1.6, cs:go na naszą sieć. Zapraszamy Kontakt: GG 2765288 https://steamcommunity.com/profiles/76561198022389091
 28. 1 point
  rcon nie jest obowiązkiem, nie trzeba go podawać.. podają tylko osoby, które ufają Adiemu (i oczywiście nie robią błędu ) i chcą mieć po prostu lepiej (????) + odpowiedziałeś sobie na swój argument wyżej Jesteś gorszym mówcą niż ja.
 29. 1 point
  A skąd mamy wiedzieć, że nie posiada? Jakaś dokumentacja pluginu?
 30. 1 point
  Nowości w sklepie: Dodano API płatności fastpsc.pl - jest to firma, która umożliwia obsługę PSC dla każdego użytkownika, oferując bardzo niskie prowizje. Obecnie jest to najkorzystniejsza opcja płatności dla osób bez działalności gosp. Dodano możliwość przypisania numerów SMS do konkretnego serwera - jeden serwer może korzystać z SMS pukawki, inny z 1s1k, trzeci z microSMS, itd. Poprawiono wykresy zarobków z przelewów, PayPal, PSC. Dodano możliwość stworzenia usług "na zawsze". Dodanie opcji tworzenia usług "na zawsze", powoduje konieczność aktualizacji pluginu na serwerze oraz pliku api_client.php (jeśli ktoś z niego korzysta). Jeśli ktoś nie zamierza korzystać z tej funkcji, nie ma potrzeby aktualizacji pluginu oraz pliku api. Obecnie sklep wspiera API PSC w firmach: przelewy24 gosetti.pl LiveServer fastpsc.pl sklepcs.pl
 31. 1 point
  Zmień z trybu uproszczonego na np. turniejowy, powinno pomóc
 32. 1 point
  sprzedane - jak będę miał kolejną dostawę to napiszę
 33. 1 point
  https://github.com/kgns/weapons/releases/tag/v1.4.0 ^^ better than your skins plugin m8
 34. 1 point
  To, że Fabian skleja pluginy z alliedmodders to wiadomo nie od dziś, ale że do tego zachowuje się jak złodziej to nie jest zbyt dobra opinia...
 35. 1 point
  Akurat szczerość jest zawsze moją negatywną stroną Możliwe, że nie wygląda, ale przyciągnęło osoby, gdzie się zgodziłem na współpracę W ramach tego, co napisałem powyżej - proszę o zamknięcie tematu.
 36. 1 point
  L 08/27/2019 - 17:06:35: [SM] Exception reported: Cannot set m_iItemIDLow with "FollowCSGOServerGuidelines" option enabled. L 08/27/2019 - 17:06:35: [SM] Blaming: fpvm_interface.smx L 08/27/2019 - 17:06:35: [SM] Call stack trace: L 08/27/2019 - 17:06:35: [SM] [0] SetEntProp L 08/27/2019 - 17:06:35: [SM] [1] Line 257, fpvm_interface.sp::OnPostWeaponEquip L 08/27/2019 - 17:06:35: [SM] [3] CS_RespawnPlayer W ogóle to sobie popraw błędy
 37. 1 point
  Kolejne wykopalisko jakie odnalazłem to webowe wyświetlanie statystyk gracza na serwerach cs:go oparte na popularnym rankingu kento rank me https://github.com/pusty44/rankme-webpanel
 38. 1 point
  Oferujecie praktycznie to samo co wszyscy. sumienność xd, ciekawe czy wiesz co to słowo znaczy. To mnie najbardziej rozbawilo. Każdy kto kupił Licke dobrze wie jak ja wykorzystać XDDDDD. Beka, te ogłoszenia są 1 do 1 cały czas xd
 39. 1 point
  Totalnie nie polecam kupiłem serwer Only Mirage na CS GO, serwer posiada błędy z którymi najwidoczniej nie potrafi sobie poradzić, kontakt tragiczny 2 tygodnie bez odpowiedzi. Wszystkim szczególnie odradzam! Skleja pluginu z internetu i nie ma pojęcia jak je naprawić. Chłopak robi coś o czym nie ma bladego pojęcia.
 40. 1 point
  Wybacz typie ale cie nie znam i nie wiem o czym piszesz i na jaki skrypcik* czekasz? a pisać w internecie może każdy nawet takie dziecko jak ty, które w życiu chyba nic nie osiągnęło i nie osiągnie. a jak masz jakiś problem to zapraszam na pw.
 41. 1 point
  Chciałbym zmienić opinię na temat tej osoby, ale nie mogę edytować swojego postu więc napisze nowy, przed zakupem czegokolwiek od tego pana lub zlecenia, przeczytaj najpierw to Opinia a potem się poważnie zastanów.
 42. 1 point
  NIE POLECAM nie będę się więcej kłócić bo i tak nic z tego nie ma oprócz widowni.
 43. 0 points
  Mesharsky powiem w skrócie, (cenzura) i tyle.0 nawet jaj nie masz aby pisać tego na swoim mainie. Twoja wiedza linuxowa jest na poziomie poradnika jak zainstalować cpanel, wiec ty wytykasz komuś coś? XD
 44. 0 points
  IP: 185.7.105.82:27111 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [ONLY AWP] Sloty: 25 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.236.12:27055 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [ONLY AWP] #2 Sloty: 23 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 51.75.34.68:27015 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [AWP+NS+BH] Sloty: 22 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 193.33.176.250:27015 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [DeathMatch] Sloty: 20 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.20.144:27050 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [DeathMatch] #2 Sloty: 20 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.24.169:27015 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [DeathMatch] #3 Sloty: 20 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.236.12:27060 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [DeathMatch Only Pistols] Sloty: 20 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 193.33.177.34:28045 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [FFA ONLY MIRAGE] Sloty: 35 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 51.75.34.68:27015 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [FFA ONLY MIRAGE#2] Sloty: 25 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 54.38.205.231:27015 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [JailBreak] Sloty: 31 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 193.33.177.210:27050 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [DeathRun+Klasy] #1 Sloty: 21 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.236.13:27045 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [DeathRun+Klasy] #2 Sloty: 25 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 193.33.177.34:27040 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [Surf + RPG] Sloty: 21 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.26.145:27035 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [Surf + KLASY] Sloty: 21 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 145.239.20.144:27040 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [Arena 1 vs 1] Sloty: 25 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 54.38.202.2:27015 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [Zombi Escape] Sloty: 32 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) IP: 54.38.134.6:27015 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [FFA 5VS5] Sloty: 11 Platforma: Steam Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) <><><><><><<><><><><><><><> IP: 5.196.210.218:10129 Nazwa: CS-POROBIENI.PL [TEAM SPEAK 3] Sloty: 40 Forum: CS-POROBIENI.PL Lokalizacja: PL (Warszawa) <><><><><><<><><><><><><><> Siec tworzona z pasja, preznie rozwijajaca sie. Posiadamy serwery CS GO jak i CS 1.6. Kazdy znajdzie u nas cos dla siebie. Profesjonalne podejscie administracji jak i adminów tworzy wspaniala atmosfere na sieci. Jesli masz chec poznac nowych, wartosciowych ludzi, a takze chcesz spedzic milo czas w przerwie od grania to koniecznie nas odwiedz! Zespól CS-Porobieni.pl – organizuje bardzo czesto przerózne konkursy, w których sa do wygrania m.in. Vipy na serwerach! Dolozymy wszelkich staran bys czul sie u nas na sieci komfortowo. Doswiadczona administracja, zaawansowany system banów AmxBans i SmBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami. Serdecznie zapraszamy! Nie pozalujesz
 45. 0 points
  Bardzo fajne sumy z twojego sklepu wychodziły na lewo bez sprawdzania danych klienta(weryfikacja aml/cft). Kto mógłby ci to zgłosić jeżeli, wyłącznie moja osoba o tym wie? Sprawdź routing jeżeli potrafisz, to może coś wywnioskujesz w jaki sposób do tego doszło? Wszyscy na tym mało wartościowym forum wypowiadają się o swoim doświadczeniu oraz swoich usługach a ich wiedza o zagrożeniach odn. ataków itp. jest równe 0.
 46. 0 points
  Jeśli chodu poradnik to nawiązywałem do mojego sklepu, „poradnik step by step”, moje rozwiązanie jeśli chodzi o zakup usług to się sprawdza, gracz też ma wytłumaczone step by step. Spoko Dziena za opinie anonymousie To po co zrobiłeś serię 10 czy tam 20 poradników, ja też zrobiłem 1 i wystarcza. Wydaje mi się że kliknięcie w menu zakup usługi jest przyjemniejsze niż pisanie komend typu /SMS iduslugi kod czy jakoś tak polecam mydevil lecz nie zmuszam do korzystania z niego. Mydevil polecam bo to sprawdzone rozwiązanie i często robią promocje w stylu za 20 ziko na rok. Jeśli chodzi o zabezpieczenia to przypomina mi się taka sytuacja z 2017 z włamaniem się do twojej bazy sklepu przez amatora aka sztangę. BTW wracając do mydevila, kupujesz mydevila to za 20/msc możesz mieć forum sklep bany wszystko na raz. Wracając do backdoorów jakoś każdy klient mojego sklepu jest Zadowolony. pozderki
 47. 0 points
  Myślę, że nie powinieneś wspominać o osobach, które się Ciebie wstydzą.
 48. 0 points
  DZIĘKUJE ZA OPINIĘ POZDRAWIAM Z RODZINKĄ.
 49. 0 points
 50. 0 points
  Bardzo dobrze opisałeś siebie. gównolatek, który myśli że pozjadał wszystkie rozumy i wiecznie poucza innych. niedługo sprawdzimy jaki odważny i prawy jesteś
×
×
 • Create New...