Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Revi

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Revi last won the day on May 17

Revi had the most liked content!

Community Reputation

23

About Revi

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Strona www
  www.gameshot.pl
 • Team name
  gameshot.pl

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Revi

  Gramytu.eu

  Która to już wasza sieć?
 2. Revi

  Poszukuję

  Ekipa to była ledwo garstka osób akurat, reszta to osoby, które miały rangi od Adusia za nic jak chciał ratować forum 😜 Lepiej brzmi określenie "randomy" i przy tym zostańmy.
 3. Czy ja wiem? Forum aktualnie jest w takim stanie, że każdy mógł zmienić ogłoszenie nad czatem oraz w ogłoszeniach 😜
 4. Chcesz własną sieć? Szukasz sieci z dobrą renoma? Planujesz rozwijać tę sieć? Tak właśnie dzisiaj, zgłoś się do @AdeK | Cs-Escape.pl i daj się opierdolic na kilka tysięcy i ciesz się niczym!! Zapraszamy do kupna CS escape XD Nie kupuj tylko escape.
 5. Dobra napiszę coś po raz ostatni na temat tej sieci. Wczoraj wielki Król Escape napisał temat, w którym pisze, że oddaje całą sieć wraz ze swoim glownym kontem kontem innej osobie xD śmieszne nie? Zmienił sobie nick po czym udawał, że jest kimś innym. Zaczął udawać kompletnego debila i postanowił rozdać wszystkim UB xD zabawy był ciąg dalszy bo myślał, że każdy mu uwierzy i będzie fiesta na forum, lecz jedynie kto mu uwierzył to jego moderator, który ma 12 lat, ale mni msza z tym. Zaczynając od dowód gdzie nie chciał wejść na tsa, ani podać swojego steam kończąc, na tym, że jako nowy właściciel dalej siedział na tym samym IP (Adka) xD https://imgur.com/a/ne2OnJe Oczywiście nie obyło się, od masy troli i ludzi, którzy mieli po prostu z niego beke. Dzisiaj rano ostatecznie miał wbić na tsa ten (NOWY PODOBNO WLASCICIEL) lecz się okazało, że jednak AdeK wraca na escape bo (Deemz) się załamał XD i nici z planów. Dzisiaj był cyrków ciąg dalszy, gdzie wrzucę parę ssów jak zachowuje się 12-letni moderator escape + nasz kochany Aduś. Aby nie było, ja się nie żale, ani nie płacze tylko w dalszym ciągu chce ostrzec przyszłych potencjalnych ofiar adusia. Kochany i jedyny moderator Adusia zamiast zacząć usuwać syf z forum, albo banować masę multi-kont postanowił zacząć wszystkich banować za to, że zwrócili mu uwagę, ze znaków interpunkcyjnych nie stawia się po spacji XD https://imgur.com/a/N0tfltP https://imgur.com/a/cAEf1pE https://imgur.com/a/gbfVrYm https://imgur.com/a/GvwJU6h https://imgur.com/a/aBMUWJe I cyk https://imgur.com/a/XQgN80E Przypominając o tym, że AdeK wczoraj dał wszystkim zbanowanym UB, a dzisiaj znów ich banuje 😜 Troszkę śmieszna sytuacja jeżeli myślał, że pisać temat o zmianie właściciela i zmianie nicku na forum ktoś mu uwierzy ale...XD Maciek moderator 25lat i ma dzieci, który ma 12 lat xD https://imgur.com/a/z3gNC5s Nisko upadł, ale przecież to nikogo wina 😜
 6. No elo, pozwolę się wypowiedzieć z racji, że padło tutaj wiele oskarżeń lecz bez dowodów i widzę, że zdania są podzielone lecz postaram się wam podjąć wspólne zdanie na temat króla Adka. Zacznijmy od tego, że pierwszego dnia po rejestracji na forum dostałem od razu masę wiadomości czy to na forum od "Trolli" czy na FB, że AdeK to szuja, która leci na kasę lecz nie zwracałem na to uwagi, chciałem poznać go osobiście i wiecie co? Wszystko okazało się prawdą. Wszystko było ok do czasu kiedy "Król AdeK" poczuł taką moc na forum, że przez pewien okres czasu miał dosłownie (cenzura) co się dzieje na forum z powodu, że miał jednego [email protected], 2x juniorów i kilku modów. Po zwróceniu mu uwagi, aby zaczął coś robić w dalszym rozwoju sieci postanowił szukać na siłę fuzji bo wiecie, @Trivor | StrefaSkilla.pl zrobił fuzje z kimś tam i forum im się buja to on też chce. Nie wiem po (cenzura) ja tutaj historie pisze, ale do rzeczy. AdeK jest to typ człowieka, który leci na kasę i ma dosłownie wszystko gdzieś. Na dole macie kilka ssów jak to śmieje się z dzieci, że dadzą mu kasę, a on ich zbanuje czy też wyzwiska różne. Aduś kochany jest tak doświadczony, że pewnego razu postanowił przyjąć na sieć pewną osobę o nicku "Pablos" na sieć, który miał podobno około 5 rozkreconych serwerów CS go, każdy z administracji był negatywnie nastawiony ponieważ zaoferował mu za dołączenie junior admina. Po dwóch-trzech dniach postanowiliśmy poszperac i okazało się, że ŻADEN serwer nie należy do niego, czyli Adkowi nie udało się zrobić "mini fuzji" jak trivorowi i się splakal po czym zaczął każdego wyzywać, bo jak to tak można śmiać się z króla. Kolejna sprawa różne rezygnację na forum. Zacznę może od rezygnacji własnej z kolegą gdzie mieliśmy u Adka Junior adminów. Po kilku sprzeczkach postanowiliśmy napisać rezygnację i liczyliśmy, że AdeK jak normalny właściciel przyklepie ją i będzie po sprawie lecz jak to KROL ADEK nie pozwoli sobie na rezygnację u ni go na sieci więc postanowił nadać nam bana, a następnie ukryć nam rezygnację i napisać degradację śmieszne nie? Nie chce mi się więcej pisać przykładów jaki ten dzieciak jest (cenzura) i to nie jest płacz tylko ostrzegam innych przed dołączeniem do niego na następne sieci. Tutaj macie parę ssów jak wspominałem czy to ze śmiesznym powodem naszych rezygnacji, gdzie dostaliśmy degradację czy też jak rucha ludzi na kasę. https://imgur.com/a/CGeJsG3 Kamilek xd https://imgur.com/a/Wf9RGYo https://imgur.com/a/PnQ3X64 Maciuś o https://imgur.com/a/5SywcRw https://imgur.com/a/1Xjwlir https://imgur.com/a/2LNE0bv Sprawa po naszych rezygnacjach z [email protected] śmieszny chłopak https://imgur.com/a/2G2mj4S https://imgur.com/a/EbbD2uS obraza króla Adka=degrad Nie chce mi się więcej ssów szukać, gdzie pisze, że kogoś wyrucha na kasę lub wyzywa ludzi z innych sieci. Myślę, że w jakimś stopniu dzięki tym wypocinom kilka osób przejrzy na oczy. Pozdrawiam.
 7. Mam podobnie jak wchodzę i tylko po kilku f5 działa poprawnie
 8. Revi

  Active-game.pl

  Jak to nie zdążyło powstać, a już padło i stoi puste. Pss więcej zbanowanych niż użytkowników. Druga i ostatnia sprawa to wojna o tę forum, dostęp do niego ma +/- 5osob, które ciągle siebie banują i tak w kółko.
×
×
 • Create New...