beken1996

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Silver I

O beken1996

 • Ranga
  Silver II
 1. z nametagami też zauważyłem błąd, zmienia nazwę której nie ustawiałem.Spam w konsoli już ogarnięty, błąd z mojej strony występował.
 2. z Tego co zobaczyłem jest jakiś spam w konsoli { nie wiem czy tylko ja tak mam.} Dodano cvara ws_select_best_weapon. Na niektórych serwerach po respawnie gracz trzyma w ręce nóż, pomimo tego, że w EQ ma pistolet i karabit. Ustawienie tego cvara na 1 zmienia broń na najlepszą jaką gracz ma w EQ. Tutaj również występuje błąd, wyjmuje dalej kose, Czasem wyjmie ak lecz od razu zmienia na pistolet. A co do nametag to chyba wszystko jest dobrze.
 3. U mnie również stattrack się zeruje. No i jak się wybiera skina np. m4a4 to czasami trzeba kliknąć 2 razy aby zmieniło nam skina. To samo co kolega mam.
 4. SPRZEDAM

  Opis: Sprzedam tanio, Steam z takimi grami jak cs go, GTA 5, cs 1.6 i Left 4 Dead 2 (http://steamcommunity.com/profiles/76561197963723947/) Cena: Do uzgodnienia na pw Płatność: PayPal lub Przelew Kontakt: Pw lub steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198244667790 Allegro (nie wymagane): --- Zdjęcia: Myśle, że nie potrzeba
 5. ROZWIĄZANE

  dokładnie tak, nie może być na 0 ;D ponieważ były crashe, dałem na 1 i już jest git :). Można zamknąć temat.
 6. Witam, na serwerze Dm mam ustawiony czas mapy na 30 min, gdy czas dobiegnie do końca to nie chce mi się zmienić mapa i ciągle na zegarze piszę 0:00 Dodam, że po nowej aktualizacji musiałem dopisać 2 komendy, ponieważ crashowało ludziom cs-a. mp_maxrounds 20 mp_ignore_round_win_conditions 1 Liczę na pomoc.
 7. Witam, po dzisiejszej aktualizacji z serwera Dm wyrzuca mi graczy, w logach nic nie mam. Wywala im całego csa: SNAPYDotaX2 timed out. Wie może ktoś jak to naprawić ?
 8. ROZWIĄZANE

  Temat do zamknięcia już koledze wysłałem.
 9. ROZWIĄZANE

  pw
 10. jeśli wgrałeś plugin do rękawiczek, to jest to spowodowane przez nie. Usuń je a problem będzie z głowy ;)
 11. ROZWIĄZANE

  a czy ja powiedziałem, że mam wersje od franuga lub od kogoś innego ??. Nie...
 12. ROZWIĄZANE

  Ja mam prywatną wersję! ws jak i !knife jeśli byś był zainteresowany to zapraszam pw, na pewno się dogadamy.
 13. niestety nie mam wepon restrict
 14. Witam, poszukuje Pluginu na to, żeby Vip nie miał ograniczenia na broń na serwerze DM. Mam ustawione, żeby były 2 awp, a chce, żeby Vip nie miał tego ograniczenia. Jeśli ktoś posiada taki plugin to zapraszam pw, na pewno się dogadamy :)
 15. Witam czy jest możliwość usunięcia tych informacji z say na serwerze only awp : [SM] You have been refunded $0 for Kevlar [SM] Desert Eagle is currently restricted to 0 for Counter-Terrorists and cannot be picked up. Tutaj jak wejde na deagla to ciągle ta informacja wyskakuje. Będę wdzięczny za pomoc.