Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Krystian Marek Kubiak

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Krystian Marek Kubiak last won the day on January 9 2017

Krystian Marek Kubiak had the most liked content!

Community Reputation

14

About Krystian Marek Kubiak

 • Rank
  Łazik
 • Birthday October 15

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. a wiesz gdzie znajdę takowy plugin, który po wpisaniu np. !info, będę miał do wyboru opcje jakie sobie tam dodam i po wciśnięciu ich bd np. wyświetlać info na czacie lub przekieruje do submenu i nowych opcji, które będą działać na tej samej zasadzie.
 2. Witam, poszukuje pluginu, który będzie alternatywą dla [CS:GO] Web Shortcuts CS:GO version (again functional with the panorama update), który wymagania korzystania teraz z ASteambot'a, z którego nie chciałbym korzystać na swoim serwerze. Próbowałem już pluignu [CS:GO] Easy Web Shortcuts (V1.11, 31/12/2017), ale ten również nie działa. Ma ktoś sprawdzony alternatywny plugin?
 3. Plugin na skiny/kosy/rękawiczki/sprays mam od @Czepeel. Z nimi problemów nie ma ?
 4. Chciałbym dodać, że SM:RPG również nie śmiga po aktualizacji i crashuje serwery.
 5. Faktycznie zadziałało, ale u mnie serwer wykorzystuje PTaH do SourceBans'a. Shit. A z tego co widzę to autor nie udostępnił jeszcze aktualizacji do tego cudownego rozszerzenia...
 6. Witam, po aktualizacji CS:GO pobrałem nowego SM na serwery i wszystko szło pięknie do momentu, w którym chciałem wejść na nie i sprawdzić czy wszystko śmiga. Niestety zawiodłem się, brak broni na starcie i mijają zaledwie 3 sekundy po czym serwer ulega crashu. Dzieje się tak na każdym moim serwerze, nie ważne czy to zwykły Only Mirage czy DeathRun z timerem, sklepem na kredyty. Czy ktoś znalazł sposób na rozwiązanie tego problemu? Z góry dzięki.
 7. Cześć wszystkim, poszukuje plugin na serwery csgo, który działa na takiej zasadzie jak Fake Rank & Coins by xBonio, ale rangi uzyskuje na podstawie ilości zabitych graczy. Np. po 100 fragach awansujesz na Silver I itd. Liczę na waszą pomoc.
 8. Mi pomogła reinstalacja cs'a, usunięcie pozostałych plików cs:go z folderu Steam i reset cfg.
 9. Chwile sam posiedzisz i w końcu sobie to skonfigurujesz...
 10. Nowego shavita musisz skompilować w SourceMod 1.9. Wszystko jest do pobrania z oficjalnej strony https://www.sourcemod.net + Musisz mieć SM 1.9 na serwerze, by działał.
×
×
 • Create New...