Krystian Marek Kubiak

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Krystian Marek Kubiak wygrał w ostatnim dniu 9 Styczeń 2017

Krystian Marek Kubiak ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

14 Silver III

O Krystian Marek Kubiak

 • Ranga
  Silver II
 • Urodziny 15 Październik

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

383 wyświetleń profilu
 1. MyServ.pl - Wystrzałowa sieć serwerów. Zapraszamy :)

  Takie kolory według mnie to standard, w sumie nie wyobrażam sobie innych na moich rangach. :d A co do koloru opiekuna serwera, często zdarza mi się widzieć sieci co mają na tej randze kolor fioletowy. Tak się wgl zastanawiam jak można dawać ten kolor na rangę, według mnie wygląda to słabo, nigdy do mnie to nie przemawiało.
 2. Unbindy

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=187541
 3. Czy jest plugin na taki timer ?

  Jak dla mnie nie ma lepszego timera z darmowych od shavita. Wszystko może ustawić w cvarach. Poza tym shavit wydał całkowicie nową wersje timera 2.0.1 23 marca 2018 roku działającą tylko i wyłącznie na SourceModzie 1.9. Cvary + lekkie przerobienie pluginu, całkowite spolszczenie (w moim wypadku pod DeathRuna) i wszystko śmiga jak należy. Trzeba przy tym troszkę przysiąść.
 4. Dedyk

  Nie chcę nic mówić, ale sama nazwa na stronie OVH, mówi Ci tak "troszkę bardzo" do jakiego zastosowania są takie serwery. Tu masz np. HOST-32L. Nie trzeba dalej tłumaczyć. Tak jak kolega wyżej powiedział. Poniżej 3,5 GHz zapomnij. Nie sama moc spowoduję, że serwery będą odpowiednio śmigać, ale również odpowiednia optymalizacja dedyka, nie wspomnę o dobrym doborze macierzy przy posiadaniu dwóch dysków :p Ja akurat mam 3,5 GHz / 3,9 GHz i serwery bez problemu śmigają. 130 slotów na 5 serwerach 128 TR i jednym 102.4 TR, nie licząc pozostałych rzeczy będących na dedyku :D
 5. Dedyk

  min. na pewno ok. 400 zł / msc żeby utrzymało to co chcesz.
 6. Dedyk

  Jak cię interesuję dedyk z procesorem Pentium, albo co najwyżej Core i3 to ofert znajdziesz sporo ;) Lepiej podwyższcie budżet z Ramzim drodzy "koledzy".
 7. MyServ.pl - poszukuje ludzi z serwerami różnych gier oraz tych bez serwerów

  Brawo za spostrzegawczość, ale co nie zmienia faktu, że większość sieci tego nie posiada i nie wie jakie to ma znaczenie dla bezpieczeństwa strony ;) Coś co jest darmowe i dostępne dla każdego, ale odpowiednio użyte nie zasługuje na podkreślenie tego jako atutu? ;) SSL jest w tych czasach istnym standardem w funkcjonowaniu stron WWW.
 8. Witam, sieć serwerów MyServ.pl poszukuje osoby z własnymi serwerami (niekoniecznie CS:GO) do współpracy na jednej linii frontu. Gry wszelakiego typu np. Hurtworld, Rust, CS 1.6, CS:Source, SA:MP, BF4, BF1 nawet Metin2. Co oferujemy: Wsparcie techniczne (pomoc przy serwerach), Dojrzałą, ale za to młodą i doświadczona Administrację, Oryginalny silnik forum IPS z legalną licencją, oraz wsparciem technicznym IPS Support, Bezpieczne Forum, czyli zabezpieczone certyfikatem SSL (zielona kłódka), Własny dział + odpowiednia ranga na forum, SourceBans z dostosowanym szablonem do forum (AMXBans dostępny na życzenie), Własny SklepSMS, Własne archiwum demek CS:GO, (Opcjonalnie) Opłacanie twojego serwera na koszt sieci serwerów w zamian za przekazanie go w nasze ręce, po wczesnym ustaleniu warunków, które mają panować między takim połączeniem. Czego oczekujemy: Owocnej współpracy, by dożyć do celów, które sobie postawimy, Aktywności na naszych serwerach, oraz na forum, Dojrzałej i przemyślanej decyzji, że na pewno chcesz osiągnąć z nami coś więcej niż tylko podłączenia serwera do sieci, Dzielenia się z nami swoimi uwagami/propozycjami, które miałby poprawnie kierować nas ku górze, Serwerów, na których nie panuję pustka, serwery muszą być rozkręcone, posiadać stałych graczy i wykazywać stałą ciągłość napływających nowych graczy Poszerzania swoich horyzontów w rozwoju znajomości AMXX, SourceMod itp. Wyznacznikiem dojrzałości nie jest wiek, lecz odpowiedzialność, oraz dążenie do postawionych sobie celów, więc aplikować każdy może. Liczymy na ciekawe propozycję współpracy. Obecnie poszukujemy ludzi na stanowiska: AntyCheat (UB Team) [0/2], Opiekunów Serwerów CS:GO [0/6], Opiekunów FanPage na FB [0/2], Grafików [0/3], Osób znających się na pisaniu pluginów SM [brak limitu]. Opiekunom FP jak i Grafikom oferujemy VIP'a na wybranym przez siebie serwerze przez cały czas pełnienia powierzonych im funkcji. Po więcej zapraszam do kontaktu na PW.
 9. SPRZEDAM Pliki BaseBuilder

  Ta cena xd