Jump to content

Krystian Marek Kubiak

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Krystian Marek Kubiak last won the day on January 9 2017

Krystian Marek Kubiak had the most liked content!

Community Reputation

14

About Krystian Marek Kubiak

 • Rank
  Łazik
 • Birthday October 15

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Recent Profile Visitors

702 profile views
 1. a wiesz gdzie znajdę takowy plugin, który po wpisaniu np. !info, będę miał do wyboru opcje jakie sobie tam dodam i po wciśnięciu ich bd np. wyświetlać info na czacie lub przekieruje do submenu i nowych opcji, które będą działać na tej samej zasadzie.
 2. Witam, poszukuje pluginu, który będzie alternatywą dla [CS:GO] Web Shortcuts CS:GO version (again functional with the panorama update), który wymagania korzystania teraz z ASteambot'a, z którego nie chciałbym korzystać na swoim serwerze. Próbowałem już pluignu [CS:GO] Easy Web Shortcuts (V1.11, 31/12/2017), ale ten również nie działa. Ma ktoś sprawdzony alternatywny plugin?
 3. Faktycznie zadziałało, ale u mnie serwer wykorzystuje PTaH do SourceBans'a. Shit. A z tego co widzę to autor nie udostępnił jeszcze aktualizacji do tego cudownego rozszerzenia...
 4. Witam, po aktualizacji CS:GO pobrałem nowego SM na serwery i wszystko szło pięknie do momentu, w którym chciałem wejść na nie i sprawdzić czy wszystko śmiga. Niestety zawiodłem się, brak broni na starcie i mijają zaledwie 3 sekundy po czym serwer ulega crashu. Dzieje się tak na każdym moim serwerze, nie ważne czy to zwykły Only Mirage czy DeathRun z timerem, sklepem na kredyty. Czy ktoś znalazł sposób na rozwiązanie tego problemu? Z góry dzięki.
 5. Cześć wszystkim, poszukuje plugin na serwery csgo, który działa na takiej zasadzie jak Fake Rank & Coins by xBonio, ale rangi uzyskuje na podstawie ilości zabitych graczy. Np. po 100 fragach awansujesz na Silver I itd. Liczę na waszą pomoc.
 6. Mi pomogła reinstalacja cs'a, usunięcie pozostałych plików cs:go z folderu Steam i reset cfg.
 7. Chwile sam posiedzisz i w końcu sobie to skonfigurujesz...
 8. Nowego shavita musisz skompilować w SourceMod 1.9. Wszystko jest do pobrania z oficjalnej strony https://www.sourcemod.net + Musisz mieć SM 1.9 na serwerze, by działał.
×
×
 • Create New...