Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kuba.

Użytkownik
 • Postów

  36
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

11535 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Kuba.

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

1

Reputacja

 1. Czyli blokada na grę to jest tzw Overwatch? Osoby które mają blokadę na grę mogą wejść na zabezpieczony (VAC) serwer społeczności?
 2. Witam, mam pytanie - za co się dostaje tzw. blokadę na grę i jaka jest różnica pomiędzy banem VAC a blokadą na grę? (Piszę konkretnie o CS:GO)
 3. Kupię paczkę Surf+RPG - Paczka skonfigurowana - Gotowy sklep Zephyrus z dodanymi do paczki dodatkami (traile, aury itd..) Cena: To zależy od paczki - budżet mam do 150 zł - 200zł Kontakt PW
 4. Witam, zlecę drobną edycję pluginu only hs multi 1v1. Kontakt: PW Płatność: PayPal
 5. Witam, zainstalowałem plugin arena 1v1, podpiąłem pod niego bazę danych - wszystko dobrze, brak errorów. Chciałem dodać sobie custom rundy do pliku multi1v1_customrounds.cfg lecz po dodaniu tych rund one nie działają. A errorów brak. ? Nie wiem gdzie leży problem. multi1v1_customrounds.cfg "CustomRoundTypes" { "scout" { "name" "Scout" "ranked" "1" "ratingFieldName" "scoutRating" "optional" "1" "enabled" "0" "armor" "0" "helmet" "0" "health" "100" "weapons" { "weapon_knife" "" "weapon_ssg08" "" } } "mp7" { "name" "MP7" "ranked" "1" "ratingFieldName" "mp7Rating" "optional" "1" "enabled" "0" "armor" "0" "helmet" "0" "health" "100" "weapons" { "weapon_knife" "" "weapon_mp7" "" } } "mp9" { "name" "MP9" "ranked" "1" "ratingFieldName" "mp9Rating" "optional" "1" "enabled" "0" "armor" "0" "helmet" "0" "health" "100" "weapons" { "weapon_knife" "" "weapon_mp9" "" } } "scar20" { "name" "SCAR-20" "ranked" "1" "ratingFieldName" "scar20Rating" "optional" "1" "enabled" "0" "armor" "0" "helmet" "0" "health" "100" "weapons" { "weapon_knife" "" "weapon_scar20" "" } } } Na wersji dev 1.1.10 też nie działa.
 6. Wiem, ale chciałbym spróbować czegoś innego, nowego dla mnie a przy okazji czegoś się nauczyć i zobaczyć co, jak i z czym się je. ? Każdy kiedyś był zielony w tych sprawach. Myślę nad instalacją jednego z paneli, które wymieniłeś lub jeszcze nad open game panel I udało mi się uruchomić serwer. Dzięki wszystkim za pomoc! ?
 7. Nie przedstawiłeś zarobków ani stażu serwerów.
 8. To trzeba zainstalować jako root na samym początku czy jako user csgoserwer?
 9. Działa. Teraz mam kolejny problem. Kiedy chcę uruchomić plik ./steamcmd.sh to pojawia się taki błąd. Interesujące jest to bo takowy plik istnieje i jest na serwerze. https://prnt.sc/q1sg1m
 10. #mindfuck Utworzyłem konto za pomocą komendy adduser I nadałem chmody 777 ?
 11. 1. Tak, utworzyłem konto o nazwie csgoserwer. 2. Przeszedłem do katalogu /home i nadałem chmody na 777 dla csgoserwer 3. Przelogowałem się z roota na nowe konto (su csgoserwer) 4. Kiedy chcę wpisać komendę wget (link) to w tym momencie wyskakuje błąd. Konto csgoserwer nie ma uprawnień, czyli muszę jeszcze poprzez roota nadać uprawnienia dla konta csgoserwer? Z czego co wiem to komendą chmod nadaje się tylko uprawnienia dla plików/folderów a nie dla kont.
 12. Witam. Próbuję stworzyć serwer csgo na vps lecz już zatrzymałem się na samym początku. Serwer tworzę wg poradnika @Mesharsky https://www.mpcforum.pl/topic/1610641-jak-stworzyć-serwer-csgo-na-vpsdedyku-komenda-startowa/ W SSH wpisuję tą komendę Ale wyskakuje taki błąd VPS z lvlup.pro OS: Debian 10 (Buster) 64-bit
 13. @SeeQ Dzięki za pomoc. :) Dzięki tobie użyłem trochę mózgu i Google. (Poważne) @Mesharsky | PGC24 Hosing jest dobry. -,- Wystarczyło tylko zmienić wersję PHP z 5.5 na 7.0 Do zamknięcia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...