Jump to content

HEADSHOT

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Silver I

About HEADSHOT

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

59 profile views
 1. HEADSHOT

  Szukam pluginu

  @suppatimo @live4net nie było tematu xD Wszystko działa Dzięki!
 2. HEADSHOT

  Szukam pluginu

  @suppatimo mam takie errory: SourcePawn Compiler 1.9 Copyright (c) 1997-2006 ITB CompuPhase Copyright (c) 2004-2017 AlliedModders LLC plugin.sp(52) : error 001: expected token: ",", but found "-identifier-" plugin.sp(52) : error 017: undefined symbol "m" plugin.sp(52) : error 029: invalid expression, assumed zero plugin.sp(52) : fatal error 190: too many error messages on one line Compilation aborted. 4 Errors.
 3. HEADSHOT

  Szukam pluginu

  Byłoby super Spoko nie spiesz się
 4. HEADSHOT

  Szukam pluginu

  Jesteś w stanie napisać za mniej?
 5. HEADSHOT

  Szukam pluginu

  Cześć Szukam pluginu, który po wpisaniu komendy np.!wezvip przez gracza dodawałby mu VIP'a na jedną mape. Gracz musiałby posiadać w nicku określoną frazę i maksymalnie 2 osoby na mapę mogą użyć tej komendy. Plugin wysyłałby wiadomości do gracza np. "VIP został dodany pomyślnie", "Aby użyć tej komendy musisz dodać (określona fraza) do nicku!", "Limit VIP'ów na tą mape został już wykorzystany".
 6. HEADSHOT

  Zwiększenie ilości graczy

  Nie ka takich rzeczy Możesz jedynie zamieszczać reklamy na forach, fb itp. Możes zachęcić graczy jakimiś urozmaiceniami Ważne jest aby serwer był w pełni dopracowany.
 7. HEADSHOT

  Sourcebans nie zapisuje banów

  Dzięki pomogło Temat do zamknięcia!
 8. HEADSHOT

  Sourcebans nie zapisuje banów

  Cześć, wgrałem ostatnio sourcebansa. Instalacja na stronie przebiegła pomyślnie, pliki na serwer wgrałem. Dodałem ID serwera w sourcebans.cfg jednak gdy dam komuś bana na serwie to ban się nie zapisuje na stronie. Wyskakuje błąd: L 04/10/2019 - 22:15:02: [sbpp_comms.smx] Connecting to database failed: [1045]: Access denied for user 'simplycs_admin'@'i14.liveserver.pl' (using password: YES). W database.cfg zamiast localhost dałem IP serwera i dodałem to IP do bazy danych jednak nadal jest ten błąd. Miał ktoś podobny problem lub zna rozwiązanie?
 9. HEADSHOT

  Logo na mapie

  Normalnie w SDK? Bo jak chce wgrać np. mirage to nie ma tam pliku mirage.vdf :[ ChyChyba ze znajduje sie on gdzie indziej
 10. HEADSHOT

  Logo na mapie

  To też mi się sprzyda ale chodziło mi aby np. na mirage na respie było na ścianie logo sieci
 11. HEADSHOT

  Logo na mapie

  Siema Jak dodać logo sieci np. na mirage albo cache? Jest to osobny plugin czy trzeba mape zedytować?
 12. HEADSHOT

  Sourcebans nie działa

  Siema! Chciałem wgrać sourcebansa na serwer jednak mimo moich wielu prób na różnych wersjach nie zapisuje banów. Serwer jest dodany na stronie prawidłowo pluginy na serwer wgrane, ID serwera zmienione w configu a i tak nie działa. Brak error logów. Miał ktoś podobny problem albo jest w stanie pomóc?
 13. No dobra ale ma ktoś taki plugin?
 14. @headshotplay a nie ma osobnego pluginu na to? Bo nwm czemu ale ten mi nie działa
 15. HEADSHOT

  Grafika

  @headshotplay a ja teraz zapytam jak takie coś zrobić aby wogóle pokazywało nawet po śmierci? Gdzie trzeba zmienić tego cvara i jak podać ścieżke do zdjęcia?
×