Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

SUPER TIMOR

Moderator
 • Posts

  1,007
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72
1334402937_TheSecondDream.mp3
00:00/00:00
 • 1334402937_TheSecondDream.mp3

SUPER TIMOR last won the day on July 28 2021

SUPER TIMOR had the most liked content!

2 Followers

Recent Profile Visitors

3,425 profile views

SUPER TIMOR's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

669

Reputation

 1. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Pilnie poszukuje grafika!

  Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam wpln 1shot1kill

  Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Napisz do mnie na PW o co chodzi 😉
 5. Temat został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Ten dział służy do witania się, a nie oceniania innych. Kibel.
 8. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Cześć, wódz podał za mało szczegółów. Widziałem na własne oczy co najmniej 10 mapchooserów i 20 pluginów posiadających showdamage. Podaj źródła..
 10. Potwierdzam, istnieje taka możliwość. Można to zauważyć wrzucając core w podfolder, a moduł do /plugins. Zaznaczam jednak, że nie jestem pewny czy serwer nie musi być zasyfiony, aby do tego doszło, jednak też miałem kiedyś taki problem, bodajże z codmodem linuksa.
 11. Wstaw config + link do pluginu, którego używasz. Sklep zephyrusa był przepisywany miliard razy, ciężko określić jednoznaczną solucję problemu..
 12. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Spróbuj tego: https://pl.lmgtfy.app/?q=cs+1.6+amxx+server+redirect ....
 14. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 15. Superancko, wszyscy jesteśmy bardzo przejęci. To nie jest opinia o transakcji.
×
×
 • Create New...