Jump to content

SUPER TIMOR

Moderator
 • Content Count

  571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

SUPER TIMOR last won the day on December 17 2019

SUPER TIMOR had the most liked content!

Community Reputation

436

3 Followers

About SUPER TIMOR

 • Rank
  Stały bywalec

Recent Profile Visitors

1,413 profile views
 1. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Ok. Zatem, dlaczego mówi się : daj kurze palec, a wsadzi dziób? : D
 3. No tak, ale ja w formie żartobliwego pytania to wysłałem, a nie tematu do dyskusji haha
 4. A ja to się zastanawiam, na podstawie jakiego plebiscytu wszyscy mają "najlepsze"/"najlepszy" w opisach stron. Żeby nie było, my też mamy, ale skąd to się wzięło xD Jak kiedyś przyjdzie mi robić swój serwis, to napiszę "najgorszy". Przynajmniej będę oryginalny!
 5. Prawda jest taka - goBoosting może nie przynieść żadnych efektów, a może przynieść ogromne efekty. Wszystko zależy od stopnia zaangażowania dodającego serwer i jego budżetu. Czasem większe efekty wykręcicie dodając serwer z mniejszą stawką. Poważnie. Należy analizować to, jak usytuowane na liście są inne serwery i ustalić swój boosting tak, żeby możliwie jak najwięcej czasu spędzić w topce. Dlatego możecie konfigurować kilka boostingów na jeden serwer, w różnych konfiguracjach. Co do AFK'ów, to walczymy z nimi jak tylko możemy, uwierzcie, ale podstawą jest mieć wgranego anty afka..
 6. Ja właściwie mam całkiem odmienne zdanie od @Roberrt, i szczerze mogę polecić HostPlay (zwłaszcza z kodem rabatowym TIMOR - 10%!). Gość ma najlepsze jakościowo serwery wg mnie, dla przykładu jak robiłem serwer dla Multiego, to na pukawce skoki varu.. były ogromne przy 32 graczach, a na hostplayu dźwigał sobie ten serwer to na luzaku 😉 (z identyczną konfiguracją, kopia 1:1)
 7. Nie chcę się przyczepiać, ale "Co nas wyróżnia" powinno być raczej zatytułowane "Co mamy takiego, co również ma reszta sklepów?" 😛
 8. W skrócie, dla ludzi którzy nie rozumieją, bądź nie chce im się czytać : W LoL'a gra dużo osób, a na ich stronie (link na końcu posta) można kupić konto z bohaterami i już wylevelowane. Wiarygodność? Raczej podchodziłbym sceptycznie, ale nie prześwietlałem ich, więc mogę się mylić.
 9. Taa.. każda sieć wygrała plebiscyt w swojej wsi na najlepszą sieć, albo lepiej, serwerownię xD świata @olmen nie skompresowane mapki, a portowane raczej, btw - jeśli masz pieniądze i chcesz rozkręcić serwer szybko, to zastanów się nad projektem goBoosting.pl - informacje na stronie. Możesz zajrzeć do zakładki "YouTube" - tam wyjaśnione jest wszystko w filmikach youtuberów z przedstawieniem wizualnym 😄 Surfy dość łatwo się rozkręca, a adminów szukałbym wśród graczy 😛 pozdrawiam!
 10. Od strony właścicieli serwerów, to również bardzo dobry biznes żeby inwestując w swój serwer i płacąc TYLKO za REALNE rezultaty zwiększyć grywalność na swoim serwerze 😉 W razie pytań, zapraszam na PW 🙂
 11. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Ok, rozumiem. ESET skutecznie broni dostępu do tej strony. Ogłoście się ponownie, jak wszystko będzie OK 🙂
 13. Przeglądarka wyrzuca mi ostrzeżenia o zaszyfrowanych połączeniach bez certyfikatu. @eewymiana jak się do tego odniesiesz? Link jest źle wpisany (.com.p) , poza tym ogłoszenie wygląda ultra nieprofesjonalnie.
 14. Ja uważam, że każdy krok do przodu jest wartościowy 😛
×
×
 • Create New...