Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

SUPER TIMOR

Moderator
 • Content Count

  823
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

SUPER TIMOR last won the day on July 23

SUPER TIMOR had the most liked content!

Community Reputation

545

4 Followers

About SUPER TIMOR

 • Rank
  Stary wyjadacz

Recent Profile Visitors

1,876 profile views
 1. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. No dobra, ale powiedz mi co Ty sprzedajesz? Cudze pluginy wystawiasz? ^^ Chłopie.. błagam
 4. Kto jest autorem pluginów? Mógłbyś wstawić listę ctrl+c ctrl+v z konsoli po sm plugin list ? 😛
 5. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. @HostPlay.pl poza tym, opinia tego użytkownika raczej nie jest brana przez nikogo na poważnie, tak samo jak w ogóle ten użytkownik. I dobrze, i źle. Dobrze, bo to nic nie warta opinia, a źle bo nie dostaniecie żadnego feedbacku 😞 Radziłbym założyć osobny temat o błędach i ogólnych opiniach, jeśli takiego nie ma i po prostu czekać. Pozdrawiam!
 7. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Nie napisałem, że chcę więcej niż 30zł, po prostu podziękowałem grzecznie za ofertę 25zł. : - )
 9. https://sm.alliedmods.net/new-api/clientprefs
 10. Ten drugi "klik" nie działa. Należy dodać do pluginu abnera ciasteczka, w których będziesz zapisywał nazwę roundsoundu, potem po załadowaniu rs'ów i wejściu gracza na podstawie ciasteczek wyszukiwał konkretnego ID piosenki i ją puszczał, jeśli ma VIP 😜
 11. Napisz do mnie na PW, i napisz jaką cenę proponujesz.
 12. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie. @Brum Brum ;))
×
×
 • Create New...