Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

SUPER TIMOR

Moderator
 • Content Count

  989
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72
1334402937_TheSecondDream.mp3
00:00/00:00
 • 1334402937_TheSecondDream.mp3

SUPER TIMOR last won the day on July 28

SUPER TIMOR had the most liked content!

Community Reputation

664

2 Followers

About SUPER TIMOR

 • Rank
  Stary wyjadacz

Recent Profile Visitors

2,938 profile views
 1. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Poszukujemy ekipy i serwerów

  Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Cześć, 1. określ jakie flagi ma admin, którego chcesz pozbawić możliwości użycia danej komendy 2. w csgo/cfg/admin_overrides.cfg określ flagi wymagane do użycia danej komendy, pozbawiając jednocześnie możliwości użycia komendy przez użytkowników posiadających inne flagi https://wiki.alliedmods.net/Overriding_Command_Access_(Sourcemod)
 3. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Skoro tak długo to trwało, to dlaczego po prostu sobie stamtąd nie poszłaś? Ludzie, jakie to dla mnie jest śmieszne 😛 nikt wam nie każe adminować na serwerach, nikt wam przede wszystkim nie każe grać w gry komputerowe - robicie to z własnej woli, a jak czytam takie długie wypociny (tu nie mam na myśli jednoznacznie Twojego posta mxnicza, tylko 'dramy' ogółem), to śmiać mi się chce. Polecam dorosnąć, zająć się czymś poważnym a nie pierdoletami. Temat zamykam, bo autor poprosił mi na PW, chyba za dużo ścieków na niego wyszło, nie wiem.
 6. Temat został otwarty ponownie przez moderatora forum na prośbę użytkowników. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Szukam forum

  Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. W regulaminie działu wyraźnie napisane jest, że należy określić swój budżet. Jeśli Ci się to nie podoba, to nie wystawiaj ogłoszeń 🤦‍♂️
 11. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. SUPER TIMOR

  ROZWIĄZANE Problem z kompilacją pliku

  Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Kolegi już z nami nie ma, na co najmniej pół roku. Temat zostawiam zamknięty ale do wglądu - w razie, gdyby ktoś szukał o chłopku informacji 😛
 14. Jedyne co mogę zrobić, to tak naprawdę wyrzucić ten temat do kosza. Pomyśl co by było, gdyby faktycznie ktoś podjął się współpracy z tym człowiekiem, gdyby ten temat po 1 poście został zamknięty. A tak przynajmniej wiadomo z kim mamy do czynienia i stanowi to swojego rodzaju przestrogę. Poza tym - nie są to "prywatne" sprawy, tylko biznesowe jak widać. A o takie właśnie sprawy w tym temacie się rozchodzi i jego dotyczą te posty.
 15. Ten człowiek to jakiś żart. Obraża niemalże każdego z kim ma okazję rozmawiać. Nie polecam go jako kontrahenta do czegokolwiek. Poza tym - sposób, w jaki formułuje zdania mówi więcej niż jakakolwiek opinia.
×
×
 • Create New...