Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Seria poradników apropo tworzenia map.


Ilovenoobs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu nagrałem serie poradników, apropo tworzenia map do cs:go. Same poradniki były kierowane do garstki 4-5 osób, które nawalały mnie pytaniami odnośnie mapowania.

Jeżeli ktoś nie wie z czym to się je, a chce się brać za mapowanie, to myślę, że w poradnikach znajdzie wszystko czego potrzeba, a jeżeli czegoś zabraknie mogę nagrać dodatkowy porandnik apropo tego zagadnienia, żeby inni nie musieli się już o to pytać.

Tutaj znajdziecie podstawy, coś w stylu jak zrobić 1 mapkę i w czym 

 

A tutaj już bardziej zaawansowane rzeczy typu, jak dodawać do mapki teleporty, czy inne ustrojstwa:

 

 

 

 

Nie twierdzę, że jestem mistrzem w mapowaniu, swoje mapy robiłem z myślą o określonej grupie ludzi, a niektóre bo też nie wszystkie moje mapki znajdziecie o tutaj:

Steam Community :: <3 noobs :) :: Workshop Items

Tak jak mówiłem nie jestem mistrzem i tworze dla zabawy, a największa ilość moich subów na warsztacie to 6.5k 

Dodam jeszcze dla ludzi, którzy będą się dopytywać, choć nie powinni, ale trafiły mi się chamskie komentarze od dzieci w stylu "Musisz być słaby skoro nawet 100 subów nie masz i tak mało wyświetleń, twoje mapki to też pewnie dno", że nie obchodzi mnie jak ktoś mnie obraża, ale za obrazę mapek, które robiłem dla hobby i dla określonej grupy ludzi zabije :P, oraz przypomnę, że moje poradniki były kierowane dla 4-5 osób, a nie tysięcy, więc cieszy mnie to, że ktoś poza nimi, sądząc po wyświetleniach też się interesował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...