Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wykonam paczki Sourcemod pod CS:GO


maRoff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że co raz to więcej osób tworzy serwery do CS:GO, a ich wiedza odnośnie tego silnika czy też Sourcemod'a jest praktycznie zerowa - widać to po ciągle zakładanych tematach o tym samym. Własnie dla tych osób oferuję wykonanie paczek SM (wraz z podstawowa konfiguracją serwera).
 
Paczki składam z ustalonej i dostarczonej przez klienta listy pluginów mających znaleźć się na serwerze. W wiadomościach pisz tylko i wyłącznie konkrety, a dobrze przemyślaną listę pluginów powinienem otrzymać w jednej spójnej wiadomości (najlepiej wysłanej na PW).

Nie kopiuję innych serwerów, więc jeśli zamierzasz do mnie napisać, że lubisz jakiś serwer, chcesz mieć taki sam (co lepsze wyślesz mi jego IP) to licz się z tym, że mam to gdzieś i tak na niego nie wejdę. Sukces serwera w dużej mierze zależy od indywidualnego pomysłu, więc jeśli go nie masz to daruj sobie tworzenie własnego serwera i marnowanie mojego czasu.

Paczki robię z ogólnodostępnych pluginów - nie piszę własnych pluginów.
 
Dodatkowo po zakończeniu zlecenia w miarę możliwości czasowych i wiedzy służę pomocą przy serwerze, ale tylko dla nienatrętnych i kumatych ludzi. Jeśli pytanie dotyczy podstaw SM/CS:GO - odsyłam do dokumentacji i wyników google.
 
Posiadam swój serwer CS:GO od ponad roku, własnie na nim zdążyłem poznać dość dobrze Sourcemoda i możliwości silnika.
 
Kontakt (preferuję kontakt poprzez PW):
GG: 1499088

Prywatna wiadomość
STEAM

Cena i warunki współpracy do uzgodnienia indywidualnie, uzależnione od złożoności zlecenia (listy pluginów/oczekiwań).
 
Płatność tylko PayPal / BZWBK
 
Bez otrzymania co najmniej połowy ustalonej kwoty:

Nie wgrywam plików na FTP 
Nie wysyłam plików
Jest to dla mnie zabezpieczenie, przed zmarnowaniem czasu na kogoś kto nie zamierza zapłacić.
Jeśli ktoś będzie kombinował aby mnie oszukać to wtedy udostępniam wykonaną paczkę publicznie - może przyda się innym.

Zanim napiszesz zapoznaj się z 3 krótkimi zasadami:
1. Z reguły nie przyjmuje nowych znajomości przez internet więc jeśli chcesz pogadać o kwiatach lub dlaczego dzieci lubią serek 'danio' to daruj sobie.

2. Nie życzę sobie pisania 'W TaKi SpOsóB' lub zamieniania liter takich jak 'ż', 'sz' itp. na 'sh', np 'no psheciesh'.

3. Sam czasem popełniam błędy ortograficzne czy też 'zjadam' litery w wyrazach, ale gdy piszesz i dosłownie w każdym wyrazie jest błąd, to najpierw zobacz to co napisałeś i dopiero po poprawieniu wyślij.

GameManiak.pl - poszukujemy ludzi do pomocy w prowadzeniu serwisu. (Administratorów, administratorów serwerów, moderatorów, redaktorów funpage itd.)

Dysponujemy serwerami: CS:GO 4FUN - csgo4fun.gamemaniak.pl:27046 | CS:GO Multi-1v1 Arena ELO - csgo.gamemaniak.pl:27145 | TeamSpeak 3 - ts3.gamemaniak.pl:8464

Wykonam paczki SOURCEMOD pod serwery CS:GO - więcej info

Kontakt PW / STEAM lub GG:1499088

Rabat -25% na usługi w Biznes Host: Hosting WWW | ES6B-N9WB-HUBY | B5WR-4J8B-4TDB | NT81-12C2-E137 | 8K22-H2KV-2PNC | 7JC5-334R-J73E |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

GameManiak.pl - poszukujemy ludzi do pomocy w prowadzeniu serwisu. (Administratorów, administratorów serwerów, moderatorów, redaktorów funpage itd.)

Dysponujemy serwerami: CS:GO 4FUN - csgo4fun.gamemaniak.pl:27046 | CS:GO Multi-1v1 Arena ELO - csgo.gamemaniak.pl:27145 | TeamSpeak 3 - ts3.gamemaniak.pl:8464

Wykonam paczki SOURCEMOD pod serwery CS:GO - więcej info

Kontakt PW / STEAM lub GG:1499088

Rabat -25% na usługi w Biznes Host: Hosting WWW | ES6B-N9WB-HUBY | B5WR-4J8B-4TDB | NT81-12C2-E137 | 8K22-H2KV-2PNC | 7JC5-334R-J73E |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...