Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Problem z yranks

Recommended Posts

Witam. Ostatnio zainstalowałem plugin yRanks na swój serwer CS:GO, jednakże nie otrzymuję punktów za zabicie gracza. Inni również nie dostają. Błędy konsoli: https://pastebin.com/5jCFriFV. Baza danych jest podpięta prawidłowo. Flagi VIP ustawione prawidłowo. Korzystałem z tego linku: 

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Barto143
      Witam mam problem z cs gdy gram ze znajomymi albo sam klikam start turniejowy to muszę resetować grę ponieważ wyskakuje mi jakiś problem z zaufaniem i muszę tak około 2 razy następnie gdy zatwierdzam mecz też mi to wyskakuje i jest to uciążliwe proszę o pomoc 
    • By HyperbeastXD
      Cześć
      Mam mały problem z pluginem (\x05 i \x0E to są kolory)
      Po pokolorowaniu w skrypcie zdania: \x05Gracz \x0E%N \x05napisal \x05!klasa \x05teraz \x05moze \x05wybrac \x05klase!",client w grze słowo Gracz jest ciągle białe
      Przesyłam screena z błędu i kodu.
      Kod: 
      #include <sourcemod>

public void OnPluginStart() {
      RegConsoleCmd("sm_klasa", Funkcjaklasa);
      }

public Action Funkcjaklasa(int client, int args){
      PrintToChat(client, "\x05Gracz \x0E%N \x05napisal \x05!klasa \x05teraz \x05moze \x05wybrac \x05klase!",client)
      }

Prosze o pomoc (to jest skrypt jako dodatek do codmoda)

• By kivv3r
      Cześć, mam problem z czasem rundy w CS:GO.
      Otóż ok. miesiąc temu stworzyłem serwer JailBreak. Wgrałem potrzebne pluginy i wszystko działa dobrze oprócz jednej rzeczy.  Pierwsza runda po zmianie mapy działa dobrze, jest 20 minut rundy (pierwsza runda jest automatycznie FreeDay), lecz po pierwszej rundzie na czacie wyskakuje komunikat:  "Wartość cvar 'mp_roundtime' serwera uległa zmianie na 1", przez co runda trwa minute.
      Jest ktoś w stanie napisać jakiś skrypt żeby to naprawić (aby było cały czas 20 minut)? Lub w jakikolwiek sposób pomóc? Z góry dzięki każdemu, kto będzie miał chęć do pomocy 🙂

• By SzefTotalny13
      Witam, posiadam problem z owym pluginem na supermoce. 
      Problem znajduję się w załączonej grafice. Zbytnio się nie znam na tym wszystkim, więc nie wiem czy po prostu plugin został źle napisany czy problem leży po mojej stronie 😔😥

• By piotrekk7
      witam mam problem z tym pluginem basebuilder https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=271363
      po zagraniu jednej rundy serwer daje graczy do jednej druzyny tylko i nie wybiera zombie i biegamy przez caly czas po mapie ma ktos jakies rozwiazanie ?

• Create New...