Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Plugin na strzykawkę - błąd

Recommended Posts

Cześć, mam plugin na strzykawkę, ale nie działa, ponieważ nie wiem jak sprawdzic, czy gracz ma strzykawkę.
kod: 

public Action Event_PlayerDeath(Handle hEvent, const char[] chName, bool bDontBroadcast) {
    int attacker = GetClientOfUserId(GetEventInt(hEvent, "attacker"));
    int victim = GetClientOfUserId(GetEventInt(hEvent, "userid"));
    if (IsPlayerVIP(attacker)) {
        if (IsValidClient(attacker)) {
            if (GetClientTeam(attacker) != GetClientTeam(victim)) {
                if (GetEntProp(attacker, Prop_Send, "m_bHasHealthShot") == 0) {
                    GivePlayerItem(attacker, "weapon_healthshot");
                }
            }
        }
    }
}

błąd: Exception reported: Property "m_bHasHealthShot" not found (entity 1/player)

Jak sprawdzić czy gracz ma w ekwipunku strzykawkę? - Chcę tak, aby VIP nie miał ich kilku przy zabójswie np. 3 osób.
Z góry dziękuję za pomoc.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By WindowsTigerRP
      Witam szukam technika do ogarnięcia trochę błędów w ftp oraz do forum 

• By YoungDudzio
      witam szukam kogoś kto pomoże mi wgrać paczkę którą już mam zapłacę w skinkach jak będziesz chcieć 
    • By ServerProject.pl
      Tylko jeden grosz za slot - tyle zapłacisz za serwer CS:GO TR128 w Warszawie. Liczba promocyjnych serwerów ograniczona. 
      Zamów promocyjny serwer!

Dlaczego wybrać serwery CS:GO w ServerProject? To niektóre zalety:
      Stosujemy tylko wysoko taktowane procesory (wszystkie maszyny >=4.5 GHz), jest to niezwykle ważne z racji jednowątkowości CS:GO. Stosujemy superszybkie dyski SSD NVMe. Gwarantujemy ochronę przed atakami DDoS. W razie potrzeby uruchomisz do serwera Fastdownload z kompresją gzip. Istniejemy na rynku ponad 10 lat, kupując u nas serwer korzystasz z naszego doświadczenia. Udostępniamy rozbudowany autorski panel, niektóre funkcje to: przeglądarka logów, harmonogramem zadań, automatyczne i szybkie aktualizacje, system anty-cash, FTP, webFTP, statystyki CPU/RAM, obrazki z monitoringiem,  subkonta, własna domena.  
      Sprawdź także inne nasze usługi:
      Valheim, Minecraft, Hurtworld, Rust, ARK: Survival Evolved, San Andreas Multiplayer, Counter-Strike 1.6, alt:V, Multi Theft Auto: San Andreas, VPS dla FiveM, TS3 Voice VPS.

• By Matix8981
      Witam,
      Przedmiotem sprzedaży jest gotowy projekt sieci EdgeGame.pl,

URL: https://edgegame.pl/

Zawartość projektu:
      - Licencja IPS 4 (wygasła)
      - Domena EdgeGame.pl
      - Gotowe/skonfigurowane forum
      - Gotowy indywidualny(autorski) szablon
      - Autorskie wektorowe logo (sygnet i inne elementy nie pochodzą z gotowych stock'ów itp.), projekty graficzne np. bannery

Oferuje przyszłą odpłatną pomoc przy wszelakich pracach technicznych itp.

Kontakt:
      - PW
      - Discord Matix8981#2828
      Cena: 900zł do negocjacji
    • By xDMK
      Cześć, potrzebuję pomocy, mianowicie:
      Ustawiłem, aby na serwerze była tylko jedna mapa (zmieniłem plik mapcycle.txt i maplist.txt na de_mirage, bo chce tylko mirage), ale podczas, gdy mecz sie skończy mapa nie jest od nowa wczytywana, tylko od razu przechodzi do wybierania strony drużyny. Jak to zmienić, aby się ładowała? Wiem ze sie da bo na innych serwerach tak jest. Z góry dziękuję za pomoc.
  • Create New...