Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Poszukuje osób do otworzenia sieci


Dalyiah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Poszukuje osób do otworzenia sieci.

 

Aktualnie posiadam hosting, domenę, licencje ips, vps pod testy serwerowych pluginów czy paczki. W planach zakup certyfikatu ssl, vps'a pod startowe dwa serwery csgo (sieci nie chcę ograniczać tylko i wyłącznie do serwerów cs'a a bardziej przebranżowić się potem w forum gier?), unikalnego stylu forum (prosty layout - beż żadnych bajecznych, kolorystycznych wygibasów bo ni to przyjemne dla oka).

 

Poszukuję ludzi ambitnych, które zaangażują się w projekt serduchem, z zapałem. Niekoniecznie musi być to doświadczona osoba.

 

Na aktualny stan poszukuję:

  • technika serwerowego
  • grafika
  • technika discorda
  • moderatorów discorda
  • moderatorów forum
  •  

W późniejszym etapie także adminów na serwer (darmowych - po co ktoś ma płacić za to, że pilnuje serwer, nigdy nie rozumiałem tego fenomenu).

Dla zainteresowanych podam link do już aktualnie zainstalowanego forum. Również będziecie mogli zweryfikować licencję.

Nie poszukuję cudotwórców, bajkopisarzy. Poszukuję ludzi szczerych i znających swoje umiejętności - dlatego też wyżej jest, że osoba nie musi być doświadczona.

 

Kontakt - tutaj na forum, codziennie odwiedzam, discord -> Dalyiah#5237

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...