Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Hosting www dla graczy - dyskusja


Raczek136
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, cześć ?

Nie jest to typowy temat promocji jakiegokolwiek hostingu, a raczej luźna rozmowa.

Ale zacznijmy od źródła: wpadłem na pewien pomysł w kierunku rozwoju swoich umiejętności w połączeniu z ukierunkowaniem i realizacji zadania. Mianowicie celem jest napisanie pracy inżynierskiej, w której jako przykład skoncentruję się na hostingach WWW. Z racji jednak, że jestem (jak prawie wszystkie młode osoby) graczem różnych gier pomyślałem, aby jedno z drugim połączyć. Dlatego też chciałbym poruszyć istotną rzecz - czyli połączenie hostingu WWW z potrzebami graczy bądź właścicieli sieci.

 

Przede wszystkim zależy mi na odpowiedzi, jakie dla Was technologie/usługi byłyby potrzebne? Dalej, co zrobić z portami, rconem? Większość hostingów komercyjnych typu dhosting.pl, zenbox te porty ucina. 

 

Praca inżynierska to jednak coś, co będę realizował w praktyce. Dlatego też z chęcią gdyby ktoś chciał posiedzieć i "potestować" to, co wykonuję to również będę zadowolony. Nie mówię, że zachęcam do migracji Waszych stron, bo raczej każda szanująca się sieć ma na dobrym hostingu (czyli na swoim vpsie :v) swoje strony. 

 

Ponadto zachodzi pytanie numer dwa: jak to połączyć z zapotrzebowaniem dla normalnego klienta, tj. chcącego trzymać swojego Wordpressa/Prestę na hostingu.

 

Zapewne temat dla części niszowy, jednak liczę na to, że wypowiedzą się tutaj właściciele sieci, którzy będą mogli wyrazić swoją opinię na ten temat.

 

Powodzonka!

Edytowane przez Raczek136
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...