Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wniosek o usunięcie konta


Tragediak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Państwa z prośbą o usunięcie mojego konta na stronie MyGo.pl.

Podstawą mojego wniosku jest planowana zmiana właściciela na osobę o pseudonimie PANDA, która, moim zdaniem, nie jest kompetentna do prowadzenia forum.

Obawiam się, że ta zmiana może spowodować liczne problemy związane z bezpieczeństwem strony oraz jakością prowadzonych dyskusji. Mam poważne wątpliwości co do umiejętności nowego właściciela w zarządzaniu forum, co może prowadzić do powstania luk w zabezpieczeniach oraz braku profesjonalizmu w moderowaniu treści.
Dodatkowo, obawiam się braku otwartości na różnorodność poglądów oraz braku szacunku dla opinii użytkowników. W sytuacji, gdy nie zgodzę się z decyzjami nowego właściciela, grozi mi natychmiastowa blokada konta, co jest dla mnie niedopuszczalne.

Z uwagi na powyższe, proszę o niezwłoczne usunięcie mojego konta z platformy MyGo.pl. Jest to krok, który podjąłem w celu ochrony swojej prywatności oraz uniknięcia ewentualnych problemów związanych z prowadzeniem forum przez nowego właściciela.
 

Z góry dziękuję za uwzględnienie mojego wniosku i dokonanie niezbędnych działań w najbliższym czasie.

-Tragediak

Edytowane przez Tragediak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...