Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

17 godzin temu, Angelofdeath napisał:

Nie polecam

Zlecenie złożyłem 8 Lipca tego roku i mimo tego że kontakt na początku był naprawdę świetny to chyba moje wymagania przerosły Fabiana i przestał odpowiadać na jakiekolwiek wiadomości mimo że to on miał ustalić kwotę "robocizny" to do tego czasu nie potrafił przedstawić mi nawet dema na serwerze testowym

Wybacz Fabko ale zasłużyłeś na tę negatywną opinię w tym nieskalanym temacie

Może do dzisiaj szuka i skleja pluginy z alliedmoda? ? 

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • Moderator

Kompletnie nie polecam.

Nie wiem ile już czekam ale po prostu się nie da - kupiłem paczkę go moda i surfa autorskie. Paczki fajnie zrobione ale mają tyle błędów ,że można robić listę niczym o prezent do Świętego Mikołaja. Mimo spamu  wszędzie gdzie tylko wiem ,że fabko może odczytać nie raczył ich naprawić przez kilka dobrych miesięcy. To co gwarantował przy zakupie mija się z rzeczywistością o lata świetlne.  Paczki nie są aktualizowane pomimo obiecanek. Muzyki mvp które również posiadam nawet nie dał cvarów do zmiany muzyk (ponieważ pod komendą wyświetlają się nazwy piosenek) oraz oczywiście są zabugowane (na przykład jak się klika wyłącz piosneki to nie słyszy się tylko swojej piosenki jak gra ,bo gra i wszyscy ja słyszą oprócz siebie jak się kliknęło tą opcje) . Za gomoda otrzymał minimalnie większą kwotę za dodanie giftcode'ów przy wylosowaniu free vipa ze skrzynki które dodał ale tylko jednorazowo (a kody znikają przy 1 użyciu) i co prawda wysłał kilka (dosłownie pojedyńcze) update czy tam fixy największych błędów które np lagowały serwer ale gift code już nie dodał bo nie zapisał pliku .sp -_- .Plugin na np więcej exp'a za nazwę sieci w nicku obiecał przy kupnie a nie dostałem go do teraz. Darmowy vip w godzinach x y nie działa. Prezenty dla vipa nie przemyślane bo przy pluginie na free vipa którego sobie wziąłem z innej jego paczki którą również posiadam bo takie były zalecenia to może sobie wziąć jednorazowy prezent który daje mu już sporą część ulepszeń na surfie. 

Kontakt raz na miesiąc , odpisuje i gwarantuje ,że w nocy napisze update i podeśle wraz z fixami na błędy niejednokrotnie. 

Na tą chwilę nie polecam nic kupować no chyba ,że ktoś liczy się supportem równym 1 odpowiedź na miesiąc oraz masą błędów które mogę sobie wypisywać ale raczej nie ma sensu. Jak ktoś ma wątpliwości to mogę ewentualnie po pisać to co jeszcze pamiętam co do niego pisałem bo oczywiście on nie zapisuje tego nigdzie i pyta się za każdym razem co nie działało a ja po 2 miesiącach już nie pamiętam. 

Jeżeli coś się zmieni to dam znać

• Super! 1

Road2Skill.eu            s.png

• 4 months later...

Totalnie nie polecam kupiłem serwer Only Mirage na CS GO, serwer posiada błędy z którymi najwidoczniej nie potrafi sobie poradzić, kontakt tragiczny 2 tygodnie bez odpowiedzi. Wszystkim szczególnie odradzam!

Skleja pluginu z internetu i nie ma pojęcia jak je naprawić. Chłopak robi coś o czym nie ma bladego pojęcia. 

Edited by mateusz333pl
  • Super! 3
  • 4 weeks later...