Jump to content
Sign in to follow this  
query96

Problem z sv_alltalk

Recommended Posts

Witam, gdzie można ustawić aby niezyjace ct gadalo z żyjącym ct i tak samo z tt ?

9 minut temu, Vasto_Lorde napisał:

Cvary:

sv_talk_enemy_living
sv_talk_enemy_dead

a w jakim to pliku i jakie wartości dać 1 czy 2?

Jeśli wpiszesz w konsolę 

<jakikolwiek cvar>

To wyświetli ci się całą instrukcja i możliwe wartości. Polecam na przyszłość. Oto co wyskakuje:

"sv_talk_enemy_living" = "1" ( def. "0" ) client replicated                      - Living players can hear all living enemy communication (voice, chat)
"sv_talk_enemy_dead" = "1" ( def. "0" ) client replicated                        - Dead players can hear all dead enemy communication (voice, chat)

W jakim pliku to stawić? Najlepiej w gamemode_twójtrybgry, zależnie od tego jaki tryb gry masz ustawiony na serwerze

Edited by Vasto_Lorde

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By TerroR
      Witam mam problem z odpaleniem gothica 2 noc kruka, dzis kupiłem sobie, elegencko, a jak chciałem go włączyć to wyskakuje takie okienko https://imgur.com/a/d9dqkQV Patrzyłem poradniki to nie pomagały, albo były już stare i linki powygasały. Jeżeli macie jakis pomysł, by mi pomóc to z góry dzięki. Dodam, że mam windowsa 8.1 
    • By reyoshh
      Cześć, otóż mam problem z kompilacją plików upgrades z pluginu SM:RPG
      Wszystkie potrzebne rzeczy mam zainstalowane.
    • By HEADSHOT
      Siema nie działa mi plugin na reklamy 😕
      logi:
      [SM] Exception reported: [SA3] 'EN' translation missing in message "2" L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] Blaming: ServerAdvertisements3.smx L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] Call stack trace: L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [0] SetFailState L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [1] Line 55, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\files/misc.sp::AddMessagesToArray L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [2] Line 451, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\ServerAdvertisements3.sp::LoadMessages L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [3] Line 366, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\ServerAdvertisements3.sp::LoadConfig L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [4] Line 59, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\ServerAdvertisements3.sp::OnMapStart

• By kenoxx
      Witam postawiłem sobie serwer csgo na vps, zainstalowałem sourcemoda oraz metamoda. Przy pierwszym uruchomieniu serwer załadował się poprawnie ale już za kolejnym razem nie mogę wbić na niego w ogóle mi się nie ładuje w grze. By móc włączyć go drugi raz muszę zrestartować całego vps's. Proszę o pomoc!
  • Create New...