Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem właścicielką sieci 'AceKill.pl'.

Na naszą sieć szukamy osób:

• Kompetentnych,
  • Doświadczonych,
  • Z wysoką kulturą,
  • Pomocnych,
  • Chętnych do wybranej pracy,
  • Umiejących pracować  w zespole.

Rangi, które są na tę chwilę wolne:

• Moderator
  • UBTeam
  • Redaktor
  • Junior Admin
  • Redaktor FanPage
  • Organizator eventów
  • Promotor

Co nasza sieć oferuje?:

• Zdobycie doświadczenia na danej randze,
  • Szybki kontakt z administracją,
  • Licencja IPS 4.3, niedługo również zawita płatny styl,
  • Serwery z unikatowymi paczkami,
  • Dojrzałą i pełnoletnią administrację forum,
  • Brak faworyzacji,
  • SklepSMS,
  • AmxBans oraz SourceBans.

Jeżeli chodzi o reklamy serwerów - większość naszych serwerów jest rozkręcona. Planujemy stawiać kolejny serwer GO i z czasem 1.6, aczkolwiek jest to jeszcze do obmyślenia, ponieważ nie chcemy stawiać na siłę serwerów i wgrywać byle jaką paczkę z internetu. Paczuszki, które posiadamy na serwerach są unikatowe. Kupujemy je od osób, które zajmują się tworzeniem takich paczek. Aktualnie na jednym z serwerów trwają pracę techniczne, na reszcie są kupione reklamy, bądź będą jeszcze dokupywane w najbliższym czasie. Na pewno nie chcemy dojść do sytuacji, w której będziemy musieli zamknąć sieć. Otworzyliśmy ją żeby stworzyć jedną wielką 'armię'. Tworzymy serwery z myślą o graczach, dlatego staramy się mieć na nich coś takiego, aby zatrzymywało graczy, co dotychczas nam się udaje.

Jeżeli jesteś osobą zdecydowaną to zapraszam na sieć AceKill.pl, natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się o większej ilości szczegółów to zapraszam pod numer GG 65920781.

Edytowane przez siju
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Seweryn Nowotnik napisał:

Siemanko może ja ?

Myślę, że na promotora albo gracza się nadasz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zróbcie jakiś wrap dla tabelki serwerów bo mobilnie to aż oczy bolą 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez BarteK.
      Cześć. Ruszamy z ekipą z serwerem EasyHC, wypuszczamy go w świat. Jak się przyjmie - jeszcze nie wiadomo. Najważniejsze jest zebrać ekipę dodatkową tj. Administrator. Potrzebuję osób znających się na rzeczy.
      Jeśli jesteś osobą dla której kolorek jest najważniejszy możesz zmienić kartę. Planowany start serwera pod koniec stycznia. 
      Wolne stanowiska:
      [17 lat wzwyż] - Administrator Serwera - osoba znająca podstawy sprawdzania graczy na serwerze, umiejętność współpracy, znajomość podstawowych komend, kreatywność.
      [15 lat wzwyż] - Moderator - podobnie jak wyżej
      [mutacja] - Helper - spostrzegawczość, umiejętność sprawdzania graczy, pilnowanie porządku.
      [14 lat wzwyż] - Budowniczy - osoba mająca doświadczenie w tworzeniu; budowli, kreatywność, udostępnianie nowo stworzonych projektów budowli, aktywność.
      [Technik / Developer ]  Forum - potrzebujemy developera który zajmie się ogarnianiem forum, szczegóły przedstawię na rozmowie.
      Osoby zainteresowane odsyłam na prywatną wiadomość, ewentualnie steam na którym często bywam: https://steamcommunity.com/id/KLIKNIJ/ 
      Poszukuję osoby, która ma wolny czas i weźmie projekt na poważnie.

• Przez Sheyk
      Witam serdecznie wszystkim użytkowników. 
      Chciałbym stworzyć nową, wyróżniającą się sieć serwerów, na którą zresztą mam pomysł, lecz potrzebuję pomocy.

Poszukuwiane stanowiska
      - współwłaściciela
      - administratora
      - technika
      - grafika
      - redaktora

Poszukuję kilka osób, które chciałyby stworzyć porządną sieć serwerów z przyszłością. Nie będzie to projekt na tydzień, lecz chciałbym aby ta sieć się rozwijała i dołoże wszelkich starań aby tak było.
      Zapraszam do kontaktu:

GG: 60962632
    • Przez Fredzio
      Gdy wchodzę na serwer po chwili pisze ,że problem z połaczeniem i mnie wyrzuca z serwera.

Jak ktoś wie jak to naprawić to piszcie 😕
    • Przez kamil501
      Witam poszukuje plugin na guns menu ale interesowały by mnie takie opcje w nim 
      - AK47, M4A1, M4A1-S można używać komendy podczas czasu kupowania oraz w buyzone tylko i wyłącznie
      - za brak funduszy komunikat na czacie oraz za buyzone komunikat że wyszedł z strefy kupowania lub czas minął 
      - najważniejsza opcja która będzie widoczna w menu "Pokaż menu na spawnie: [ ] Wyłaczone " a gdy gracz zaznaczy opcje to będzie miał menu na spawn 
      Pozdrawiam