Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam na sprzedaż paczkę Deathrun. W zestawie znajdują się pluginy takie jak:

- [DR] Manager (autorski): Losowanie terrorystów itp.
- [DR] Menu (autorski): Po odrodzeniu pojawia się menu z wyborem grawitacji dla gracza i VIP'a
- [DR] Respawn (autorski): Odrodzenie po zginięciu, ustawienie przez cvar.
- Shavit timer: Timer wraz z punktami początkowymi i końcowymi, rekordy.
- Store by Zephyrus: Sklep z modelami postaci itp.
- Kredyty po ukończeniu mapy do sklepu by Zephyrus
- RoundSound: Muzyka pod koniec rundy
- Rockthevote: Komenda rtv
- Mapchooser: Plugin do komendy rtv
- Plugin na zmianę noży !knife
- Plugin na zmianę rękawic !gloves
- Plugin na zmianę skinów !ws
- I więcej ...

Shavit timer został przerobiony. Usunięto strefes, zmodyfikowano hud oraz spolszczono wszystkie rzeczy.
Store by Zephyrus także został przerobiony. Zostały spolszczone wszystkie rzeczy.

Cena:
- Pliki smx: 60 zł
- Pliki smx oraz sp: 120 zł

Możliwość obejrzenia serwera: 51.68.136.181:27055

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wystarczy, że wszedłem na serwer i od razu mozna zobaczyc ze fastdl jest zle skonfigurowany, plugin na deathrun'a podobno twoj choc watpie... i mam podejrzenia ze zmieniles autora, paczka jest pobugowana i jest duzo wiecej darmowych alternatyw, paczka nie jest warta wiecej niz 20 zl. 

Cytat

Shavit timer został przerobiony. Usunięto strefes, zmodyfikowano hud oraz spolszczono wszystkie rzeczy.
Store by Zephyrus także został przerobiony. Zostały spolszczone wszystkie rzeczy.

Ogolnie to jest dostepne na alliedach np. nie zamierzam marnowac czasu na linkowanie ktos bedzie chcial to znajdzie.

Już @Brum Brum udostepnil swoje pluginy na dr i sa 2000% lepsze.

Bezodbioru

Edytowane przez Husarz
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Husarz napisał:

Wystarczy, że wszedłem na serwer i od razu mozna zobaczyc ze fastdl jest zle skonfigurowany, plugin na deathrun'a podobno twoj choc watpie... i mam podejrzenia ze zmieniles autora, paczka jest pobugowana i jest duzo wiecej darmowych alternatyw, paczka nie jest warta wiecej niz 20 zl. 

Ogolnie to jest dostepne na alliedach np. nie zamierzam marnowac czasu na linkowanie ktos bedzie chcial to znajdzie.

Już @Brum Brum udostepnil swoje pluginy na dr i sa 2000% lepsze.

Bezodbioru

Nie napisałem o tym że Shavit timer jest autorski itp. Deathrun manager został napisany przeze mnie. Nie wiem dlaczego myślisz że fastdl jest źle przerobiony jak wszystkie pliki prawidłowo się pobierają może i bez bz2 ale nie chce mi się bawić w pakowanie. Jeżeli mówisz że paczka nie jest warta więcej niż 20 zł to znajdź podobną za taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, WhiteBlue napisał:

Nie napisałem o tym że Shavit timer jest autorski itp. Deathrun manager został napisany przeze mnie. Nie wiem dlaczego myślisz że fastdl jest źle przerobiony jak wszystkie pliki prawidłowo się pobierają może i bez bz2 ale nie chce mi się bawić w pakowanie. Jeżeli mówisz że paczka nie jest warta więcej niż 20 zł to znajdź podobną za taką cenę.

Rozumiem, że płacimy za 3 pluginy 150-200zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Brum Brum napisał:

Rozumiem, że płacimy za 3 pluginy 150-200zł?

80% pluginów w tej paczce zostało przerobionych. Tak samo plugin od Shavita. Usunięto kilka zbędnych funkcji oraz dodano kilka udogodnień. Masz rację. Cena jest duża, dlatego zmniejszę ją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi