Jump to content
Sign in to follow this  
Xerioss

Poszukuję kilku pluginów

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie poszukuje pluginów. Chciałem postawić sobie serwer wraz z przyjaciółmi, żeby miło spędzić czas bardzo spodobały się nam pluginy z losowymi supermocami, losową amunicją oraz losową bronią. Co do losowej broni udało mi się znaleźć działający plugin, losowej amunicji kompletnie brak a supermoce co prawda odpalają się i działają, lecz mają błąd, który usuwa teksturę rąk gracza i widać tylko broń nie ukrywam, że przeszkadza to w rozgrywce. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś znalazł chwile czasu na mój post i pomógł. Z góry dziękuje.

Siemka też szukam takich pluginów ale niestety nie moge nic znaleźć. Mam pytanie czy mógłbyś wysłać ten na supermoce z plikiem smx?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kenoxx
      Witam, potrzebuje kilku pluginów do csgo a dokładnie pod serwer only mirage, wiem że mogę znaleźć na necie ale niektóre nie działają, a potrzebuje konkretów. ClanTag (np. właściciel, opiekun, vip), system rang z csgo (silver-global) z punktami exp np. silver 10 exp, silver 2 - 12 exp itd oraz widoczne rangi w tabeli. 
    • By jojo20012
      witam szukałem pluginu rankme lecz nigdzie nie mogłem znaleść odpowiedniego chodzi mi oto żeby w pluginie znajdowała się topka,ranga na chat,i np za zabicie 5pkt za śmierć 6 coś takiego 
      podeśle ktoś taki plugin ?
    • By wesink123
      Siemka mam problem taki że dodałem plugin z super mocami ale gdy wchodzę na serwer to nic się nie dzieje i teraz takie pytanie czy to dlatego że coś mam źle zrobione czy trzeba jakoś uaktywnić plugin ?
      Bardzo proszę o pomoc bo w sumie pierwszy raz zajmuje się takimi rzeczami

dodam że mój hosting serwera csgo to 1shot1kill
      oczywiście zaistalowałem najnowszego podanego source moda