Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

MagisterKEBAB

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About MagisterKEBAB

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. Przynajmniej nie tak jak twoja co ciągle szoruje po ziemi XD. Po drugie gdzie on się podpisał xD ?
 2. Witam! Poszukuję serwery do CS:GO/Cs1.6, z możliwością przyłączenia się do sieci InfeCtia.PL! Czego poszukuję: - minimalnie 8 osób na serwerze! - Mody (only DD2, DeathRun, Cod Mod, JB, Surf, itd.) - Serwer do gry CS:GO lub Cs1.6 Proszę podać statystyki serwera, który będzie chętny na przyłączenie się do nas!
 3. Witam! Zapraszam do częstego grania oraz odwiedzania naszego forum związanego z CS:GO! Link do forum: https://infectia.pl Za pierwszą rejestracje na forum otrzymujesz: - Vip'a na każdym serwerze na okres 7 dni, - 100 punktów skażenia do wykorzystania na sklepie forum (nie do sklepu CS), Napisz do MagisterKEBAB w tej sprawie a dopilnujemy abyś dostał nagrodę za zarejestrowanie! Spis serwerów: MultiArena 1vs1 IP: 145.239.16.92:27015 WŁAŚCICIEL SERWERA infeCtia.pl
×
×
 • Create New...