Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

MagisterKEBAB

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About MagisterKEBAB

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

168 profile views
 1. Ten skrypt po skompilowaniu działa w 100%! Dziękuję za odpowiedź i pomoc w znalezieniu odpowiedniego i działającego pluginu 😉.
 2. Oba jakby działają, ale nie w 100%. Losuje graczy lecz nie nadaje rangi.
 3. Poszukuję pluginu na losowanie jednego gracza na jedną mapę. Flagi na rangę VIP'a to "a t". Chciałbym, aby losowanie pomijało osoby z rangą "a t o z", jak i GOTV.
 4. Temat do zamknięcia. Opiekun dodał plugin na Vip'a i nie wpisał tam flagi, którą ma otrzymać ranga i przez to usuwało innym graczom flagę, ponieważ nie posiadali kupionego lub wylosowanego vip'a.
 5. Witam, od niedawna mam problem z nadawaniem flagi na serwerze, po dodaniu flagi do użytkownika to po wejściu na serwer flaga nie zostaje nadana. Dotyczy to tylko i wyłącznie flagi "a". W logach nic nie mam. Flagę dodawałem na 3 metody: sklepcs, sourcebans, admins_simple.ini.
 6. Zgodzę się z @Halo.Panda to jest tylko część całej zabawy.
 7. MagisterKEBAB

  Zamknięty na prośbę autora. Infectia.pl

  Przynajmniej nie tak jak twoja co ciągle szoruje po ziemi XD. Po drugie gdzie on się podpisał xD ?
 8. Witam! Poszukuję serwery do CS:GO/Cs1.6, z możliwością przyłączenia się do sieci InfeCtia.PL! Czego poszukuję: - minimalnie 8 osób na serwerze! - Mody (only DD2, DeathRun, Cod Mod, JB, Surf, itd.) - Serwer do gry CS:GO lub Cs1.6 Proszę podać statystyki serwera, który będzie chętny na przyłączenie się do nas!
 9. MagisterKEBAB

  Zamknięty na prośbę autora. Infectia.pl

  Witam! Zapraszam do częstego grania oraz odwiedzania naszego forum związanego z CS:GO! Link do forum: https://infectia.pl Za pierwszą rejestracje na forum otrzymujesz: - Vip'a na każdym serwerze na okres 7 dni, - 100 punktów skażenia do wykorzystania na sklepie forum (nie do sklepu CS), Napisz do MagisterKEBAB w tej sprawie a dopilnujemy abyś dostał nagrodę za zarejestrowanie! Spis serwerów: MultiArena 1vs1 IP: 145.239.16.92:27015 WŁAŚCICIEL SERWERA infeCtia.pl
×
×
 • Create New...