ALEKS

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

ALEKS wygrał w ostatnim dniu 18 Maj

ALEKS ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Silver II

O ALEKS

 • Ranga
  Silver II

Ostatnio na profilu byli

523 wyświetleń profilu
 1. Customizacja w CS:GO początki ;P

  Super, aczkolwiek w przeciągu roku pewnie Valve doda coś takiego na rynek.
 2. SPRZEDAM DR+KLASY TANIO +3MAPS TANIO !

  Dla Twojej informacji GameTracker posiada coś takiego jak "opóźnienie". Być może mapa była słaba lub był jakiś denerwujący gracz więc ludzie wyszli... (cenzura)
 3. SPRZEDAM Serwer za WPLN na 1s1k.

  Zapomniałem wstawić, mój błąd. http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.35:27060
 4. Opis: 14 slotowy serwer Only AWP, 128 tick opłacony na 42 dni na hostingu 1shot1kill Cena: 50 zł Płatność: WPLN na hostingu 1shot1kill Kontakt: 56325559 Allegro (nie wymagane): brak Zdjęcia: Mogę wysłać na PW.
 5. SPRZEDAM 10zł na 1shot1kill

  Sprzedane.
 6. SPRZEDAM 10zł na 1shot1kill

  Musisz do mnie napisać, bo nie wiem jaki masz nick na steam/gg.
 7. SPRZEDAM 10zł na 1shot1kill

  Opis: 10zł na hostingu 1shot1kill Cena: 6 zł Płatność: PayPal Kontakt: gg 56325559 Allegro (nie wymagane): Brak Zdjęcia:
 8. Rozkręcenie serwera CS:GO?

  Serwery typu JB, DR, Surf, DM, Arena mają szansę na rozkręcenie serwera bez skinów, ale tokeny to nie majątek.
 9. Rozkręcenie serwera CS:GO?

  1. Dobrze konfigurujesz serwer, 2. Dodajesz skiny kosy. 3. Wchodzisz na serwer, zapraszasz +/- 3 znajomych, żeby z Tobą grali. 4. Cierpliwie czekasz, aż serwer się zapełni. Pamiętaj, że jeśli masz "gó*no hosting" ze słabą lokalizacją i wysokim pingiem to mało Polaków zobaczy Twój serwer w zakładce internet, przez co gracze nie wejdą.
 10. @ref została dodana najnowsza skrzynka, znów aktualne.
 11. !ws zło konieczne?

  Jeśli nie masz ekipy, która pomoże Ci rozkręcić serwera, to !ws będzie konieczne, szczególnie na serwerach typu ffa, only dd2 itp.
 12. SPRZEDAM Sprzedam konto steam CS:GO, CS 1.6

  Bardziej opłaca się kupić gifty na g2a... Wyjdzie taniej i masz pewność, że nikt Cię nie oszuka... Mógłbym zaoferować max 20 zł za te konto.
 13. Jeżeli uważasz, że inwestowanie w serwery CS:GO są nieopłacalne to trochę mi Cię szkoda... Sprzedajesz paczkę COD-Mod więc chyba powinieneś wiedzieć jak dobrze można zarobić na serwerach CS:GO. Jeśli chodziło oto, że nie opłaca się kupować reklamy dla serwerów CS:GO to zgadzam się z Tobą.
 14. SPRZEDAM Sprzedam konto STEAM 16 GIER

  Hahaha, coś ty brał? XD 300 zł za to coś? Jedyne co tu jest interesujące to CS:GO, H1Z1 i Rainbow. Inne gry - syf Ranga na koncie - słaba Inventory - syf Level - mały Rocznik - słaby Za te konto dostaniesz MAX 150 zł i nie patrz na kalkulator cenowy, bo za konto Steam nigdy nie dostaniesz nawet 70% ceny. Szczególnie, że Twoje konto niczym się nie różni od innych. Mehhh ale w sumie jesteś z H2K więc co tu się dziwić...