ALEKS

Użytkownik
 • Zawartość

  70
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

ALEKS wygrał w ostatnim dniu 28 Styczeń

ALEKS ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

19 Silver IV

O ALEKS

 • Ranga
  Silver III
 • Urodziny 15.11.1999

Informacje o mnie

 • Imię:
  Aleks
 • Skąd:
  Katowice
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

702 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • The Global Elite
 • Obecna ranga: The Global Elite
 1. Dziś serwer był do południa offline, dlatego było 0 graczy, jutro możesz obserwować cały dzień serwer :)
 2. Opis: Niżej. Cena: 350 zł Płatność: Przelew Kontakt: Niżej. Allegro (nie wymagane): Jest możliwe. Zdjęcia: Niżej. Mam na sprzedaż jeden z najbardziej rozkręconych serwerów Only AWP w Polsce. Serwer posiada autorskie pluginy, stałych graczy, wysokie zarobki, długi staż, brak błędów, autorskie roundsoundy. Serwer jest opłacony jeszcze 92 dni (w dniu 21.04.2018). Gametracker serwera: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.1.87:27059 Zarobki: https://gyazo.com/61ee6213e24c0373c59de49eeb1d83c9 https://gyazo.com/21b0fedc06e165e7336fad2f2885cb7b https://gyazo.com/12f3359be5d6b238c9959b9bbad9d165 Jak ktoś będzie chciał szczegółowe zarobki to proszę zgłosić się na PW, serwer średnio zarabia (łącznie z PSC, Przelew, PayPal, skiny) od 150 do 230 zł - nie pobierałem składek od Adminów ani od opiekunów. Serwer wystartował 24 grudnia 2017 roku i jest dopieszczony pod każdym względem, można wejść na serwer, zobaczyć ocenić. Hosting to Hostplay.pl. Wszystkie pluginy zostają, przy serwerze nie trzeba nic robić, ani naprawiać. Sprzedaję, ponieważ niedługo wyjeżdżam i nie będę mieć czasu na zajmowanie się nim. Kontakt: http://steamcommunity.com/id/LocoTranquilo/
 3. Forum jest proste, ale nie przejrzyste. Jeśli mogę coś doradzić to tak: - Zmiana silniku. - Lepszy styl (Jeśli chcecie uderzać w prostotę to nie ma problemu, ale ten wygląd po prostu odpycha i to bardzo). - Zabezpieczcie forum. - Uderzcie w inne mody, te które aktualnie posiadacie ciężko rozkręcić, a na start powinniście zacząć od najpopularniejszych. Oczywiście wasze mody nie są złe, szanuje za to, że nie chcecie stawiać kolejnych DD2, mirage itd; ale w ten sposób rozkręcenie sieci zajmie wam trochę czasu i musielibyście sami rozkręcać wszystkie serwery. Mam wrażenie, że macie potencjał, ale brak wam doświadczenia, domenę kojarzę, nie wiem czy wcześniej nie prowadziliście serwerów 1.6, jeśli tak to musicie wiedzieć, że świat cs 1.6, a CS:GO diametralnie się różni. Pamiętajcie, że to tylko moja opinia i nie musicie się z nią zgadzać, życzę wam powodzenia.
 4. Czyli szukasz frajera, który zrobi i dołoży na serwer, a Ty zajmiesz się liczeniem kasy z VIP'ów tak?
 5. Niewidzialne reklamy na serwer

  shorte.st jest chyba najbardziej popularne, ewentualnie adf.ly, ale nie wiem czy to dalej działa. Nigdy nie używałem reklam na moim serwerze.
 6. Problem PayPal

  Spróbuj się skontaktować z Twoim bankiem, być może problem leży po ich stronie.
 7. Niewidzialne reklamy na serwer

  Tutaj jest dobrze opisane jak to działa:
 8. ZLECĘ Szablon

  W tej cenie spokojnie kupisz na szablonet.pl.
 9. Zebraliśmy już całą ekipę, można zamknąć.
 10. Zamykamy rekrutacje na Junior Administratora! W związku z dużą ilością zgłoszeń na współwłaściciela - rozpatrujemy tylko propozycje od osób, które będą mogłyby postawić bądź przenieść przynajmniej kilka serwerów. Proszę nie pisać do mnie wiadomości typu "Siema, zgłaszam się na UBTeam". Takie wiadomości najzwyczajniej ignoruje. Jeśli jesteś zainteresowany daną rangą, napisz co potrafisz, na jakich forach byłeś, co nowego wniesiesz, dlaczego mielibyśmy Ciebie wybrać.
 11. W moim przypadku przed zakupem reklamy na serwerze grało średnio 12/13 osób, serwer raz na jakiś czas osiągnął maksymalną liczbę graczy. (Mowa o tym serwerze https://www.gametracker.com/server_info/137.74.1.87:27059). Taka aktywność utrzymywała się przez około miesiąc. Odkąd mam reklamę serwer praktycznie co chwilę fulluje, a średnia graczy zwiększyła się do ~16/17. Dla pewności, gdy skończy mi się reklama, odczekam tydzień aby sprawdzić czy liczba graczy zmniejszy się. Do końca reklamy zostało bodajże 3 dni.
 12. Dorzuciłem jeszcze trochę żeby znalezc się w top10 na stronie głównej. 3 ostatnie dni mają włączoną reklamę - reszta jest bez reklamy. Reklama działa i to widać gołym okiem.
 13. Mała aktualizacja (nie mogę użyć opcji edytuj). Doszły do nas 3 nowe serwery oraz przeprowadziliśmy kilka zmian w administracji. Wolne stanowiska: [0/1] Współwłaściciel [1/2] Junior Administrator [0/2] Technik CS:GO [1/4] Grafik [2/4] Redaktor [1/4] UB Team
 14. Testuję reklamę na serwerze Only AWP - do tej pory wyniki wyglądały tak: Zobaczymy czy reklama przyniesie efekty.