Jump to content

Derko

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Silver I

About Derko

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, mam pewien problem przy zmianie map oraz czasami przy próbie połączenia się z serwerem, a konkretnie polega on na tym, ze nie chce się wczytać pasek ładowania zatrzymuje się zaraz przy początku i nic się nie dzieje przez jakieś 10min, a później wyskakuje komunikat "brak połączenia z serwerem" W konsoli na hostingu mam cos takiego:
 2. Cześć, przychodzę do Was z pytaniem jak dodać nowe bronie do dość popularnego pluginu na !ws , a konkretnie https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 chciałbym sobie dodać po 2 bronie do każdego typu broni, tylko za bardzo nie mam pojęcia jak, dodatkowo nie ukrywam, ze byłoby super jakby były one dostępne tylko dla graczy z flagą "o", liczę na pomoc
 3. Cześć, poszukuję kilku pluginów i najlepiej, aby były one sprawdzone, że faktycznie działają poprawnie i jak należy, a konkretnie. 1. Plugin na balans teamów 2. Plugin na AFK 3. Blokada jednego z bs'ów przy małej liczbie osób 4. Plugin na roundsoundy
 4. Cześć, poszukuję 2 pluginów na swój serwer, a konkretnie pierwszy z nich ma blokować osobą dostęp do komendy "sm plugins list", a drugi to dead note, który ma po śmierci wyświetlać nam informacje na chat'ie kto nas zabił, z jakiej broni i ile hp mu zostało. Chciałbym, aby to wyglądało tak jak w załączniku.
 5. Cześć, poszukuję pluginu na rangi, który wygląda tak jak na zdjęciach, widziałem go na kilku serwerach, więc raczej jest gdzieś dostępny, ale niestety ja nie mogę znaleźć linku
 6. Rozwiązane, komendę na dowloand miałem ustawioną na 0 w configu.
 7. Złą wersję PTaH pobrałem i tym to było spowodowane.
 8. @Znalazłem działający plugin, tylko teraz mam jeden problem chcę dodać nowe spraye i tutaj pojawia się problem, dodaję go do configu, wrzucam model do odpowiedniej ścieżki, ale gdy chcę wejść na serwer nie mogę dołączyć do niego, ponieważ nie może mi go pobrać i nie wiem dlaczego, w fastdl też się znajduje. I tutaj mam pytanie gdzieś trzeba jeszcze dodać, że musi mi go pobierać do jakiegoś configu czy coś?
 9. Cześć, czy jest gdzieś dostępny za darmo działający plugin na spraye w cs:go?
 10. Dodałem również plugin [CSGO] Gloves od tego samego autora i po wpisaniu komendy !gloves normalnie działa menu, tylko tutaj pojawia się problem, że po wybraniu skórki model jest niewidoczny. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299977 Logi: @Gloves jednak działa, wcześniej mi pokazywało, że wartość FollowCSGOServerGuidelines była ustawiona na "no" jednak po ponownym sprawdzeniu była na "yes" Problem z !ws jednak nadal występuje
 11. Chyba o to Ci chodzi, jeżeli nie to napisz gdzie je znaleźć.
 12. Cześć, mam problem z wgraniem pluginu z tego linku https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 Wykonałem wszystkie kroki podane w tym temacie, ale nic się nie dzieje, jakieś propozycje dlaczego tak jest?
 13. Dzięki wielkie o to mi chodziło, właśnie nie mogłem znaleźć pliku sp, a sam nie wiem czy da się z .smx zrobić plik sp. Teraz mam pytanie, ponieważ ze zmianą wyglądu sprayów na jakie chce nie powinienem mieć problemu, ale chcę zrobić tak, że kilka z nich będzie dostępne tylko do VIP'a i tutaj moje pytanie jak coś takiego zrobić? Że, aby go użyć musi posiadać daną flagę, a jeżeli jej nie posiada będzie wyskakiwał komunikat jaki sobie ustawie np. "Musisz posiadać rangę VIP, aby użyć tego spraya"
 14. Cześć, mam problem z otworzeniem pliku .smx, a konkretnie z franug_csgosprays.smx pobranego z tego tematu używam programu SPEdit, lecz w żadnym wypadku nie mogę go otworzyć, przy kompilacji wyskakują mi błędy i nie może jej wykonać. Ktoś wie jak temu zaradzić?
 15. Jeszcze mam jedno pytanie, czy istnieje jakiś plugin ze sprayami umożliwiający używanie tych od valve i jest on gdzieś dostępny, ponieważ znalazłem jedynie ten i teraz pytanie czy jest gdzieś taki czy, aby go uzyskać trzeba edytowac powyższy na własną rękę. I ostatnia rzecz poleci ktoś mi jakieś poradniki do pisania/edytowania pluginów, gdyż chciałbym się z tym trochę zapoznać, a może jakaś osoba miała z tym styczność i widziała gdzieś jakiś dobry poradnik od a do z gdzie jest wszystko wytłumaczone krok po kroku dane funkcje itp.
×
×
 • Create New...