Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ROZWIĄZANE Problem z wyświetlaniem banów

Recommended Posts

Witam,

od paru dni mam problem z sourcebans, a dokładniej nie wyświetla banów na stronie, tak jak na zdjęciu. Nie wiem co mogło być powodem ale bany ogólnie działają można nadawać itd. Tylko tak jakby zakładka bany nie działa.

Prosiłbym o jakąś pomoc ? Może ktoś już miał taki problem i wie jak to ogarnąć ?

sb.png

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Blox61
      Witam. Ostatnio zainstalowałem plugin yRanks na swój serwer CS:GO, jednakże nie otrzymuję punktów za zabicie gracza. Inni również nie dostają. Błędy konsoli: https://pastebin.com/5jCFriFV. Baza danych jest podpięta prawidłowo. Flagi VIP ustawione prawidłowo. Korzystałem z tego linku: 

Będę wdzięczny za pomoc.
      Pozdrawiam.
    • By Barto143
      Witam mam problem z cs gdy gram ze znajomymi albo sam klikam start turniejowy to muszę resetować grę ponieważ wyskakuje mi jakiś problem z zaufaniem i muszę tak około 2 razy następnie gdy zatwierdzam mecz też mi to wyskakuje i jest to uciążliwe proszę o pomoc 
    • By HyperbeastXD
      Cześć
      Mam mały problem z pluginem (\x05 i \x0E to są kolory)
      Po pokolorowaniu w skrypcie zdania: \x05Gracz \x0E%N \x05napisal \x05!klasa \x05teraz \x05moze \x05wybrac \x05klase!",client w grze słowo Gracz jest ciągle białe
      Przesyłam screena z błędu i kodu.
      Kod: 
      #include <sourcemod>

public void OnPluginStart() {
      RegConsoleCmd("sm_klasa", Funkcjaklasa);
      }

public Action Funkcjaklasa(int client, int args){
      PrintToChat(client, "\x05Gracz \x0E%N \x05napisal \x05!klasa \x05teraz \x05moze \x05wybrac \x05klase!",client)
      }

Prosze o pomoc (to jest skrypt jako dodatek do codmoda)

• By fiXed
      Witam! 
      Szukam pluginu na rangi, na tabie. Ważne, aby plugin współpracował razem z RankMe od Kenta oraz żeby była komenda !ranga. Fajnie byłoby gdybyście podesłali mi plik .sp oraz .smx

Dziekuję oraz pozdrawiam! 
  • Create New...