Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ROZWIĄZANE Zabezpieczenie serwera przed atakiem

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By fiXed
      Witam! 
      Szukam pluginu na rangi, na tabie. Ważne, aby plugin współpracował razem z RankMe od Kenta oraz żeby była komenda !ranga. Fajnie byłoby gdybyście podesłali mi plik .sp oraz .smx

Dziekuję oraz pozdrawiam! 
    • By PIKEJ
      Dlaczego jak grałem ze znajomymi na tych 2 serwerach to oni dostają punkty a ja nie?

• By fiXed
      Witam! Mam do Was pytanie. Dlaczego nie dzialaja mi kolory? Przed kazdym skryptem pisze to:

#include <sourcemod> #include <multicolors>  

A kolory dalej nie dzialaja ;/

Przykladowy kod w ktorym nie dzialaja kolory:

#include <sourcemod> #include <multicolors> public void OnPluginStart() { RegConsoleCmd("sm_pomoc", WszystkieKomendy, "Wyswietla wszystkie dostepne komendy na serwerze"); } public Action WszystkieKomendy(int client, int args) { PrintToChat(client, "{darkred}Wszystkie komendy dostepne na serwerze:"); PrintToChat(client, "{gray}>> {orange}!rank"); PrintToChat(client, "{gray}>> {orange}!ranga"); PrintToChat(client, "{gray}>> {orange}!ws"); PrintToChat(client, "{gray}>> {orange}!knife"); PrintToChat(client, "{gray}>> {orange}!gloves"); PrintToChat(client, "{gray}>> {orange}!kontakt"); return Plugin_Handled; }  

Z gory dziekuje!
    • By Zorix
      Cześć.
      Ostatnio stwierdziłem, że ożywię mój serwer na surfie ale ku mojemu zaskoczeniu dostałem zgłoszenia, że przy zakupie broni automatycznie ją wyrzuca.
      Sprawdziłem to i faktycznie tak jest, a co lepsze powoduje to plugin rpg.
      Chciałem wgrać jeszcze raz sm:rpg ale przy kompilacji mi wypisuje w konsoli fatal error 196
      Miał może ktoś z was podobny problem albo jest w stanie skompilować najnowszą wersje tego pluginu ?: https://github.com/peace-maker/smrpg
      Z góry dzięki za każą pomoc 
  • Create New...