Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

PRZYJMĘ [Praca płatna] Sourcemod Expert

Recommended Posts

Guest

Wolne stanowisko: Sourcemod Expert
Ilość wolnych miejsc:  2
Informacje dot. stanowiska:  Poszukuję jednej, dwóch osób do panowania nad serwerami CS:GO (sieć serwerów). Do obowiązków należy między innymi:

• Opieka, oraz kontrola nad serwerami.
  • Instalacja, konfiguracja serwerów 
  • Opieka nad adminami, vipami itd.
  • Bardzo dobra znajomość SurceMod 
  • Znajomość instalacji, oraz konfiguracji sourcebans, sklep automatyczny... itd.

Kontakt z Administratorem: Podania na prywatna wiadomość. 

Praca jest płatna. Rozliczana na podstawie umowa-zlecenie. Wynagrodzenie płatne do 30-dnia każdego miesiąca. Wynagrodzenie do uzgodnienia z możliwościami kandydata. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By naXe
      Witam,
      jestem w trakcie tworzenie dość sporego projektu. Projekt będzie składał się z kilku części (aplikacji), na tę chwilę jest:
      Servers Core - lista serwerów gier (na podobie mojej aplikacji (GS) Server List) z podstronami na np. newsy, które może dodawać dana grupa na forum oraz grupy serwerowe (tylko dla serwerów sourcemod). Na stronie serwera znajdują się informacje o serwerze w tym przekazane dotacje na rzecz tego serwera. Demo: Our Servers - GS Dev
      Server Donations - system dotacji, na tę chwilę obsługiwana tylko bramka PayPal. Podczas przekazywania darowizny należy wybrać Perk (grupę przywilejów) który chcemy otrzymać. Cenę per dzień/miesiąc/rok ustala się w ACP i podczas podawania przekazywanej kwoty automatycznie oblicza czas trwania tego Perku. Po przekazaniu darowizny Perk jest przyznawany automatycznie i również wygasa automatycznie po określonym czasie. Perki mogą dotyczyć serwerów sourcemod jak i forum (przyznawanie grupy na forum). Każdy Perk ma swój opis korzyści, na tę chwilę można ustawić maksymalnie 5 opcji. Cały system dotacji wymaga konta Steam. Na forum może być zainstalowana aplikacja Steam Integration w celu automatycznego wykrywania konta Steam, ale nie jest to wymagane. Jeśli tej aplikacji nie ma to jest możliwość ręcznego podania swojego ID w kilku formach.
      Demo: Donate - GS Dev

To na razie tyle. W planach są jeszcze inne 'rozszerzenia'. Co o tym sądzicie?
    • By jakikolwiek
      Siema,
      Mam pytanie do szanownych. Polecicie jakiegoś managera (plugin) lub jakieś narzędzie (plugin) do zarządzania botami na serwerze csgo? Chciałbym móc zarządzać z poziomu menu admina tak jak w tym pluginie:
      https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=514798
      Polecicie coś?
    • By jakikolwiek
      Cześć wszystkim.
      Szukałem i szukałem. Testowałem i testowałem, niestety nic nie dało rady. Powiedzcie mi moi drodzy jak wyłączyć autokill botów jeśli zginą wszyscy "ludzie" na mapie. Serio skończyły mi się już pomysły. Jaką zmienną zmienić może jakiś plugin dodatkowy, ehh.
      A może polecicie jeszcze jakiś bot manager do serwera CSgo.
      Z góry dziękuję!
    • By DevLogic
      Witajcie,
      Chciałbym wam przedstawić darmowy generator VIP stworzony przez ekipę PluginySM.pl.
      Generator VIP posiada:
      Ilość HP VIPa po starcie rundy Ilość dodatkowego HP za zabójstwo Ilość dodatkowego HP za headshota Ilość pancerza dla VIPa Czy VIP ma posiadać darmowy hełm? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma posiadać darmowe szczypce do rozbrajania bomby? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego smoke? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego HE? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego flasha? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego molotova? (1 - tak, 0 - nie) Czy VIP ma dostawać darmowego wabika? (1 - tak, 0 - nie) Pokazywać TAG w tabeli wyników? (1 - tak, 0 - nie) TAG pokazywany w tabeli. Prędkość VIPa. (1.0 - normalna) Grawitacja VIPa. (1.0 - normalna) DoubleJump dla VIPa? (1 - tak, 0 - nie) Powiadomienie o dołączeniu VIPa z serwerem. (0 - OFF, 1 - Chat, 2 - Hud) Powiadomienie o wyjściu VIPa z serwera. (0 - OFF, 1 - Chat, 2 - Hud) Ilość dodatkowych pieniędzy otrzymywanych na start rundy Ilość dodatkowych pieniędzy otrzymywanych za wygranie rundy Ilość pieniędzy otrzymywanych za zabójstwo Ilość pieniędzy otrzymywanych za headshota Ilość pieniędzy otrzymywanych za podłożenie bomby Ilość pieniędzy otrzymywanych za rozbrojenie bomby Darmowy VIP (0 - OFF, 1 - Cały czas, 2 - Od godziny do godziny) Od której godziny jest darmowy VIP? Do której godziny jest darmowy VIP? Wymagana fraza w nicku, aby otrzymać darmowego VIPa. (0 - aby wyłączyć tą funkcję) Prefix przed wiadomościami na chacie Link: https://pluginysm.pl/generator/
      Support poprzez witrynę PluginySM.pl
    • By BarteK.
      Szukam załogi na reaktywację sieci http://ghost-team.pl/, osób z doświadczeniem, które się znają. Oferty na PW. Wszystko jest do obgadania.

Przyjmę serwery pod nasze skrzydła, forum będzie edytowane z biegiem czasu.