Jump to content
Sign in to follow this  
swierzak

ODDAM [sprzedam] gotowy serwer only awp

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam sprzedam gotowy serwer only awp  na hostingu pukawka opłacony na 29 dni z unikatową paczką więcej info pv lub gg 57730833 co do płatności to wszystko co ma wartość xd 

cena: dogadamy się 😛 jesli chodzi o gt https://www.gametracker.com/server_info/188.165.21.245:28025/ nie jest rozkręcony chodzi tutaj bardziej o jego zawartość 

Edited by swierzak

@swierzak przepraszam, ale nie mam jak sprawdzić na chwilę obecną, więc zapytam. Czy na tym serwerze znajduje się mod awp_main od MatiXXX'a?

Posted (edited)

Nie przypomniam sobie abym wyraził zgodę na sprzedawanie mojej paczki.

Tag silnika i odznak to AceKill.pl, do tego nie masz plików .sp tych pluginów, więc wątpię że ktoś będzie chciał mieć serwer z tagami innej ssieci. Poza tym jeżeli ktoś nie wierzy, że to moja paczka to na chacie co x minut wyskakuje kto stworzył owego moda.

Edited by Yamakashi
  • Like 1

@Yamakashi, myślę że po ludzku byłoby, gdybyś nie robił mu o to problemu. Kupił od Ciebie paczkę na zlecenie, więc ta paczka należy do niego*. Może z nią zrobić wszystko co chce, a potencjalny kupiec może usunąć niepotrzebne pluginy, i np zlecić Ci ich dopisanie z innymi tagami i tyle. 

*Info z domysłu, jak fakty są inne, to mea culpa

Posted (edited)

@suppatimo paczka nie była tworzona na zlecenie. Czyli potencjalny kupiec napisze sobie całego moda od nowa z innymi tagami?

Edited by Yamakashi

Nie, usunie pluginy które będą mu wadzić. Nie możesz zabronić komuś sprzedaży serwera z pluginami, które od Ciebie kupił. W sensie, nie wiem jaka tam jest licencja czy umowa, ale z ludzkiego punktu widzenia to tak, jakbyś kupił nie wiem auto, zamontował w nim radio kupione w sklepie, który potem robiłby Ci dym bo sprzedałeś auto z ich radiem, zamiast je wymontować. Brak logiki 😛

Posted (edited)
36 minut temu, suppatimo napisał:

Nie, usunie pluginy które będą mu wadzić. Nie możesz zabronić komuś sprzedaży serwera z pluginami, które od Ciebie kupił. W sensie, nie wiem jaka tam jest licencja czy umowa, ale z ludzkiego punktu widzenia to tak, jakbyś kupił nie wiem auto, zamontował w nim radio kupione w sklepie, który potem robiłby Ci dym bo sprzedałeś auto z ich radiem, zamiast je wymontować. Brak logiki 😛

dokładnie tak swoja zapłate dostałeś licencji żadnej nie ma a sprzedaje coś za co zapłaciłem wiec nie wiem w czym problem na logike weź 

i nie sprzedaje tego na sztuki tylko jednorazowo z całym serwerem 

Edited by swierzak

Jeżeli przy zamówieni nie było mowy o sprzedaży na wyłączność wraz z oddaniem praw autorskich nie masz prawa sprzedać tego pluginu.

Polecam się zapoznać z prawem wartości intelektualnej oraz jej sprzedaży 🙂

• Like 1

Posted (edited)
24 minuty temu, DevLogic napisał:

Jeżeli przy zamówieni nie było mowy o sprzedaży na wyłączność wraz z oddaniem praw autorskich nie masz prawa sprzedać tego pluginu.

Polecam się zapoznać z prawem wartości intelektualnej oraz jej sprzedaży 🙂

A Ty wiesz, że licencja sourcemod zakazuje sprzedaży / udostępniania pluginów bez źródła?  Więc osoba która go wykonała złamała tą licencje

Q: Can I sell/charge for plugins or extensions? Sure, but you have to make the source code freely available as per the GPL. 

Q: If I give someone a plugin or extension, do I have to make the source code available? Yes."

Edited by daffik

3 minuty temu, daffik napisał:

A Ty wiesz, że licencja sourcemod zakazuje sprzedaży / udostępniania pluginów bez źródła?  Więc osoba która go wykonała złamała tą licencje 

Nie do końca, twoim produktem sprzedaży może być plik txt a smx gratisem ale prawo własności intelektualnej obowiązuje na produkt sprzedaży i gratis 

Posted (edited)
1 minutę temu, GoldeneK napisał:

Nie do końca, twoim produktem sprzedaży może być plik txt a smx gratisem ale prawo własności intelektualnej obowiązuje na produkt sprzedaży i gratis  

Plugin to plugin tego nie obejdziesz, zapoznaj się z moim cytatem 

Również dając plugin musi być kod 

Edited by daffik

Klocicie sie wszyscy o te licki sricki a ciekawe kto z Was podatek odprowadza 😂.

Tak z doświadczenia powiem, ze w większości firm, gdzie zatrudnia się programistów podpisuje się z nimi umowy o pozbawieniu praw autorskich do wytworzonego kodu. Czaicie jakie jaja by były, gdyby devsi fejsa nagle zaczęli wołać od cukierberga siano? 😅

4 minuty temu, tellek napisał:

Klocicie sie wszyscy o te licki sricki a ciekawe kto z Was podatek odprowadza 😂.

Tak z doświadczenia powiem, ze w większości firm, gdzie zatrudnia się programistów podpisuje się z nimi umowy o pozbawieniu praw autorskich do wytworzonego kodu. Czaicie jakie jaja by były, gdyby devsi fejsa nagle zaczęli wołać od cukierberga siano? 😅

Z nich? Nikt o czymś takim jak podatek nie słyszał 🙂

Poza tym i tak nie są to duże kwoty więc mieszczą się pewnie w kwocie wolnej 

14 godzin temu, swierzak napisał:

Proszę zakończyć ten off-topic !

To jest mygo, tego nie ogarniesz.

14 godzin temu, tellek napisał:

Odprowadzam, na życzenie klienta wystawiam fvat’a 😛 

18 minut temu, suppatimo napisał:

A faktura na wymianę cewki? XD

weź chłopcze w łeb się (cenzura) porządnie. mądrzysz się jak nie wiadomo kto, 62.02.Z, 62.03.Z, 62.09.Z, 71.12.Z, 74.90.Z, jeżeli te kody odpowiadają za usługi mechaniczne to congrats.

Posted (edited)

Wpisać możesz wszystko, bez żadnych ograniczeń. Typ działalności jednak pozostanie ten sam 😄

/ W zasadzie to też bym tak zrobił, nie widzę w tym nic złego, tylko mam bekę, więc niepotrzebnie się unosisz maślaczku

// Niekoniecznie tak bym zrobił gdybym zakładał własną działalność, ale gdybym podpinał się np pod ojca, to pewnie. W tym wypadku usługi świadczyłby zakład ogrodniczy z produkcją zniczy XD

Edited by suppatimo

1 minutę temu, suppatimo napisał:

Wpisać możesz wszystko, bez żadnych ograniczeń. Typ działalności jednak pozostanie ten sam 😄

widać że uczyłeś się pod skrzydłami adiego ale jednym uchem wchodziło a drugim wychodziło, lekcje przedsiębiorstwa w swoim technikum samochodowym również opuszczałeś, podmiot gospodarczy o którym mówisz jest pod inne projekty a mój podmiot gospodarczy jest pod moje projekty...

Posted (edited)
2 minuty temu, suppatimo napisał:

Gdybyś posiadał więcej IQ niż 1 to miałbyś świadomość, że dana firma może wykonywać XYZ usług w XYZ kierunkach(wystarczą wpisy PKD), więc zakończ te swoje (cenzura) bo jesteś żałosny próbujesz zabłysnąć na tym forum a każdy wie, że dużo gadasz a mało robisz więc HAVE FUN.

Edited by DevLogic

3 minuty temu, GoldeneK napisał:

technikum samochodowym

Mechatronicznym, swoją drogą nie opuszczałem za często 😛

Doczytaj edity, bo znów się faflunisz i pienisz 😄

3 minuty temu, DevLogic napisał:

miałbyś świadomość, że dana firma może wykonywać XYZ usług w XYZ kierunkach,

Zanim zdążyłeś to napisać, ja to dopisałem asekuracyjnie do posta powyżej, więc chyba jednak  1 IQ mam 😄

Poza tym nieładnie się zrywać z łańcucha, ludzie pojętni mają z was ultra bekę, ja sam mega się cieszę za każdym razem jak z wami pisze, jesteście jak takie worki treningowe xD

Mechatronicznym, swoją drogą nie opuszczałem za często 😛

Doczytaj edity, bo znów się faflunisz i pienisz 😄

Zanim zdążyłeś to napisać, ja to dopisałem asekuracyjnie do posta powyżej, więc chyba jednak  1 IQ mam 😄

Poza tym nieładnie się zrywać z łańcucha, ludzie pojętni mają z was ultra bekę, ja sam mega się cieszę za każdym razem jak z wami pisze, jesteście jak takie worki treningowe xD

A ty jak kilogramowy worek gruzu, chuja warty chuja z nim zrobisz na chuja ci potrzebny. Chuja umiesz a pierdolisz 

Chuja umiem, a jeszcze nikt na mnie nie narzekał. Nikt (sensowny) nie ma o mnie złego zdania. Co innego jeśli mówimy o Tobie i Twojej świcie dupowlazów bez jakichkolwiek argumentów, antifa kodowania xD

Beka all day all night, idź pomóż ojcu czyścić styki druciakiem, to przynajmniej coś pożytecznego zrobisz 😄

Chuja umiem, a jeszcze nikt na mnie nie narzekał. Nikt (sensowny) nie ma o mnie złego zdania. Co innego jeśli mówimy o Tobie i Twojej świcie dupowlazów bez jakichkolwiek argumentów, antifa kodowania xD

Beka all day all night, idź pomóż ojcu czyścić styki druciakiem, to przynajmniej coś pożytecznego zrobisz 😄

Przynajmniej mam robotę jako webdev a nie siedzę w piaskownicy na placu zabaw i nie pomagam dzieckom za darmo zarabiać 😜 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Sqower
      Witam , kupie w miarę rozkręcony serwer bhop lub surf (nie rpg)
      Cena do ustalenia
      Pisać priv lub na steam 
      https://steamcommunity.com/id/sqower/
    • By zorix
      Tak jak w tytule , do 600 zł 
      Pw 
    • By Nikita | AK
      Witam, poszukuję opiekuna na serwer CS:GO

Od siebie mogę zaoferować:
      -Napisanie pluginów,
      -Naprawę błędów,
      -Pomoc z stworzeniem własnego serwera,
      -Cały zysk z serwera trafia do Ciebie (Oczywiście po opłaceniu serwera, nadwyżka trafia do Ciebie),

Oczekuję: 
      - Zaangażowanie w życie serwera jak i forum,
      - Duża aktywność na forum jak i serwerze,
      - Pomoc graczom na serwerze,
      - Rekrutowania administratorów.

Zainteresowanych zapraszam na priv

Kontakt:
      GG: 67560307
      Steam: https://steamcommunity.com/id/nikita_ak/
    • By Kacperek13
      siema mam pewien problem z tym sklepem na serwer csgo nie dziala mi pisze tylko jakis php error pdo? pomoże ktoś?
      https://www1.zippyshare.com/v/qTRVsHrg/file.html
    • By KinGuuuS
      Witam poszukuję osoby na zlecenie lub na stałe, która napisałaby paczki pluginów na serwer csgo ( surf + comabt , surf + timer, only awp, only mirage, arena 1v1, i wiele innych które będą z czasem dodawane na serwer ). Chętnych zapraszam do pisania tutaj wiadomości lub na PW. Jesli chodzi o cenę itd. wszystko jest do uzgodnienia. Poszukuję osób ktore dobrze się na tym znaja i napiszą dokładnie pliki.
  • Create New...