Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

lizipiczek

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About lizipiczek

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

272 profile views
 1. Tak jak w tytule zakupie sklepsms po stronie sourcemod(czyli plugin) tak aby był pod mysql Płatność przelew/blik Kontakt PW Cena: Do ustalenia(max 1000) Z góry uprzedzę nie interesują mnie sklepy oparte na licencji bez kodu żródłowego.
 2. Nie orientuję się w cenach takowych sklepów, do 2000 tysięcy.
 3. Tak jak w tytule zlecę wykonanie sklepu sms po stronie serwera dla cs 1.6 oraz cs:go Cena: do ustalenia 😉 Forma płatności: przelew/paypal Kontakt: pw
 4. lizipiczek

  Zamknięty na prośbę autora. Zasponsoruję hosting WWW

  na której stronie?
 5. Aktualnie tym postem nic nie wniosłeś do tematu, więc możesz sobie posty nabijać gdzieś indziej ?
 6. lizipiczek

  Zamknięty na prośbę autora. Zasponsoruję hosting WWW

  playordie był starym projektem, były tam wpisane dane gdyż operator płatności tego wymagał. //Edit Płatności i tak nie były przyjmowane, a że z projektu zrezygnowałem nie widziałem sensu aktulizowania PKD, jeżeli jeszcze posiadasz jakieś wątpliwości zapraszam na PW by nie robić nie potrzebnego spamu.
 7. lizipiczek

  Zamknięty na prośbę autora. Zasponsoruję hosting WWW

  Tutaj podrzucić czy na PW? //Edit NIP: 7182015174 REGON: 380085683
 8. lizipiczek

  Zamknięty na prośbę autora. Zasponsoruję hosting WWW

  Domyślam się jakie są tutaj osoby. Nie posiadam zbytnio kont na innych forach od niedawna "testujemy" pakiety hostingowe a wiadomo czasami takie testy się przydają. Jeżeli potrzebujesz zawszę mogę podrzucić dane firmy w celu owiania wszystkich twoich wątpliwości.
 9. lizipiczek

  Zamknięty na prośbę autora. Zasponsoruję hosting WWW

  Kopie zapasowe są wykonywane dla bezpieczeństwa danych jakieś to jest dziwne? Prowadzę własne DG a że ostatnio strony klientów lokujemy w Atmanie to szukam osób które chcą zgarnąć hosting za testy ?
 10. lizipiczek

  Zamknięty na prośbę autora. Zasponsoruję hosting WWW

  Zasponsoruję kilka kont na serwerze. Oferta każdego z nich obejmuje: Pojemność: od 2GB do 100GB w zależności od wymagań Transfer: bez limitu Baza: bez limitu Mail Box: bez limitu Domeny: pakiet podstawowy opiera się na 1 ale zawsze można zwiększyć Serwery są ulokowane w Centrum Danych Atman Kopie zapasowe są wykonywane co 6 godziń Konta udostępniam na 2 miesięcy (oczywiście z możliwością bezpłatnego przedłużenia w zamian za reklame). Po więcej informacji zapraszam na pw.
×
×
 • Create New...