Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

dope/

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dope/ last won the day on September 6

dope/ had the most liked content!

Community Reputation

5

About dope/

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  52731331

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Witam. Mam na sprzedaż JB 1,6 https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.70:27050/ Cena: czekam na propozycje na pw Hosting: 1s1k Serwer jest opłacony jeszcze na 20 dni. Zarobki wyślę zainteresowanym na PW.
 2. Nie wiadomo czy wgl dysponuje takimi środkami. Paczka unikatowa czy z neta? Bardzo szybko zmieniasz zdanie, w poniedziałek JailBreak dzisiaj Zombie 🙄 Pamiętaj że w głównej mierze wszystko zależy od paczki. Jeżeli będzie ona miała mase błędów, to wysoka stawka ci nic nie da. Polecam najpierw zastanowić się nad modem, abyś nie musiał za chwilę go zmieniać.
 3. Witam Odkupie serwery 1.6/GO w miarę rozwinięte. Proszę podsyłać GT w temacie bądź PW + cenę. Budżet do 1000zl. Kontakt: 52731331 Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561197965594082/
 4. Ciąg dalszy żenującego Grzesia, jak widać w niektórych momentach poniosło mn...
 5. Sam bym chciał się dowiedzieć o co mu chodzi 😄 Z czego wiem to bawi się na kilku sieciach, sam zaczął 😉
 6. Witam Na samym wstępie chciałbym pokazać pewną osobę która uważa się za "Boga" internetu strasząc inne fora jaki to on nie jest i czego on nie dokona. Jako Właściciel swojego forum powinieneś zachowywać jakiś poziom tym bardziej patrząc na twój wiek. Jednym słowem nie polecam i odradzam 🙂 A tutaj mała zajawka pseudo hakera:
 7. Serwery Counter-Strike 1.6 : Nazwa serwera : [4MAPS] MyTylkoGramy.pl IP : 91.224.117.35:27135 Typ Serwera : 4MAPS Rodzaj serwera : Steam + NonSteam Liczba slotów : 32 Fast Download : Tak Forum : MyTylkoGramy Nazwa serwera : [DD2+BF2] MyTylkoGramy.pl IP : 91.224.117.43:27070 Typ Serwera : DD2+BF2 Rodzaj serwera : Steam + NonSteam Liczba slotów : 25 Fast Download : Tak Forum : MyTylkoGramy Nazwa serwera : [ZOMBIE] MyTylkoGramy.pl IP : 145.239.236.250:27180 Typ Serwera : ZOMBIE PLAGUE 5.0.8 Rodzaj serwera : Steam + NonSteam Liczba slotów : 25 Fast Download : Tak Forum : MyTylkoGramy Nazwa ser
 8. Nie rozumiem twojej wypowiedzi? Skąd takie spostrzeżenie? Oceniasz sieć z dupy, tak to każdy potrafi. Najpierw zorientuj się na temat sieci a potem pisz.
 9. @VestSmart, przepraszam, nie ten temat.
 10. Ohhhh, fałszywość twoja nie zna granic. Po co wchodzisz do nas na ts'a i próbujesz wywołać gówno burze ? ""</head>": cihujowy Ts podobnie jak sieć" mówi ci coś ten wpis? Tak jak ci powiedziałem, byłeś i będziesz fałszywy. Gdyby nie twoje komentarze dotyczące sieci + obrazy użytkowników nie było by żadnego problemu, dorosnij w końcu 🙂 Rozj****s mnie tym wpisem "JESTEŚCIE CIOTAMI." 🤣🤣 Nie rozumiem tylko jednego, co ci dał ten wpis? 😉 Fajnie było gdy się siedziało na Escape hmm? Lizalo się wtedy dupcie, a teraz wszyscy są gorsi od ciebie ? 😂
×
×
 • Create New...