Jump to content

BladI

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Silver I

About BladI

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Również polecam siebie. https://steamcommunity.com/id/paciobincio/ Serwery go, 1.6, ts i fivem w małym palcu.
 2. Cześć. Wie ktoś może jaki cvar odpowiada za czas dołączenia do drużyny? Załaduje się mapa pojawia się okno wyboru zespołów i właśnie o czas tego okna mi chodzi. Teraz mam ustawione +/- 15 sekund i nie wiem gdzie to zmienić. Po tym czasie automatycznie daje mnie do terro. Lub może jest opcja aby po upływie tego czasu automatycznie dawało do specta?
 3. Wiesz co bo chodzi mi o to że gracze mają problem z wbiciem i jest to dosyć częsty problem, jeśli ten plugin ma to powodować to wolę aby go nie było, lepiej mieć przecież więcej graczy niż jakiś tam pseudo bajer.
 4. A ten sprayer.wav jest związane z tym pluginem? Bo u nas na serwerze też ten błąd występuje, według mnie lepiej żeby wszyscy mogli wbijać niż mieć jakiś sklep bezużyteczny.
 5. Cześć. Posiada ktoś może plugin który pozwoli mi na stworzenie menu, coś takiego jak przy !admin lub wyborze mapy z mapchosera z tym, że pod komendą np !forum i z lewej strony wyskakiwałoby menu z linkiem do forum? Np gracz wpisuje !forum i z lewej strony wyskakuje mu komunikat "Adres forum serwera xxx.xx"
 6. Problem polegał w pukawce. Ja chciałem ustawić boty aby grały normalnie. Pukawka ma jakieś skrypty które zmieniają cvar odpowiadający za liczbę botów i nadpisuje pliki które mają bot_quota na 0. Problem już rozwiązany. Wystarczyło do nich napisać
 7. Cześć. Mam problem. Dodałem na swój serwer boty w taki sposób Po resecie serwera boty normalnie są na serwerze gdy wchodzi gracz jeden bot wychodzi itd. Problem polega na tym, że po kilku rundach consola je wywala. Wyłapałem taką komendę rcon from ipserwera: command bot_quota 0;bot_kick;sv_hibernate_when_empty 1 i w momencie gdy ta komenda wykonuje się automatycznie, boty wychodzą. Wychodzi na to że tak jakby serwer sam z siebie wyrzuca boty, ustawia ich ilość na 0 i ustawia serwer w hibernację gdy jest pusty. Zauważyłem też że plik cfg jest nadpisywany. Ostatnim razem o 19:00 i w tym momencie nadpisania usuwają się boty. W pliku cfg nie zmienia się nic, tylko wartość bot_quota z "10" ustawia się na "0" tak samoczynnie. Ktoś wie o co chodzi? I to bot_quota zmienia się z 10 na 0 wszędzie gdzie tylko zmieniłem tą wartość. Dodałem do server.cfg, zmienia się, autoexec.cfg - zmienia się, no normalnie w każdym pliku gdzie znajduje się ta komenda.
 8. Witam. Widziałem gdzieś na serwerze gdy admin napisze wiadomość na [email protected], sm_csay itp odtwarza się dźwięk, o ile dobrze pamiętam pobierał się pod nazwą "elevatording", a sam tekst jest napisany na czerwono. Może ktoś wie i podzieliłby się informacją jak takie cudo uzyskać?
 9. Witam. Poszukuję pluginu na bonusy za to, że ktoś na serwerze będzie posiadał TAG drużyny lub nazwę serwera w nicku. Bonusy które będą nie mają większego znaczenia.
 10. Jest możliwość przekierowania dwóch domen na jedno ip chyba. Pewnie nie jestem ale wydaje mi się, że tak się da.
×
×
 • Create New...