Skocz do zawartości

BladI

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Silver I

O BladI

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. BladI

  Samoistne nadpisywanie cfg

  Problem polegał w pukawce. Ja chciałem ustawić boty aby grały normalnie. Pukawka ma jakieś skrypty które zmieniają cvar odpowiadający za liczbę botów i nadpisuje pliki które mają bot_quota na 0. Problem już rozwiązany. Wystarczyło do nich napisać
 2. Cześć. Mam problem. Dodałem na swój serwer boty w taki sposób Po resecie serwera boty normalnie są na serwerze gdy wchodzi gracz jeden bot wychodzi itd. Problem polega na tym, że po kilku rundach consola je wywala. Wyłapałem taką komendę rcon from ipserwera: command bot_quota 0;bot_kick;sv_hibernate_when_empty 1 i w momencie gdy ta komenda wykonuje się automatycznie, boty wychodzą. Wychodzi na to że tak jakby serwer sam z siebie wyrzuca boty, ustawia ich ilość na 0 i ustawia serwer w hibernację gdy jest pusty. Zauważyłem też że plik cfg jest nadpisywany. Ostatnim razem o 19:00 i w tym momencie nadpisania usuwają się boty. W pliku cfg nie zmienia się nic, tylko wartość bot_quota z "10" ustawia się na "0" tak samoczynnie. Ktoś wie o co chodzi? I to bot_quota zmienia się z 10 na 0 wszędzie gdzie tylko zmieniłem tą wartość. Dodałem do server.cfg, zmienia się, autoexec.cfg - zmienia się, no normalnie w każdym pliku gdzie znajduje się ta komenda.
 3. Witam. Widziałem gdzieś na serwerze gdy admin napisze wiadomość na [email protected], sm_csay itp odtwarza się dźwięk, o ile dobrze pamiętam pobierał się pod nazwą "elevatording", a sam tekst jest napisany na czerwono. Może ktoś wie i podzieliłby się informacją jak takie cudo uzyskać?
 4. Witam. Poszukuję pluginu na bonusy za to, że ktoś na serwerze będzie posiadał TAG drużyny lub nazwę serwera w nicku. Bonusy które będą nie mają większego znaczenia.
 5. Jest możliwość przekierowania dwóch domen na jedno ip chyba. Pewnie nie jestem ale wydaje mi się, że tak się da.
×