Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

BladI

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About BladI

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj zmienić "enabled" "0" na 1 ?
 2. BladI

  ROZWIĄZANE Problem z kolorami multi1v1

  Działa dziękuję najmocniej. Do zamknięcia.
 3. Witam mam wgrany mod 1v1 na swój serwer, problem polega na tym że gdy nie mam przeciwnika na środku ekranu w ramce wyskakuje cytuję ""<font size='22' color='#FF0000'>You have no opponent.</font>"" Serwer tak jakby nie widział kolorów i rozmiaru czcionki który ma zastosować. Mam wgrany chatprocesor, w logach nic nie wypluwa. Tłumaczenia też wszystkie wrzucone na ftp. Na czacie kolorki działają, kolor przeciwnika mam pokolorowany tylko kwestia tego no opponent.
 4. Również polecam siebie. https://steamcommunity.com/id/paciobincio/ Serwery go, 1.6, ts i fivem w małym palcu.
 5. BladI

  ROZWIĄZANE Czas wyboru drużyny

  Cześć. Wie ktoś może jaki cvar odpowiada za czas dołączenia do drużyny? Załaduje się mapa pojawia się okno wyboru zespołów i właśnie o czas tego okna mi chodzi. Teraz mam ustawione +/- 15 sekund i nie wiem gdzie to zmienić. Po tym czasie automatycznie daje mnie do terro. Lub może jest opcja aby po upływie tego czasu automatycznie dawało do specta?
 6. BladI

  ROZWIĄZANE Problem z store by zephyrus.

  Wiesz co bo chodzi mi o to że gracze mają problem z wbiciem i jest to dosyć częsty problem, jeśli ten plugin ma to powodować to wolę aby go nie było, lepiej mieć przecież więcej graczy niż jakiś tam pseudo bajer.
 7. BladI

  ROZWIĄZANE Problem z store by zephyrus.

  A ten sprayer.wav jest związane z tym pluginem? Bo u nas na serwerze też ten błąd występuje, według mnie lepiej żeby wszyscy mogli wbijać niż mieć jakiś sklep bezużyteczny.
 8. Cześć. Posiada ktoś może plugin który pozwoli mi na stworzenie menu, coś takiego jak przy !admin lub wyborze mapy z mapchosera z tym, że pod komendą np !forum i z lewej strony wyskakiwałoby menu z linkiem do forum? Np gracz wpisuje !forum i z lewej strony wyskakuje mu komunikat "Adres forum serwera xxx.xx"
 9. BladI

  ROZWIĄZANE Samoistne nadpisywanie cfg

  Problem polegał w pukawce. Ja chciałem ustawić boty aby grały normalnie. Pukawka ma jakieś skrypty które zmieniają cvar odpowiadający za liczbę botów i nadpisuje pliki które mają bot_quota na 0. Problem już rozwiązany. Wystarczyło do nich napisać
 10. BladI

  ROZWIĄZANE Samoistne nadpisywanie cfg

  Cześć. Mam problem. Dodałem na swój serwer boty w taki sposób Po resecie serwera boty normalnie są na serwerze gdy wchodzi gracz jeden bot wychodzi itd. Problem polega na tym, że po kilku rundach consola je wywala. Wyłapałem taką komendę rcon from ipserwera: command bot_quota 0;bot_kick;sv_hibernate_when_empty 1 i w momencie gdy ta komenda wykonuje się automatycznie, boty wychodzą. Wychodzi na to że tak jakby serwer sam z siebie wyrzuca boty, ustawia ich ilość na 0 i ustawia serwer w hibernację gdy jest pusty. Zauważyłem też że plik cfg jest nadpisywany. Ostatnim razem o 19:00 i w tym
 11. Witam. Widziałem gdzieś na serwerze gdy admin napisze wiadomość na y@, sm_csay itp odtwarza się dźwięk, o ile dobrze pamiętam pobierał się pod nazwą "elevatording", a sam tekst jest napisany na czerwono. Może ktoś wie i podzieliłby się informacją jak takie cudo uzyskać? ?
 12. BladI

  ROZWIĄZANE Bonusy za tag [Szukam]

  Witam. Poszukuję pluginu na bonusy za to, że ktoś na serwerze będzie posiadał TAG drużyny lub nazwę serwera w nicku. Bonusy które będą nie mają większego znaczenia.
 13. Jest możliwość przekierowania dwóch domen na jedno ip chyba. Pewnie nie jestem ale wydaje mi się, że tak się da.
×
×
 • Create New...