Jump to content

Baron

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Baron last won the day on May 29

Baron had the most liked content!

Community Reputation

13 Silver III

About Baron

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Baron

  Prośba o config.

  Nie zrozumiałeś postu bo twój mózg jest zbyt bardzo ograniczony by przetworzyc takie informacje to się nie wypowiadaj i proszę (cenzura) Kompletnie nie mówiłem że on ma w czymś pomagać z pluginem.
 2. Baron

  Prośba o config.

  @GoldeneK Niby nie odpowiadasz na cudze aplikacje modyfikacje. Jednak jak wspomniał kolega wyżej. Jesteś właścicielem tej strony jeżeli chcesz by więcej osób z niej korzystało i żeby miała dobra opinie takich ludzi powinieneś (cenzura) z buta. Jak można sprzedawać coś wadliwego i jeszcze kontakt porażka dodatkowo osoba zachowuje się tak a nie inaczej na forach. Ja mam (cenzura) ale utrxymujesz ta stronę i ja w pewnym stopniu rozwijasz. Znajdź sobie odpowiedniejszych administratorów co mają olej w głowie. Pomijając biolego, on akurat olej ma. Pozdrawiam
 3. 1. Czyli w jaki sposób ktoś dodawałby sobie serwery do swojej tabeli skoro dane serwera są pobierane z x strony, chyba że automatycznie po dodaniu, dane zamiast na jego stronie zapisują się na zewnętrznej. 2. Czyli to będzie aplikacja i zarządzać serwerem można przez panel tak?
 4. Ciekaw jestem jak odblokowujesz porty poprzez tabelkę, brak limitu ustawień możesz sprecyzować? Ból dupy nie mam, mam (cenzura) Jeżeli faktycznie jest twoja to super, gratuluję, Czekamy na wersję publiczną. A po co mi własna? Ma mnie dupa ściskać że nie mam tabelki własnej? Człowieku nie programuje w PHP ani nic więc korzystam z gotowych rozwiązań :), mam prawo się wypowiadać (cenzura) Więc ciągnij się klapku.
 5. Ta (cenzura)XD a nie autorska
 6. Niby można to sposobem odpalić klientowi jako niewidoczne HTTP jednak nie testowałem, :)) Przeróbka w kodzie wymagana.
 7. Żeby wystawić produkt na IPS market potrzebujesz mieć aktywną licencję z forum, po co ma typo płacić 200 euro tylko po to by wystawić ogłoszenie?
 8. Weź gościu (cenzura), to co ty w necie robisz to naxe ci może wodę podawać, w sumie dobrze ze robią w chuja takich pajacow jak ty XD pośmiać się można przynajmniej. Lmao Triggeruj się dalej xd
 9. Akurat to forum bardziej pasuje pod takie tematy
 10. Baron

  Prosba o VIPA

  Łopaj, @F3Nx Nie wypowiadaj się jak twoje posty nie są w ogóle pomocą dla użytkowników Trzymoj VipByHanys.sp VipByHanys.smx
×
×
 • Create New...