Kinet

GOSetti.pl - lista i reklamy serwerów CS:GO

Recommended Posts

Hejka. Widziałem, że ostatnio powstał nowy projekt z reklamami. Korzystał już ktoś z tego i może się wypowiedzieć coś więcej o efektach reklamy?

Miałem już styczność, więc coś tam napiszę. 

Udało mi się zdobyć darmową reklamę na 2 serwery poprzez głosowanie i zbieranie punktów. Efekt? Wow, lepszy niż się spodziewałem. 

https://www.gametracker.com/server_info/137.74.1.201:27195 - Mirage od wczoraj przeżywa rekordową frekwencję. 

https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.153:27015 - Pusta Arenka, która przez 2 tygodnie stała i było po max 5 graczy, od wczoraj przy pomocy reklamy jest zapełniona 10-krotnie lepiej, na wykresie z ostatnich 7 czy 30 dni widać doskonale. 

Na pozostałe 2 serwery wykupiłem reklamę klasyczną MasterBoost i póki co nie narzekam, bo ich GT rośnie a graczy zdecydowanie więcej. 

Polecam spróbować i sprawdzić efekt samemu, bo jest niemały. :) 

• Like 1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

Ciekawe czemu nikogo nie interesuje fakt skad sie wzieli gracze. Strona nowa, zero informacji, ale ludzie lykaja bo pod szyldem wiadomo czego.

Nikt pewnie nie wspomni o tym, ze program, ktory teraz udostepniaja, wciskali tez w cs 1.6 non steam, prawda?

Dodam tylko, ze wciskacie ludziom cos, czego nie widzieliscie od strony kodu, a wiec po czesci oszukujecie ludzi. Nikt nie wie co tam dokladnie jest, wiadomo tyle, ze uruchamia sie ze startem i dziala sobie po cichu.

To kolejna akcja jak z TrackerUI, gdzie niektore sieci dostawaly znizki, itd za to ze dodaly na serwr plugin, ktory pobieral plik, majacy na celu aktualizowac zakladke graczy i blokowac jej podmiane, dodatkowo naduzywal swoich opcji, bo podmieniano tez zawartosc pliku hosts, blokujac konkurencje. Tutaj ludzie robia to samo, tylko po to by otrzymac jakies gratisy.

##EDIT
http://odlotowo.xaa.pl/viewtopic.php?t=10214

Znalazlem taki oto temat, czyli jak widac, program latal po sieci juz dlugi czas, stad sa tam gracze.

@zorix zrobisz co zechcesz. Ja tylko informuje. Skoro oszukuja ludzi pobierajacych ich cs, to skad wiesz co jest tutaj? 

Edytowano przez Qesik
  • Like 1

3 minuty temu, Qesik napisał:

Ciekawe czemu nikogo nie interesuje fakt skad sie wzieli gracze. Strona nowa, zero informacji, ale ludzie lykaja bo pod szyldem wiadomo czego.

Nikt pewnie nie wspomni o tym, ze program, ktory teraz udostepniaja, wciskali tez w cs 1.6 non steam, prawda?

Dodam tylko, ze wciskacie ludziom cos, czego nie widzieliscie od strony kodu, a wiec po czesci oszukujecie ludzi. Nikt nie wie co tam dokladnie jest, wiadomo tyle, ze uruchamia sie ze startem i dziala sobie po cichu.

To kolejna akcja jak z TrackerUI, gdzie niektore sieci dostawaly znizki, itd za to ze dodaly na serwr plugin, ktory pobieral plik, majacy na celu aktualizowac zakladke graczy i blokowac jej podmiane, dodatkowo naduzywal swoich opcji, bo podmieniano tez zawartosc pliku hosts, blokujac konkurencje. Tutaj ludzie robia to samo, tylko po to by otrzymac jakies gratisy.

czyli nie pobierać tego  GlobalServerify © ?

Jako osoba odpowiedzialna po części za projekt - odpowiem.

GlobalServerify © nikomu nie wciskamy, każdy przy instalacji zaznacza kratkę czy chce instalować czy nie. Jeśli kliknie że nie chce - nic będzie śladu.

Co do samej listy - wyświetlamy wszystkie, nie tylko promowane serwery. Wystarczy 2-3 razy odświeżyć i będą wyświetlone wszystkie polskie serwery, nawet te, które nigdy nie miały i nie chcą mieć reklamy.

2 minuty temu, alexz napisał:

Jako osoba odpowiedzialna po części za projekt - odpowiem.

GlobalServerify © nikomu nie wciskamy, każdy przy instalacji zaznacza kratkę czy chce instalować czy nie. Jeśli kliknie że nie chce - nic będzie śladu.

Co do samej listy - wyświetlamy wszystkie, nie tylko promowane serwery. Wystarczy 2-3 razy odświeżyć i będą wyświetlone wszystkie polskie serwery, nawet te, które nigdy nie miały i nie chcą mieć reklamy.

No ale strona nowa nikt jej nie zna a graczy w [email protected]

Strona może nie nowa, ale dopiero teraz ujrzała światło dzienne.

Sam pomysł jest już dość stary, bo ma ponad rok.

Co do ilości graczy - w porozumieniu z CSSETTI poprosiliśmy o dodanie do instalatora opcji w której gracz może zainstalować sobie GlobalServerify.

Stąd udało nam się uzbierać na prawdę spore ilości chętnych osób, dzięki którym mamy teraz okazję działać.

Podsumowując. Wtyczka robi dokładnie to co na stronie i nic więcej, więc kto sobie zainstaluje, rzeczywiście dostanie poprawioną listę serwerów. Zero innych rzeczy. Program idzie do autostartu bo tak działa, ale gwarantuję że nie zużywa żadnych zasobów. Łącznie w pamięci trzyma może 0.3MB kodu, 0% CPU.

Od siebie na prawdę polecam!

1 minutę temu, alexz napisał:

Strona może nie nowa, ale dopiero teraz ujrzała światło dzienne.

Sam pomysł jest już dość stary, bo ma ponad rok.

Co do ilości graczy - w porozumieniu z CSSETTI poprosiliśmy o dodanie do instalatora opcji w której gracz może zainstalować sobie GlobalServerify.

Stąd udało nam się uzbierać na prawdę spore ilości chętnych osób, dzięki którym mamy teraz okazję działać.

Podsumowując. Wtyczka robi dokładnie to co na stronie i nic więcej, więc kto sobie zainstaluje, rzeczywiście dostanie poprawioną listę serwerów. Zero innych rzeczy. Program idzie do autostartu bo tak działa, ale gwarantuję że nie zużywa żadnych zasobów. Łącznie w pamięci trzyma może 0.3MB kodu, 0% CPU.

Od siebie na prawdę polecam!

Da radę to jakkolwiek przetestować czy od razu kupować na czas ? 

Napisano (edytowany)

@zorix nowa, ale statystyki przecież są jawne. Oceniamy tutaj efekt reklamy zgodnie z pytaniem autora, po co robić offtop?

Jak widać działa i nie jest to ściema: 

SNvScjH.jpg

Edytowano przez Kompetentny

9 minut temu, Kompetentny napisał:

@zorix nowa, ale statystyki przecież są jawne. Oceniamy tutaj efekt reklamy zgodnie z pytaniem autora, po co robić offtop?

Jak widać działa i nie jest to ściema: 

SNvScjH.jpg

Po tym nie można nic wnioskować ... równie dobrze ja mogę tak zrobić na swoim serwerze - zrobić stronę i wstawić takie ss a ja ,żeby wpłacać pieniądze muszę być pewny przy okazji jeżeli na moim przypadku jakkolwiek to zadziała to raczej nie bd tego krył i potwierdzę jeżeli ktoś będzie miał podobny dylemat 

Przed chwilą, zorix napisał:

Po tym nie można nic wnioskować ... równie dobrze ja mogę tak zrobić na swoim serwerze - zrobić stronę i wstawić takie ss a ja ,żeby wpłacać pieniądze muszę być pewny przy okazji jeżeli na moim przypadku jakkolwiek to zadziała to raczej nie bd tego krył i potwierdzę jeżeli ktoś będzie miał podobny dylemat 

Właśnie to robię. :) 

Sam to bardzo chętnie sprawdzę, napisałem maila

1 godzinę temu, zorix napisał:

No ale strona nowa nikt jej nie zna a graczy w [email protected]

Panu Karolowi wytłumaczyłem wszystko telefonicznie - skąd są gracze itp.

Od siebie mogę jedynie potwierdzić, że gracze są w 100% polscy, legalni, prawdziwi i jest ich serio dużo ;)

Jak dla mnie, to nie ma szans działać. Jeśli dobrze rozumiem zasadę działania, to właściciel serwera (np. ja) dodaje na Waszej stronie swój serwer. Chcąc zboostować serwer, płacę Wam jakąś kwotę i zaczyna się boosting. Boosting polega na tym, że graczom, którzy zainstalują Wasz program (GlobalServerity) mój serwer będzie się wyświetlał na pierwszym miejscu. Problem tylko jak przekonać graczy, aby zainstalowali ten program? Przecież ten program nie daje żadnej dodatkowej funkcjonalności. Można spokojnie bez tego programu, wejść w listę serwerów i sobie jakiś wyszukać. Jeśli spora ilość graczy nie zainstaluje tego programu, to boosting nie zadziała.

Statystyki na stronie zakłamane. Nie wierze, że 602 482 osób pobrało i zainstalowało program, który by im nic nie dał. Do tego ten licznik, to pic na wodę. Sam pobrałem program kilka razy, z różnych przeglądarek, a licznik nadal pokazywał tyle samo.

• Thanks 4

A jeśli kogoś interesują efekty (ostatni dzień na wykresie) - kilka serwerów (ze strony głównej https://gosetti.pl/ )

server_players (1).png

server_players (2).png

server_players (3).png

server_players (4).png

server_players.png

Przed chwilą, live4net napisał:

Jak dla mnie, to nie ma szans działać. Jeśli dobrze rozumiem zasadę działania, to właściciel serwera (np. ja) dodaje na Waszej stronie swój serwer. Chcąc zboostować serwer, płacę Wam jakąś kwotę i zaczyna się boosting. Boosting polega na tym, że graczom, którzy zainstalują Wasz program (GlobalServerity) mój serwer będzie się wyświetlał na pierwszym miejscu. Problem tylko jak przekonać graczy, aby zainstalowali ten program? Przecież ten program nie daje żadnej dodatkowej funkcjonalności. Można spokojnie bez tego programu, wejść w listę serwerów i sobie jakiś wyszukać. Jeśli spora ilość graczy nie zainstaluje tego programu, to boosting nie zadziała.

Statystyki na stronie zakłamane. Nie wierze, że 602 482 osób pobrało i zainstalowało program, który by im nic nie dał. Do tego ten licznik, to pic na wodę. Sam pobrałem program kilka razy, z różnych przeglądarek, a licznik nadal pokazywał tyle samo.

Licznik ma 10-minutowy cache, odświeża się raz na 10 minut ;)

Czy mogę prosić o kontakt na PW? Wytłumaczę skąd taka liczba i dlaczego jest prawdziwa.

5 minut temu, alexz napisał:

A jeśli kogoś interesują efekty (ostatni dzień na wykresie) - kilka serwerów (ze strony głównej https://gosetti.pl/ )

server_players (1).png

server_players (2).png

server_players (3).png

server_players (4).png

server_players.png

Licznik ma 10-minutowy cache, odświeża się raz na 10 minut ;)

Czy mogę prosić o kontakt na PW? Wytłumaczę skąd taka liczba i dlaczego jest prawdziwa.

Jest opcja, że dowiemy się tutaj skąd taka liczba?

Tak, z chęcią to napiszę kiedy tylko odpowiem wszystkim osobom na PW.

Napisano (edytowany)

@live4net zgadzam się z tobą. W 1.6 sens miało taki, że w większości klientów cs nie działała wyszukiwarka serwerów. Dlatego ludzie w poszukiwaniu serwera udawali się do przeglądarki kiedyś wiaderko później csseti (czy jakoś tak).

Dodatkowo czytając te tematy widzę coraz więcej potencjalnych głupot:

Przez cały okres testów (365 dni) żaden z użytkowników GlobalServerify © nie otrzymał ostrzeżenia, ani blokady VAC.

Moim zdaniem także, nie ma prawa to przynosić korzyści, a takie skoki graczy można wytłumaczyć inaczej.

Edytowano przez TerminatorXL

Czemu potencjalnych głupot?

Przez 365 dni działała zamknięta beta projektu, gdzie testowaliśmy wtyczkę na testowej grupie graczy. To chyba dość zrozumiałe i oczywiste że nie wypuściliśmy jej, ani portalu, dopóki wszystko nie było pewne?

Napisano (edytowany)

Czyli jednak pracę trwały ponad rok a projekt wygląda jak wygląda ? na pustej bazie serwerów ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) // Dobra nieważne sprawdziłem datę rejestracji domeny. Koniec śmieszkowania

Ale mniejsza o to, czy są dostępne jakieś faktyczne statystyki liczby użytkowników tego programu / ew. wyświetlenia strony ?

Edytowano przez TerminatorXL

Wszystkie interesujące są na stronie.

Jeśli interesuję Cię jakieś konkretne zestawienia / raporty - zapraszam na PW.

Wszystko mogę udostępnić i pokazać.

Powiem tak,  o ile statystyki, które otrzymałem są faktycznie prawdziwe warto jest kupić reklamę. 

Prawdopodobnie kupię boosta i zobaczę czy daje on jakieś efekty.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez VestSmart
      Opis: Kupię konto Steam z CS:GO z odblokowaną możliwością generowania tokenów GSLT. (Przegrane godziny i zawartość konta mało mnie obchodzi. :P)
      Cena: Do uzgodnienia.
      Płatność: PayPal
      Kontakt: PW
    • Przez zorix
      Cena: do uzgodnienia
      Płatność: Przelew
      Kontakt:
           GG:59607908
           PW (mygo)
    • Przez Chinczyk25
      How2Kill.pl - Wystrzałowa sieć serwerów!
      Zapraszamy na najszybciej rozwijającą się sieć w Polsce
      Możemy zaoferować
      Doświadczoną Administracje Autorskie pluginy Różnorodność oferowanych modów poszczególnych serwerów CS:GO&CS 1.6 Miłą i kulturalną atmosferę          i wiele,wiele innych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, coś Ci się nie podoba?, chciałbyś to zmienić, na pewno zweryfikujemy twoją prośbę
      Szukasz najlepszej sieci w Polsce?!, dobrze trafiłeś, możemy zapewnić wszystko czego tylko zapragniesz
      Nie zwlekaj,dołącz już dziś do społeczności H2K
      How2Kill.pl - Wystrzałowa sieć serwerów!
    • Przez Kompetentny
      Wolne stanowisko: Przede wszystkim Technik, ale ranga i udział w sieci jest do uzgodnienia. 
      Ilość wolnych miejsc:  1
      Informacje dot. stanowiska:  Osoba, która odpłatnie będzie stale wykonywała prace dla sieci 1s2k.pl
      Kontakt z Administratorem: GG: 3508112

Więcej szczegółów po kontakcie. Proszę by nie pisały osoby, co uważają się za techników sklejając paczki z neta. Technik przede wszystkim AMXX ale SM dodatkowym atutem.