Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid Misiewicz

Custom Chat Colors pomoc

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

"Admin"
    {
        "flag"                 "b"
        "tag"                 "◎ Admin ◎ "
        "tagcolor"           "{02}"
        "textcolor"          "{05}"
    }

"Gracz"
    {
        "flag"                 ""
        "tag"                 "[ Gracz ] "
        "tagcolor"           "{08}"
    }

Edytowano przez Bioły

Może by tak link do pluginu

//    "All" - To give the tag to all the players
//    {
//        "tag"                "[Player] " - Tag
//        "tag_Color"            "GREEN"  - Color of the tag
//        "name_Color"        "TEAM"  - Color of the nick
//        "chat_Color"        "DEFAULT"  - color of the chat
//    }

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez niko
      Witam, mam na imię Artur i chciałbym poprosić kogoś o pomoc w konfiguracji i zarządzaniu serwerem na hostingu pukawka.pl

Jestem w stanie dogadać się z taką osobą i w zamian będzie ona mogła korzystać z serwera, instalować własne pluginy (oczywiście po wspólnym uzgodnieniu) oraz będzie mogła zapraszać na niego inne osoby (ale nie ma prawa dawać nikomu administratora) no a z resztą to jestem elastyczny  :)
      serwer ma 128tick serwer jest na hasło chcę aby dana osoba nauczyła mnie podstawowych rzeczy :)  
      Chcę aby była to osoba z jakąś wiedzą na ten temat :D, zapraszam na steam _________> https://steamcommunity.com/id/youngredditking/
    • Przez Sqower
      Opis:Pomoc przy zabawach oraz w pluginie Cena:Dogadamy się Płatność:Psc/Skiny Kontakt:Steam http://steamcommunity.com/id/sqower/ forum
    • Przez IgorSus
      Witam mam pewien problem, a mianowicie z pluginem custom-chat colors, po prostu nie wiem jak mam napisać kolory, bo w instrukcji jest napisane wyraźnie że mam napisać "Wpisz wspierane skróty kolorów przez plugin) oczywiście po angielsku, w przykładzie są podane "(O-Olive, G-Green, T-Team)" lecz gdy wpisuje np 
      "tagcolor" "R" to nie działa, Proszę o pomoc.
    • Przez Serwer #1
      Witam, posiadam mały problem mianowicie nie opróżnia mi slota z granatami przez co wypadają one na spawnie.
      new iGranaty; iGranaty = GetPlayerWeaponSlot(iClient, CS_SLOT_GRENADE) RemovePlayerItem(iClient, iGranaty); RemoveEdict(iGranaty); GivePlayerItem(iClient, "weapon_hegrenade"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_flashbang"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_tagrenade"); GivePlayerItem(iClient, "weapon_smokegrenade"); Ktoś pomysł jak poprawnie zabrać granaty jeżeli gracz takowe posiada?
    • Przez d853911
      1. Pomoże mi ktoś skonfigurować RoundSound?
      2. Jak zainstalować ten generator vipa, tam jest tylko plik .sp i jak go wrzucam to mi nie wykrywa rangi.