Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Server cfg konfiguracja oraz FastDL zapytanie.

Recommended Posts

Witam mam takie pytanie, co powinno być w server.cfg?

Obecnie mam:

hostname "Arena 1vs1 PaintballMod.com @pukawka.pl"

rcon_password ""
sv_password ""

log "on"

mp_freezetime "3"
mp_join_grace_time "15"
mp_match_end_restart "0"

sv_region "3"
sv_cheats "0"
sv_lan "0"

bot_difficulty "2"
bot_chatter "off"
bot_join_after_player "1"
bot_quota "0"
bot_quota "0"

sv_mincmdrate "128"
sv_maxcmdrate "128"
sv_minrate "128000"
sv_maxrate "0"
sv_minupdaterate "128"
sv_maxupdaterate "128"

sv_allowdownload "1"
sv_downloadurl ""

writeid
""
writeip
""

exec banned_user.cfg
""
exec banned_ip.cfg
""

sv_server_graphic1 "csgo.png"

sv_occlude_players 0
""
sv_force_transmit_players 0
""
net_splitrate 2""

FastDL i rcon ukryłem.

Co do FastDL na pukawce jest automatyczny ale trzeba coś gdzieś dopisywać czy też jakiegoś pluginu użyć?

Założyciel Sieci PaintballMod.com dawniej CsMakibi.pl

Znasz się na SourceModzie?

Chcesz pomóc?

Zapraszam do kontaktu na Priv.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Barto143
      Witam mam problem z cs gdy gram ze znajomymi albo sam klikam start turniejowy to muszę resetować grę ponieważ wyskakuje mi jakiś problem z zaufaniem i muszę tak około 2 razy następnie gdy zatwierdzam mecz też mi to wyskakuje i jest to uciążliwe proszę o pomoc 
    • By PejeQyt
      Witam. Po wybraniu turniejowego klikam GRAJ i po tym pojawia mi się cos na temat zaufania i musze zawsze klikać Zrestartuj z zaufaniem, ktoś wie może jak to wyłączyć ? Ponieważ chce mieć uruchomione Nividia Experience do grafiki csgo 

• By PejeQyt
      Witam, mam problem z csgo. Wszystko fajnie zaczynam grać aż nagle robi mi sie czarny ekran na +/- sekunde Jak dostane Flesha najczesciej to samo gdy jest ten ekran wszystko normalnie dziala tylko brak ekranu normalnie moge chodzic itp moja karta GeForce GTX 1050Ti nividia
    • By Infaaaans
      Witam,
      Niedawno wystartowałem z dwoma serwerami CS:GO - FFA Only Mirage i Arena 1v1. Mam w planach stworzyć więcej serwerów, lecz nie posiadam budżetu, który by mi na to pozwolił. 
      Jeśli ktoś chciałby pomóc się rozwinąć oraz na tym zyskać zapraszam do kontaktu na Discord  Infaaaans#9220 Jestem otwarty na wszelkie propozycje.
    • By aspa
      Jak ustawić poprawnie komende !rtv i jak zmienić to, że mam ustawiony czas mapy na 20 min i po 8min wyskakują mapy do wyboru po czym od razu zmienia na inną mapę a chcę żeby ona była grana do końca i potem była dopiero zmiana mapy i chciałbym żeby głosowanie dopiero było jak zostaną 2/3 min
  • Create New...