Jump to content
Sign in to follow this  
cinek93

ROZWIĄZANE Pytanie o dwa pluginy.

Recommended Posts

Jak by nie patrząc pluginy są zakazane więc na prywatnych serwerach też będą banować

9 godzin temu, Blokers napisał:

Nie tylko ta strona. Jest jesscze jedna znacznie tansza :)

czekam na link :) 

22 godziny temu, cs-ultraskill.pl napisał:

Tak banują.

Teraz rozwiązaniem jest strona: https://csgo.tokenstash.com/

Pozdrawiam

Skorzystałem z tego. Zalogowałem się na swoje konto(na którym mam bana na tokeny) i jakoś wygenerowałem sobie jeden.

I działa serwer.

Pierwszy jest za darmo? Czy jak to działa?

Edited by cinek93

7 godzin temu, dglshot napisał:

Jakie są tam ceny stopniowo do jednego tokena? 

Płacąc przez WebMoney wychodzi 0,05$ za jeden token. Kupując więcej wychodzi taniej, np. 100 tokenów wychodzi 4,86$

59 minut temu, cinek93 napisał:

Skorzystałem z tego. Zalogowałem się na swoje konto(na którym mam bana na tokeny) i jakoś wygenerowałem sobie jeden.

I działa serwer.

Pierwszy jest za darmo? Czy jak to działa?

1 za darmo za resztę musisz płacić.

17 godzin temu, Blokers napisał:

Aj uprzedzil mnie :) tylko te bitcoiny. nie jestem jakos przekonany

Tak swoją drogą, można płacić paypalem :P Wystarczy utworzyć konto WebMoney, naładować je w kantorze poprzez paypal i potem nim płacić.

O nie wiedzialem. A jak mozna ustawic automatyczna zmiane tokenu na server.cfg a nie na autoexec? albo ustawic serwer zeby standardowo czytal autoexec a nie server cfg.

Edited by Blokers

1 godzinę temu, Blokers napisał:

O nie wiedzialem. A jak mozna ustawic automatyczna zmiane tokenu na server.cfg a nie na autoexec? albo ustawic serwer zeby standardowo czytal autoexec a nie server cfg.

Zależy od hostingu, w przypadku 1s1k mogę to zrobić przy wykorzystaniu polecenia startowego.

10 godzin temu, Cs-Potegowo.pl napisał:

Co według was jest lepsze ten csgo.tokenstash czy moze to od ruskich? 

Tokenstash jest łatwiejszy do wykorzystania jeśli chodzi o Polaków, żeby kupić od ruskich trzeba się trochę pobawić aczkolwiek jest taniej.

11 minut temu, Cs-Potegowo.pl napisał:

Wysłać sms aby potwierdzić numer na webmoney czy będą ściągać jakieś pieniądze z telefonu? xd

Nic nie będą ściągać i nic nie trzeba wysyłać, dostajesz jedynie kod aby potwierdzić numer telefonu. Swoją drogą jak to kogoś zainteresowało to sobie posprawdzałem, dla Polaków możliwe płatności to: Paypal / Przelew

proste jest doladowanie przez bitcoiny a nie przez webmoney gdzie musisz potem przejsc autoryzacje i wyysylac skany dokumentow :) 

21 minut temu, piotrekk7 napisał:

proste jest doladowanie przez bitcoiny a nie przez webmoney gdzie musisz potem przejsc autoryzacje i wyysylac skany dokumentow :) 

Da się to ominąć w kilka sposobów ale poniekąd prawda, przez bitcoin w kilka minut można to załatwić.

2 minuty temu, Cs-Potegowo.pl napisał:

Przez bitcoin wychodzi podobnie jak na csgo.tokenstash.com chyba.

A niby dlaczego tak sądzisz? Przed chwilą zapłaciłem 40zł na bitcoiny, a za te bitcoiny zakupiłem ~~90 tokenów. Nie ma szans uzyskać nawet połowy z tego za 40zł na tokenstashu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Loniu
      Witam poszukuje Admin ESP/WH działający pod Arenę 1v1 posiadam ten plugin ale coś mi nie działa mianowicie raz działa raz nie.

• By ori52
      Witam wie ktoś jak zrobić przenikanie granatów przez model swojego z drużyny? Duszki mam ale nie wiem jak zrobić przenikanie granatów zeby nie odbijały się od modelu? 
    • By RevDev
      Plugin się kompiluje, nie wyskakują żadne errory/błędy w konsoli, ale nie daję dodatkowego hajsu za dopisek w nicku
      #pragma semicolon 1 #include <sourcemod> #include <cstrike> #pragma newdecls required public Plugin myinfo = { name = "Bonus za nick", author = "Reward", description = "Dodaje graczą dodatkowy hajs za dodanie w nicku", version = "1.0.0" }; ConVar g_cvAdvert, g_cvMatchCase, gg_CvarVipKillMoney, gg_CvarVipKillKnifeMoney, gg_CvarVipHeadShotMoney, gg_CvarMaxHP, gg_CvarVipBombPlantedMoney, gg_CvarVipBombDefusedMoney; public void OnPluginStart() { g_cvAdvert = CreateConVar("sm_aa_advert", "Google.pl", "Advertisement to search for in players' names."); g_cvMatchCase = CreateConVar("sm_aa_match_case", "0", "Determines if the advertisement should be case-sensitive."); gg_CvarVipKillKnifeMoney = CreateConVar("gpieniadze_kill_knife_vip", "100", "How much money the VIP player should get for killing by the knife?"); gg_CvarVipHeadShotMoney = CreateConVar("gpieniadze_hs_vip", "70", "How much money should the VIP player get for the headshot?"); gg_CvarMaxHP = CreateConVar("gzycie_max_vip", "105", "What is the maximum amount of health that the vip player can achieve?"); gg_CvarVipKillMoney = CreateConVar("gpieniadze_kill_vip", "50", "How much money should the VIP player get for the homicide?"); gg_CvarVipBombPlantedMoney = CreateConVar("gpieniadze_podlozenie_vip", "50", "How much money should the VIP player get for planting the bomb?"); gg_CvarVipBombDefusedMoney = CreateConVar("gpieniadze_rozbrojenie_vip", "50", "How much money should the VIP player get for defusing the bomb?"); } bool IsValidClient(int client) { return 0 < client <= MaxClients && IsClientInGame(client); } public Action Event_PlayerDeath(int client, Event hEvent, const char[] chName, bool bDontBroadcast) { int attacker = GetClientOfUserId(hEvent.GetInt("attacker")); int victim = GetClientOfUserId(hEvent.GetInt("userid")); if (!IsValidClient(attacker)) return; char weapon[64]; GetEventString(hEvent, "weapon", weapon, sizeof(weapon)); char name[MAX_NAME_LENGTH], advert[MAX_NAME_LENGTH]; GetClientName(client, name, sizeof(name)); g_cvAdvert.GetString(advert, MAX_NAME_LENGTH); if (StrContains(name, advert, GetConVarBool(g_cvMatchCase)) == -1) { return; } if (GetClientTeam(attacker) != GetClientTeam(victim)) { bool headshot = hEvent.GetBool("headshot", false); //false - default. int gPieniadzeGracza = GetEntProp(attacker, Prop_Send, "m_iAccount"); int gHP = GetClientHealth(attacker); if (headshot) { SetEntProp(attacker, Prop_Send, "m_iAccount", gg_CvarVipHeadShotMoney.IntValue + gPieniadzeGracza); if (gHP + 1 > gg_CvarMaxHP.IntValue) SetEntityHealth(attacker, gg_CvarMaxHP.IntValue); if (gHP + 1 <= gg_CvarMaxHP.IntValue) SetEntityHealth(attacker, gHP + 1); PrintToChat(client, "[Reward] Zostałeś nagrodzony +%d$ za wsparcie serwera!", GetConVarInt(gg_CvarVipHeadShotMoney)); } else { SetEntProp(attacker, Prop_Send, "m_iAccount", gg_CvarVipKillMoney.IntValue + gPieniadzeGracza); if (gHP + 1 > gg_CvarMaxHP.IntValue) SetEntityHealth(attacker, gg_CvarMaxHP.IntValue); if (gHP + 1 <= gg_CvarMaxHP.IntValue) SetEntityHealth(attacker, gHP + 1); PrintToChat(client, "[Reward] Zostałeś nagrodzony +%d$ za wsparcie serwera!", GetConVarInt(gg_CvarVipKillMoney)); } //if (StrEqual(weapon, "knife")) if (StrContains(weapon, "knife", false) != -1 || StrContains(weapon, "bayonet", false) != -1) { SetEntProp(attacker, Prop_Send, "m_iAccount", gg_CvarVipKillKnifeMoney.IntValue + gPieniadzeGracza); PrintToChat(client, "[Reward] Zostałeś nagrodzony +%d$ za wsparcie serwera!", GetConVarInt(gg_CvarVipKillKnifeMoney)); if (gHP + 1 > gg_CvarMaxHP.IntValue) SetEntityHealth(attacker, gg_CvarMaxHP.IntValue); if (gHP + 1 <= gg_CvarMaxHP.IntValue) SetEntityHealth(attacker, gHP + 1); } } } public Action Event_BombPlanted(int client, Event hEvent, const char[] chName, bool bDontBroadcast) { char name[MAX_NAME_LENGTH], advert[MAX_NAME_LENGTH]; GetClientName(client, name, sizeof(name)); g_cvAdvert.GetString(advert, MAX_NAME_LENGTH); if (StrContains(name, advert, GetConVarBool(g_cvMatchCase)) == -1) { return; } int client = GetClientOfUserId(hEvent.GetInt("userid")); int gPieniadzeGracza = GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount"); PrintToChat(client, "[Reward] Zostałeś nagrodzony +%d$ za wsparcie serwera!", GetConVarInt(gg_CvarVipBombPlantedMoney)); SetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount", gg_CvarVipBombPlantedMoney.IntValue + gPieniadzeGracza); } public Action Event_BombDefused(int client, Event hEvent, const char[] chName, bool bDontBroadcast) { char name[MAX_NAME_LENGTH], advert[MAX_NAME_LENGTH]; GetClientName(client, name, sizeof(name)); g_cvAdvert.GetString(advert, MAX_NAME_LENGTH); if (StrContains(name, advert, GetConVarBool(g_cvMatchCase)) == -1) { return; } int client = GetClientOfUserId(hEvent.GetInt("userid")); int gPieniadzeGracza = GetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount"); PrintToChat(client, "[Reward] Zostałeś nagrodzony +%d$ za wsparcie serwera!", GetConVarInt(gg_CvarVipBombDefusedMoney)); SetEntProp(client, Prop_Send, "m_iAccount", gg_CvarVipBombDefusedMoney.IntValue + gPieniadzeGracza); }  
    • By Zenkuu
      Witam.
      Na serwerze Only Mirage mam dwa problemy, nie mogę z nimi sobie poradzić, ani nic znaleźć na ten temat.

Problemy:
      1. Na hostingu LiveServer ustawiam w ustawieniach Tryb Turniejowy oraz wyłączam zabijanie graczy ze swojego teamu. Poczym mogą siebie gracze zabijać.
      2. BS A działa to znaczy można planować a na B w ogóle.

Proszę o pomoc.
    • By MrMozart
      Czesc, jestem nowy i postanowiłem załozyć server, wszystko szło ok ale jest jeden problem, plugin np. na pokazywanie obrazen zamiast kolory wyswietla długie ciągi tekstu(jakby nie było pluginu na kolory), jeżeli tak to mógłby ktoś podlinkować? z góry dzieki

• Create New...