Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Szukam działającego VIP'a. Korzystam z VIP'a Yamakashi. Nie działa w nim menu broni wszyscy mają VIP'a. No połowa opcji nie działa tak jak powinna według ustawień. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By account1337123123
      Używam restrictu z tego pluginu ---> 
      ale niestety on nie działa 
      w configu przy frazie awp wpisuje "0" aby nie dało się kupić awp
      lecz awp dalej można kupić
      jakiś pomysł ma ktoś na to aby to naprawić?

edit:
      cfg:

te_.cfg
    • By ekspert
      Witam, admin dodany na serwerze cs 1.6 na steam id nie działa tylko 1 osobie, jaki może być problem?
    • By Loniu
      Witam poszukuje Store co działa z [Multi-1v1] Challenge niestety po wgraniu Store od Zephyrus wywala. Chyba że to wgrania Challenge nie trzeba dużo kombinować ze Store?

[store.smx] Gifts! isn't installed or failed to load. Gifts support will be disabled. Please install Gifts. (http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=175185) [store.smx] Simple Chat Processor isn't installed or failed to load. SCP support will be disabled. (http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=198501)  
    • By Beskidek
      Poszukuję DZIAŁAJĄCEGO pluginu na spadochron, który mogę przypisać pod jakąś flagę. Chciałabym, aby to nie był taki, który trzeba kupić. Po prostu VIP używa klawisza E i od razu działa. Wszystkie dotychczasowe pluginy, które testowałam nie działały, albo zwyczajnie nie były takie jak ten, którego potrzebuję. 
      Dodatkowe pytanie: Chciałabym, aby spadochron do użycia pojawiał się tylko na niektórych mapach (większych, na których po upadku można się od razu z full hp zabić). Czy map configs berniego podoła zadaniu?
      Da się coś wykombinować? ;D
    • By W4T1AT
      Witam mam problem chodzi o plugin Ultimate Mapchooser 3.4.6 mam go wgranego i 6 minut przed koncem mapy jest glosowanie ludzie wybieraja mape i po zmianie mapy jest ta sama mapa pod !nextmap jest ta inna mapa ale cały czas jest ta sama powielana.
  • Create New...