Recommended Posts

Na chwilę obecną po fali banów na pewno nie zabraknie tokenów. Gdyby jednak do tego doszło, to mam przygotowaną (ale jeszcze nie włączoną) funkcję, która zacznie generować tokeny z nowego konta.

Co z tokenami kupiłem ich 40 i nie ma żadnego ...

[tokens.smx] WEB API Response: we'r full, try later
WEB API Response: we'r full, try later

Pozdrawiam..

Edytowano przez Arnaksik

23 minuty temu, Arnaksik napisał:

Co z tokenami kupiłem ich 40 i nie ma żadnego ...

[tokens.smx] WEB API Response: we'r full, try later
WEB API Response: we'r full, try later

Pozdrawiam..

Musisz poczekać na fale banow bo tokenow pewnie im braklo czyli jutro bd ok ;d

7 minut temu, Devcio123 napisał:

Musisz poczekać na fale banow bo tokenow pewnie im braklo czyli jutro bd ok ;d

tylko że od 2 dni mam problemy z tokenami ..

Zależy kiedy kupiłeś ostatni ban był - 2017-10-16 19:14:03  a następne będą dopiero jutro

Jeszcze dzisiaj rano tokeny były. Od popołudnia już nie ma. Nowe tokeny będą jutro po banie.

28 minut temu, live4net napisał:

Jeszcze dzisiaj rano tokeny były. Od popołudnia już nie ma. Nowe tokeny będą jutro po banie.

Napisałeś mi że dopiero wieczorem będą czy ogółem już tak będzie że co miesiąc będzie na x czasu brakować tokenów ? 

Serwery, które mają zainstalowany plugin zawsze sobie wygenerują token zaraz po banie. Sytuacja, że na 24 godziny przed banami zabrakło tokenów może się jeszcze powtarzać przez jakiś czas.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Cotuo
      Opis: kupię serwer CS go, areny najlepiej, ale czekam na propozycje Cena:do uzgodnienia Płatność: PayPal Kontakt: GG 44302010  
      Fajnie by było, jak by serwer miał rank jakiś staż i był zapełniany, czekam na oferty 
    • Przez Cotuo
      Opis: kupię serwer CS go, areny najlepiej, ale czekam na propozycje Cena:do uzgodnienia Płatność: PayPal Kontakt: GG 44302010  
      Fajnie by było, jak by serwer miał rank jakiś staż i był zapełniany, czekam na oferty 
    • Przez beken1996
      Witam mam na sprzedaż 400 tokenow do serwerów cs go w atrakcyjnej cenie, jeśli ktoś był by zainteresowany to zapraszam pw.
    • Przez virek
      Opis:  Kupię rozwinięty serwer Counter-Strike 1.6, hosting najlepiej Pukawka. Mody które mnie interesują: Zombie, BF2 bądź BF3, Diablo, CoD.
      Cena: Na pewno się dogadamy, do ustalenia indywidualnie w zależności od rozwiniętego serwera po paczkę która znajduję się na serwerze.
      Płatność:  Przelew.
      Kontakt: Prywatna wiadomość, badź odpowiedź w temacie.
    • Przez GULLSON
      Witajcie być może ktoś zna rozwiązanie problemu od pewnego czasu serwer się wyłącza systematycznie co jakieś 2-4h w logach niby jest wszystko ok być może ktoś z was ma podobny problem. Być może jest to problem z Surcemod bo ponieważ ostatnimi czasy sporo wychodzi łatek do csa więc i mogło też to zaszkodzić serwerom