Skocz do zawartości
adiif1

OnlineShop by Sloenthran - Bad status code (500)!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przychodzę z pytaniem jak rozwiązać ww problem otóż konsola pluje cały czas wyżej wymieniony error :/

L 06/28/2018 - 00:06:34: [online_shop.smx] [SteamWorks] Bad status code (500)!

oczywiście cały sklep wgrany poprawnie url w pluginie (CreateConVar("onlineshop_url", ") zmieniony na poprawny 

błąd na serwerze gdzie siedzi sklep to

[28/Jun/2018:00:14:28 +0200] "GET /index.php?pages=server_buy&sid=STEAM_1%3A0%3A245714541&premium=1&serverid=1&code=%2236326%22 HTTP/1.1" 500 380 "-" "Valve/Steam HTTP Client 1.0 (730)"

Edytowane przez adiif1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Sloenthran
      Opis: Sprzedam licencję IPS ważną do 10 sierpnia 2018
      Cena: 500 zł
      Płatność: Przelew/PayPal lub PSC (+15% ceny)
      Kontakt: [email protected] lub STEAM bądź PW na forum
      Allegro: Mogę wystawić ale za prowizję płaci kupujący
      Zdjęcia:
      - Klucz rzecz jasna zamazałem ;)
    • Przez Qwizi
      Witam, chciałbym, żeby plugin pobierał już przypisane flagi do danego gracza i dodawał te które zostały zakupione.
      public void GiveFlag(int User) { char Error[256]; if(IsClientInGame(User)) { char SID[64]; char Query[256]; GetClientAuthId(User, AuthId_Steam2, SID, sizeof(SID)); Format(Query, sizeof(Query), "SELECT `flags` FROM `premium` WHERE `server`='%i' AND `nick`='%s'", ServerID, SID); Handle QueryDB = SQL_Query(DB, Query); if(QueryDB != INVALID_HANDLE) { if(SQL_FetchRow(QueryDB)) { char Flags[64]; SQL_FetchString(QueryDB, 0, Flags, sizeof(Flags)); int FlagsInt = ReadFlagString(Flags); int flags = GetUserFlagBits(User) + FlagsInt; SetUserFlagBits(User, flags); } } else { SQL_GetError(DB, Error, sizeof(Error)); LogToFile("addons/sourcemod/logs/OnlineShop.txt", "[MySQL GiveFlag] %s", Error); } } } Zmieniłem 
      int FlagsInt = ReadFlagString(Flags); SetUserFlagBits(User, FlagsInt); na 
      int FlagsInt = ReadFlagString(Flags); int flags = GetUserFlagBits(User) + FlagsInt; SetUserFlagBits(User, flags); I średnio chce to działać. Bo dodaje same flagi, które są wpisane do tabeli od sklepu.
    • Przez Loniu
      Witam posiadam sklep OnlineShop by Sloenthran i mam problem z tym sklepem mianowicie jak wpisuje poprawny kod na serwerze wywala mi "Kod zwrotny który podałeś jest błędny" Używam API CSSETTI, logów z błędami nie mam wcześniej dwa razy wywaliło "[online_shop.smx] [SteamWorks] Bad status code (500)!"

W 30 linijce podałem stronkę zaczynając od http://
      W sklepie na stronie podałem API bez hasha #
      Także nie wiem o co chodzi, jakieś pomysły?