zorix

Base Builder [EXP] [RPG] [SKLEP] [MISJE]

Recommended Posts

Nazwa serwera: ShadowGaming.pl [BASEBUILDER]:[RPG]:[SHOP]:[HARD]

IP: 185.7.105.82:28065

Ilość slotów: 20

Forum: http://www.shadowgaming.pl/forum/

Dodatkowe pluginy: 

System RPG

- System EXP'a

- Sklep 

- System Misji

- System Daily Misji

- Dodatkowe modele postaci / kos

- Klasy zombie

Napisano (edytowany)

Widzę że szablonowo na rejonie

Edytowano przez GoldeneK

8 godzin temu, GoldeneK napisał:

Widzę że szablonowo na rejonie

Jest to styl dosłownie na chwilę, będziemy mieć robiony na zamówienie...

Napisano (edytowany)
12 minut temu, tellek napisał:

Poskakałem trochę po waszym forum i mnie przekierowało tu https://cmsmafia.ru/profile/370397/ 

o co chodzi?

Tak to jest kiedy używa się pirackiego skryptu forum ;) IPS Nulled tak bardzo 😂😂😂

EDIT: Albo szablonu RIP :D

EDIT2: Chyba nie złamię regulaminu wrzucając link do ich spiraconego szablonu forum? ;D https://cmsmafia.ru/files/file/442-cs-escape-ips4/

Edytowano przez karakantoziomal

Czy system expa to jest gun exp czyli co lvl inna broń ?

Sieć która kradnie pracę innym i używa pirackiego szablonu jest dnem i zawsze dnem pozostanie.

Bo Polacy nie potrafią (cenzura) uszanować czyjejś pracy i jedyne co robią to kradną, no ale taka jest Polska tego nie zmienisz.

Bo dzieci nie wiedzą co to jest ciężka praca :) 

• Like 1

Ten szablon sam w sobie jest serio słaby, nie wiem po co piracić taki szajs. Nie lepiej zostawic sobie defaultowy czy użyć darmowki i oszczędzić sobie wstydu?

• Like 1

Dnia 1.05.2018 o 16:18, Sqower napisał:

Czy system expa to jest gun exp czyli co lvl inna broń ?

Co 5 lvl inna broń 

Dnia 1.05.2018 o 15:27, karakantoziomal napisał:

Tak to jest kiedy używa się pirackiego skryptu forum ;) IPS Nulled tak bardzo 😂😂😂

EDIT: Albo szablonu RIP :D

EDIT2: Chyba nie złamię regulaminu wrzucając link do ich spiraconego szablonu forum? ;D https://cmsmafia.ru/files/file/442-cs-escape-ips4/

Czy tu jest publikacja fora ? Umiesz czytać ? Oceniamy serwer. Forum nie jest na moim serwerze 

Forum jest poniekąd częścią serwera, a dokładnie jego dodatkiem ;) A co za tym idzie, Twój serwer jest powiązany z kradzionym szablonem dla for IPS, co jest moim zdaniem żałosne i takie coś powinno być karane :)

44 minuty temu, karakantoziomal napisał:

Forum jest poniekąd częścią serwera, a dokładnie jego dodatkiem ;) A co za tym idzie, Twój serwer jest powiązany z kradzionym szablonem dla for IPS, co jest moim zdaniem żałosne i takie coś powinno być karane :)

Ty zachowujesz się żałośnie naucz się czytać inaczej nie będę prowadził z tobą konwersacji

12 minut temu, zorix napisał:

Ty zachowujesz się żałośnie naucz się czytać inaczej nie będę prowadził z tobą konwersacji

Kolejni którzy sprzedają pluginy Mastaha, podpisują pod siebie oraz mają crack IPS

34 minuty temu, zorix napisał:

Widzę, że @GoldeneK podsumował ;D A Tobie polecam przeczytać to: http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/zasady-interpunkcji/2076-przecinek, na pewno się przyda :) "Ty zachowujesz się żałośnie" - i mówi to koleś, który jest częścią jednej wielkiej żenady bazowanej na kradzieży czyjegoś mienia (IPS oraz pluginy) :D

• Like 1

Ale przecież było wiadomo że ta sieć już dawno ma nulleda IPS i sprzedaje pluginy innych twórców.Dno dnem zostaje już
Najśmieszniejsze było jak Zorix próbował sie tłumaczyć że nie mają nulleda tylko starą licencje, a kilku gości poszukało na jego forum i wstawiło screeny gdzie było perfidnie napisane "Nulled" po czym Zorix odrazu to usunął i nadal pisał że nie wie o co chodzi XD

• Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1

Proszę o udowodnienie inaczej pozywam o zniesławienie działalności .. ja nie sprzedawałem żadnych pluginow to co mam jest autorskie lub edytowane ale jest to opisane ze kto stworzył kto edytowal. Nie miałem wcześniej żadnego nulled ips bo ja nie zakładałem nigdy serwera na ips. To co jest moje jest kupione na licencji. Jak nie udowodnicie to wniosze pozew na postawie tego wątku

1 godzinę temu, karakantoziomal napisał:

Widzę, że @GoldeneK podsumował ;D A Tobie polecam przeczytać to: http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/zasady-interpunkcji/2076-przecinek, na pewno się przyda :) "Ty zachowujesz się żałośnie" - i mówi to koleś, który jest częścią jednej wielkiej żenady bazowanej na kradzieży czyjegoś mienia (IPS oraz pluginy) :D

1 godzinę temu, GoldeneK napisał:

Kolejni którzy sprzedają pluginy Mastaha, podpisują pod siebie oraz mają crack IPS

Napisano (edytowany)
5 minut temu, zorix napisał:

Proszę o udowodnienie inaczej pozywam o zniesławienie działalności .. ja nie sprzedawałem żadnych pluginow to co mam jest autorskie lub edytowane ale jest to opisane ze kto stworzył kto edytowal. Nie miałem wcześniej żadnego nulled ips bo ja nie zakładałem nigdy serwera na ips. To co jest moje jest kupione na licencji. Jak nie udowodnicie to wniosze pozew na postawie tego wątku

W wątku @SeeQ udowodnił ci ze posiadasz crackowaną licencje IPS lecz ty nagle zablokowałeś dostęp do tej strony i próbowałeś udawać ze nic tam nie było. Hosting chętnie udostępni zmiany via ftp oraz jeżeli to jest hekko/ovh/mydevil/cały h88 group lub it group chętnie pomogą w zwalczaniu crack licencji. A co powiesz na styl? Pluginy przedstawione na nagraniu zostały napisane przez Mastaha (shop). Jeżeli posiadasz legit licencje to daj ss z panelu licencji nie na twoim forum tylko z invisioncommunity :). Jeżeli posiadasz wszystko legit to chętnie wycofam zarzuty i przeproszę lecz dużo jest argumentów za moją tezą.

Edytowano przez GoldeneK

3 minuty temu, GoldeneK napisał:

W wątku @SeeQ udowodnił ci ze posiadasz crackowaną licencje IPS lecz ty nagle zablokowałeś dostęp do tej strony i próbowałeś udawać ze nic tam nie było. Hosting chętnie udostępni zmiany via ftp oraz jeżeli to jest hekko/ovh/mydevil/cały h88 group lub it group chętnie pomogą w zwalczaniu crack licencji. A co powiesz na styl? Pluginy przedstawione na nagraniu zostały napisane przez Mastaha (shop). Jeżeli posiadasz legit licencje to daj ss z panelu licencji nie na twoim forum tylko z invisioncommunity :). Jeżeli posiadasz wszystko legit to chętnie wycofam zarzuty i przeproszę lecz dużo jest argumentów za moją tezą.

Forum nie było i nie jest moje ani gamefast ani shadowgaming i nawet nie udowodniliście  bo jak wszedłem w link to było to co wysłałem w ss ja nawet bym nie umial tego zrobic(no i nie mam FTP tylko acp)  bo siedze tylko w sm jeżeli chodzi o pluginy to proszę bardzo ta osoba wszystko kupywala i mi legalnie sprzedała : (stary serwer csgdansk) 

Dla tego niesławienie legalnego serwera który jest w moim posiadaniu i oskarżanie mnie o coś czego nie robiłem nie jest feir 

Przed chwilą, zorix napisał:

Forum nie było i nie jest moje ani gamefast ani shadowgaming i nawet nie udowodniliście  bo jak wszedłem w link to było to co wysłałem w ss ja nawet bym nie umial tego zrobic(no i nie mam FTP tylko acp)  bo siedze tylko w sm jeżeli chodzi o pluginy to proszę bardzo ta osoba wszystko kupywala i mi legalnie sprzedała : (stary serwer csgdansk) 

Jeżeli chodzi o pliki to sorry nie doczytałem mój błąd, ale nadal czekam na ss z invisioncommunity.com -> mówisz ze nie masz nulleda -> zrób ss zamaż tam tego czego nie chcesz aby było widać > wrzuć tu. Jeżeli byś założył sprawę w sądzie o to, to i tak byś ją przegrał bez tak istotnych dowodów :) ale co ja się czepiam jesteśmy w XXI wieku w tych czasach wszystko jest możliwe 

Chodziło mi o serwer bo oskarzyles mnie a forum to nie mój serwer więc ja się nie martwię tym ale proszę nie oskarżać mojej osoby ja nie mam nic wspólnego z forum

Napisano (edytowany)
12 minut temu, zorix napisał:

Chodziło mi o serwer bo oskarzyles mnie a forum to nie mój serwer więc ja się nie martwię tym ale proszę nie oskarżać mojej osoby ja nie mam nic wspólnego z forum

Jak posiadasz rangę 'Właściciel' to wydaje mi się że z tą siecią masz coś 'wspólnego' ale no cóż ;_;

#EDIT: XDDDDD po kliknięciu w SKLEP VIP przekierowuje na cmsmafie jeszcze raz serdeczne XD masz coś do dodania? @zorix https://scr.hu/w7VB2G

Edytowano przez GoldeneK
  • Like 1

7 minut temu, GoldeneK napisał:

Jak posiadasz rangę 'Właściciel' to wydaje mi się że z tą siecią masz coś 'wspólnego' ale no cóż ;_;

#EDIT: XDDDDD po kliknięciu w SKLEP VIP przekierowuje na cmsmafie jeszcze raz serdeczne XD masz coś do dodania? @zorix https://scr.hu/w7VB2G

Forum nie ja robiłem i nie mam nic z tym wspólnego więc moje IP nie jest wpisane ani w logach logowań FTP ani w danych właściciela konta hosta więc śmiało mogę ciebie pozwać o zniesławienie mojej działalności czyli serwerów i nadal nie udowodniłeś tego co napisałeś o mojej osobie 

Przed chwilą, zorix napisał:

Forum nie ja robiłem i nie mam nic z tym wspólnego więc moje IP nie jest wpisane ani w logach logowań FTP ani w danych właściciela konta hosta więc śmiało mogę ciebie pozwać o zniesławienie mojej działalności czyli serwerów i nadal nie udowodniłeś tego co napisałeś o mojej osobie 

Źle przeczytałem wątek z serwerem, chodzi mi głównie o styl i forum. Posiadasz właściciela sieci = tak = masz coś z tym wspólnego. Jeżeli byś posiadał jedynie właściciela serwera to bym cię o to nie oskarżył ale posiadasz właściciela sieci więc no. Forum crack styl crack, masz właściciela sieci to logiczne że ktoś w końcu to znajdzie.

To chyba na tyle, nie będę bawił się w jakieś reportowanie, szukanie sprawiedliwości(xd) ponieważ jest to strata czasu a czas to pieniądz.

Best,

Roberrt.

• Like 1

37 minut temu, zorix napisał:

Dobra, czekam na pozew :D @GoldeneK składamy pozew o całokształt? Z tego co kojarzę, Invision nie cacka się z nulledami :D do tego autorzy szablonu także pewnie chętnie dołączą się do pozwu o kradzież :D Więcej, nie zniesławiłem Twojego serwera, a jedynie powiedziałem, iż forum (działające na spiraconym silniku forum IPS w wersji Nulled [co podobno dowiódł @SeeQ] oraz używające skradzionego szablonu [do którego podałem link powyżej, nie jest trudno znaleźć takie coś]) jest DODATKIEM do Twojego serwera (w końcu jest częścią tej serwerowni, co nie?) ;)

14 minut temu, karakantoziomal napisał:

Dobra, czekam na pozew :D @GoldeneK składamy pozew o całokształt? Z tego co kojarzę, Invision nie cacka się z nulledami :D do tego autorzy szablonu także pewnie chętnie dołączą się do pozwu o kradzież :D Więcej, nie zniesławiłem Twojego serwera, a jedynie powiedziałem, iż forum (działające na spiraconym silniku forum IPS w wersji Nulled [co podobno dowiódł @SeeQ] oraz używające skradzionego szablonu [do którego podałem link powyżej, nie jest trudno znaleźć takie coś]) jest DODATKIEM do Twojego serwera (w końcu jest częścią tej serwerowni, co nie?) ;)

Po 1 Nie macie dowodów Po 2 Jestem właścicielem ze względu na działalność serwerów cs go / cs 1.6 (jak były) po 3 @seeq nic mi nie udowodnił po 4. To nie jest moje forum po 5 Oczerniacie moją osobę a nie sieć a jest to karalne (a przynajmniej według Polskiego prawa) (chyba ,że na studiach wykładają ludzie którzy się nie znają ale wątpię) po 6. "... i sprzedaje pluginy innych twórców" jest to oczernianie mojej osoby 

Jeżeli macie się zachowywać jak debile (według prawa te stwierdzenie nie jest obrazą) to niech te posty nie będą pod moją pracą ,która jest legalna i nie dotyczącej mojej osoby a tym bardziej nie oczerniającej mnie 

Możecie sobie oskarżyć za kradzież stylu czy nulled ips z czego i tak nie udowodniliście tego mi to rybka ale jak cokolwiek na mój temat napiszecie i odstraszycie graczy to użyje innych środków 

Proszę o zakończenie tej bezsensownej konwersacji gdyż to nie jest wątek do tego spraw tylko publikacji serwera w tym przypadku mojego 

Ty coś cpasz czy na prawdę  taki głupi jesteś? Jesteś właścicielem sieci [sklepy, forum, serwery, jesteś właścicielem wszystkiego w skrócie] i piszesz ze forum nie jest twoje? To (cenzura) kogo? Papieża? Nawet jeżeli je kupiłeś chociaż wiem że nie kupiles nadal jest to nie legalne. Nie ma dowodów? Przecież SeeQ, GoldeneK i inni już je pokazali, a ty nadal się bronisz się tak żałośnie głupio, że aż chce się płakać. W sumie jak taki odważny jesteś, to zgłaszaj sprawę :D

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zorix
      Siema
      Tak słowem wstępu chciałbym poprowadzić serwer base builder bo aktualnie w Polsce trochę słabo to wygląda.
      Poszukuje administratorów na serwer https://gametracker.com/server_info/185.7.105.82:28065

Serwer jest autorski i posiada takie rzeczy jak: 
      Exp Mod Misje Dialy Misje  Sklep z przedmiotami jednorazowymi Rpg Mod Party Gangi Jeżeli ktoś by był chętny to czekam na kontakt na pw , jedynym warunkiem jest głos po mutacji oraz aktywność 
    • Przez fabko
      Witam,
      Opis:   Mam na sprzedaż silnik, a wlasciwie plugin na serwery csgo - paintball mod + klasy [exp]. Serwer do przetestowania, wszystko smiga bardzo dobrze. Sprzedaje go bez modeli broni! Cena:   Do ustalenia, duzo za niego nie wymagam Płatność:  Paypal, przelew, payu Kontakt:  http://steamcommunity.com/id/fabianoo Allegro (nie wymagane):  Oczywiscie, mozna Zdjęcia:  PW, dam ip gdzie mozna przetestowac serwer ;)
    • Przez GoldeneK
      Wszystkie RSy w załączniku.
      RSy dla serwera Base Builder sieci CS-4Frags.pl.
      IP: 137.74.1.24:27615
      RSy 2k17.rar
    • Przez GoldeneK

Nazwa serwera: ✩ [PL] CS-4Frags.pl | Base Builder | Klasy | Skiny/Kosy
      IP serwera: 137.74.1.24:27615
      Sloty: 25+1
      Tryb rozgrywki: Base Builder
      Gra: Counter-Strike: Global Offensive
      Forum serwera: CS-4Frags.PL
      Właściciel serwera: Roberrt..
      Online: 24/7

Zapewniamy: