Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

MariuszeŁ

Użytkownik
  • Postów

    92
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Ostatnia wygrana MariuszeŁ w dniu 12 Października 2017

Użytkownicy przyznają MariuszeŁ punkty reputacji!

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

4677 wyświetleń profilu

Osiągnięcia MariuszeŁ

  1. Gdy zdarzy się awaria staramy się jak najszybciej ją uNdąć aby klienci mogli swobodnie korzystać ze swoich kont. - Literówka Serwery Ponitorowane są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez specjalistyczną do tego aplikację serwisu serviceuptime.com - Literówka
  2. Opis: Konto Steam z CS:GO, Source, 1.6, Condition Zero, Deadlight, Call of Duty: Modern Warfare 3, BattleBlock Theater. Możliwość tworzenia tokenów GSLT ! Konto bardzo długo nie używałem :/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198159889351/ Cena: 35zł Płatność: Paypal/Przelew Kontakt: PW/ STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198034830766/ Allegro (nie wymagane): Tak. (opłatę za wystawienie pokrywa kupujący) Zdjęcia:
  3. Opis: Mam do sprzedania konto steam 2k15 z grą Counter-Strike Global Offensive (488h). Ostatnio na tym koncie grałem w kwietniu i jest mi ono całkowicie zbędne, dlatego chcę się jego pozbyć. Jeżeli chodzi o rangę to nie pamiętam jaką tam posiadałem. Jedynym minusem tego konta jest blokada na tokeny GSLT. Adres do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198192376069/ Cena: 25zł Płatność: Przelew Bankowy Kontakt: STEAM - https://steamcommunity.com/profiles/76561198034830766/ lub PW Allegro (nie wymagane): Tak. (opłatę za wystawienie pokrywa kupujący) Zdjęcia:
  4. Sprawdź czy masz jakieś IP w banned_ip.cfg - serwer mógł zbanować ip twojego hostingu www.
  5. Tutaj masz lepszy poradnik - https://gameservermanagers.com/lgsm/csgoserver/ i ma parę bajerów :)
  6. Z ciekawości zapytam gdyż strona nie odpowiada. Jakie usługi tam proponujecie?
  7. Od tego właśnie jest to forum aby pomagać nawet w błahostkach :)
  8. Musisz wyłączyć pokazywanie liczby expa w TAB. "lr_show_exp" "0"
  9. Wydaje mi się że to ustawienie do tego służy "ammo_grenade_limit_total"
  10. Plugin owszem jest ale za 300 rubli na miesiąc u ruskich. W sieci raczej darmowego nie znajdziesz.
  11. Tu jest mowa o Levels Ranks, a nie o Levels Ranks Core a jest to wielka różnica... || Levels Ranks nie ma modułów są funkcje wbudowane, a w Levels Ranks Core możesz dodać moduły. Sam rdzeń nie ma prawa być zakazany gdyż nie posiada nic zakazanego...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...