Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Czepeel

Użytkownik
 • Postów

  74
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana Czepeel w dniu 9 Lutego 2019

Użytkownicy przyznają Czepeel punkty reputacji!

1 obserwujący

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnie wizyty

2324 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Czepeel

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Najnowsze odznaki

43

Reputacja

 1. Czepeel

  Fasturn.eu

  Polecam, skorzystałem kilka razy z wymiany PSC -> PayPal oraz przed chwilą kupiłem doładowanie przez PSC.
 2. Opis: Sprzedam wPLN 1shot1kill.pl (139.75) Cena: 97.82zł Płatność: PayPal Kontakt: PW lub Steam ( https://steamcommunity.com/id/czepeel ) Zdjęcia:
 3. Masz na myśli usunięcie wszystkich pistoletów leżących na mapie czy z ekwipunku gracza? Deagle czy też inne pistolety?
 4. Wraz z updatem panoramy MOTD nie jest już wspierane, więc i główny sens pluginu menu (GUI) na stronie www nie działa. Co do pluginu na knife & ws darmowy pierwszy wynik w google: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770
 5. SPRZEDANE Opis: Sprzedam wPLN 1shot1kill.pl Cena: 70zł Płatność: PayPal Kontakt: PW lub Steam ( https://steamcommunity.com/id/czepeel ) Zdjęcia:
 6. mp_match_end_restart - koniec meczu, restartuje mapę mp_match_end_changelevel - koniec meczu, zmienia mapę W twoim wypadku ma być tak: mp_match_end_restart 0 mp_match_end_changelevel 1
 7. Zastosuj się do tego wzoru: https://pastebin.com/TsuvAJvS
 8. Jeżeli wprowadzisz do if'a wartość inną od 0, to zwróci Ci true. Funkcja StrContains zwraca wartość -1 podczas gdy nie znajdzie wybranego ciągu znaków. Praktyczny przykład:
 9. if (StrContains(class, "knife")) zamień na if (StrContains(class, "knife") != -1)
 10. Jeżeli chodzi Ci o return Plugin_Handled w listenerze komendy, to dzięki zwróceniu wartości pod definicją Plugin_Handled - serwer nie odpowie komunikatem dla użytkownika w konsoli, że taka komenda nie istnieje.
 11. Czepeel

  Szukam pluginu

  Metoda używana w tym pluginie już od dawna nie działa.
 12. Pozyskanie listy członków: http://steamcommunity.com/groups/IDGRUPY/memberslistxml/?xml=1 Na przykład: http://steamcommunity.com/groups/brygadagraczy/memberslistxml/?xml=1 Dalej to tylko Twoja kreatywność.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...