Jump to content

Czepeel

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Czepeel last won the day on February 9

Czepeel had the most liked content!

Community Reputation

43 Silver Elite Master

3 Followers

About Czepeel

 • Rank
  Silver III

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Recent Profile Visitors

1,169 profile views

Member rank

 • Legendary Eagle Master
 • Currently Feeling Legendary Eagle Master
 1. Czepeel

  Fasturn.eu

  Polecam, skorzystałem kilka razy z wymiany PSC -> PayPal oraz przed chwilą kupiłem doładowanie przez PSC.
 2. Opis: Sprzedam wPLN 1shot1kill.pl (139.75) Cena: 97.82zł Płatność: PayPal Kontakt: PW lub Steam ( https://steamcommunity.com/id/czepeel ) Zdjęcia:
 3. Masz na myśli usunięcie wszystkich pistoletów leżących na mapie czy z ekwipunku gracza? Deagle czy też inne pistolety?
 4. Wraz z updatem panoramy MOTD nie jest już wspierane, więc i główny sens pluginu menu (GUI) na stronie www nie działa. Co do pluginu na knife & ws darmowy pierwszy wynik w google: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770
 5. SPRZEDANE Opis: Sprzedam wPLN 1shot1kill.pl Cena: 70zł Płatność: PayPal Kontakt: PW lub Steam ( https://steamcommunity.com/id/czepeel ) Zdjęcia:
 6. mp_match_end_restart - koniec meczu, restartuje mapę mp_match_end_changelevel - koniec meczu, zmienia mapę W twoim wypadku ma być tak: mp_match_end_restart 0 mp_match_end_changelevel 1
 7. Zastosuj się do tego wzoru: https://pastebin.com/TsuvAJvS
 8. Jeżeli wprowadzisz do if'a wartość inną od 0, to zwróci Ci true. Funkcja StrContains zwraca wartość -1 podczas gdy nie znajdzie wybranego ciągu znaków. Praktyczny przykład:
 9. if (StrContains(class, "knife")) zamień na if (StrContains(class, "knife") != -1)
 10. Jeżeli chodzi Ci o return Plugin_Handled w listenerze komendy, to dzięki zwróceniu wartości pod definicją Plugin_Handled - serwer nie odpowie komunikatem dla użytkownika w konsoli, że taka komenda nie istnieje.
 11. Czepeel

  Szukam pluginu

  Metoda używana w tym pluginie już od dawna nie działa.
 12. Pozyskanie listy członków: http://steamcommunity.com/groups/IDGRUPY/memberslistxml/?xml=1 Na przykład: http://steamcommunity.com/groups/brygadagraczy/memberslistxml/?xml=1 Dalej to tylko Twoja kreatywność.
×
×
 • Create New...