Jump to content
Sign in to follow this  
naXe

Spory projekt pod serwery SourceMod

Recommended Posts

Witam,

jestem w trakcie tworzenie dość sporego projektu. Projekt będzie składał się z kilku części (aplikacji), na tę chwilę jest:

Servers Core - lista serwerów gier (na podobie mojej aplikacji (GS) Server List) z podstronami na np. newsy, które może dodawać dana grupa na forum oraz grupy serwerowe (tylko dla serwerów sourcemod). Na stronie serwera znajdują się informacje o serwerze w tym przekazane dotacje na rzecz tego serwera. Demo: Our Servers - GS Dev
Server Donations - system dotacji, na tę chwilę obsługiwana tylko bramka PayPal. Podczas przekazywania darowizny należy wybrać Perk (grupę przywilejów) który chcemy otrzymać. Cenę per dzień/miesiąc/rok ustala się w ACP i podczas podawania przekazywanej kwoty automatycznie oblicza czas trwania tego Perku. Po przekazaniu darowizny Perk jest przyznawany automatycznie i również wygasa automatycznie po określonym czasie. Perki mogą dotyczyć serwerów sourcemod jak i forum (przyznawanie grupy na forum). Każdy Perk ma swój opis korzyści, na tę chwilę można ustawić maksymalnie 5 opcji. Cały system dotacji wymaga konta Steam. Na forum może być zainstalowana aplikacja Steam Integration w celu automatycznego wykrywania konta Steam, ale nie jest to wymagane. Jeśli tej aplikacji nie ma to jest możliwość ręcznego podania swojego ID w kilku formach.
Demo: Donate - GS Dev

To na razie tyle. W planach są jeszcze inne 'rozszerzenia'. Co o tym sądzicie?

• Like 3

Posted (edited)

Sądzę, że powinieneś sobie odpuścić i iść zająć się czymś pożytecznym.

Masz totalnie wysrane na support. 🙂

Edited by suppatimo
  • Like 4

Tak, jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że support prowadzę tylko na swoim forum. 

• Like 1

O proszę, to nowinka, bo ostatnio na bodajże mpc czy tam inny pecetowiczu odpisałeś, że pewnie crackujemy bo przecież wyszedł update xD szkoda, że plugin wrzucałeś do kupna na strony, z których potem znikał i używałeś tego jako argument do olania klienta 😉 cóż, zdanie o sobie masz wyrobione, jak widać nie tylko u jednej osoby. Wszystkiego pięknego życzę, a zwłaszcza szacunku do klientów 🙂

Pliki moje legalnie można kupić tylk na IPS MP, oraz prywatnie wcześniej była możliwość jeszcze na IPS Beyond. Więc nie wiem o czym piszesz...

13 godzin temu, suppatimo napisał:

Sądzę, że powinieneś sobie odpuścić i iść zająć się czymś pożytecznym.

Masz totalnie wysrane na support. 🙂

Krążą pogłoski, że próbuje zakupiona przeze mnie listę serwerów jakieś 3 lata temu dać ziomkowi, ale niestety nie mogę tego zrobić bo nie mam dostępu do plików bo lista była wystawiona na IPS Beyond a już jej tam nie ma :v

A support autora jest tak pomocny, że od miesiąca jak napisałem to nadal listę serwerów można tylko sobie narysować 

8 godzin temu, naXe napisał:

wcześniej była możliwość jeszcze na IPS Beyond.

8 godzin temu, naXe napisał:

Więc nie wiem o czym piszesz...

sam sobie odpowiedziałeś.

Przepraszam, ale nie chcę przypadkiem zacząć Cię wyzywać a mam do tego smykałkę, więc zachowam resztki godności po rozmowie z Tobą i po prostu odpuszczę. Powodzenia!

Ale co to ma do rzeczy? Kupiłem? Kupiłem. Dowód sprzedaży jest? Jest. Pomoc otrzymaliśmy? Chuja. 

Ciągnij się sznurku 🙂

Gdybyś pisał na forum wsparcia to byś otrzymał. Również się ciągnij 💩

A skąd ja miałem wiedzieć o jakimś forum wsparcia? Po co tam pisać? Pisałem temat na pecetowiczu w którym odpowiadałeś! Konkretnie że mam spierdalać 🙂 no to dość posłuszny jestem, bo do teraz milczałem psze Pana 😛

Posted (edited)
3 godziny temu, naXe napisał:

https://www.ipsbeyond.pl/topic/11469-wyłączenie-sprzedaży-plików-przez-użytkowników

No lepiej skończ, bo sam nie wiesz co piszesz

@daffik od tego jest forum wsparcia 

Pisałem pw do Ciebie 😜  Pokazywałem nawet ssy z zakupu na stronie ipsbeyond ;v Próbuje w jakiś sposób uzyskać te pliki, bo ja już swojej sieci nie prowadzę a znajomy będzie otwierał, a jaki sens ma używanie leaków przy zakupionej aplikacji i kto wie co tam jeszcze siedzi... Swoją licencję odsprzedałem komuś innemu a twoim rozwiązaniem było przypisanie mi zakupu na ips markecie, czyli mam kupić nową lickę która będzie mi o kant dupy potłuc bo nie robię już forum tylko po to żeby dostać appkę? ( nowe konta nie mogą pobierać nic z ips marketu )

Nic do Ciebie nie mam, ale kiedyś te kilka lat temu jak brałem tą appkę w ciemno, nie była ona publiczna do zakupu to pomagałeś i starałeś się, teraz to widać, że  masówka 😜

Edited by daffik

xddd Pan naxe krętacz znów w natarciu, szkoda czasu na ciebie człowieku za te twoje tyle furtki w pluginach ;d

Robimy mu publiczną chłostę? 

Mogę zacząć. 

1 godzinę temu, daffik napisał:

Pisałem pw do Ciebie 😜  Pokazywałem nawet ssy z zakupu na stronie ipsbeyond ;v Próbuje w jakiś sposób uzyskać te pliki, bo ja już swojej sieci nie prowadzę a znajomy będzie otwierał, a jaki sens ma używanie leaków przy zakupionej aplikacji i kto wie co tam jeszcze siedzi... Swoją licencję odsprzedałem komuś innemu a twoim rozwiązaniem było przypisanie mi zakupu na ips markecie, czyli mam kupić nową lickę która będzie mi o kant dupy potłuc bo nie robię już forum tylko po to żeby dostać appkę? ( nowe konta nie mogą pobierać nic z ips marketu )

Nic do Ciebie nie mam, ale kiedyś te kilka lat temu jak brałem tą appkę w ciemno, nie była ona publiczna do zakupu to pomagałeś i starałeś się, teraz to widać, że  masówka 😜

Nie widzę żadnych wiadomości od Ciebie na IPS Beyond.

Godzinę temu, szogun napisał:

xddd Pan naxe krętacz znów w natarciu, szkoda czasu na ciebie człowieku za te twoje tyle furtki w pluginach ;d

Widać, że nic nie wiesz 😉 

53 minuty temu, suppatimo napisał:

Robimy mu publiczną chłostę

Mogę zacząć. 

Nawet nie znasz znaczenia słowa "chłosta", przykre, że używasz słów, gdzie nie znasz ich znaczenia.

• Thanks 1

Chłosta, biczowanie (łac. flagellum – bicz) – rodzaj tortury (stosowanej też w charakterze kary), polegającej na wielokrotnym uderzaniu osoby torturowanej w plecy (ewentualnie inne części ciała, np. niepokornego niewolnika, rzekomej czarownicy – w twarz, czy w stopy – falaka/bastinado) przy pomocy bicza, kańczuga, rzemienia, bata lub innego narzędzia. Chłostę wykonywał kat bądź inna osoba (np. na okrętach), ponieważ jej przeprowadzenie nie wymagało szczególnych umiejętności.

~wikipedia

Dlaczego uważasz, że nie wiem co to znaczy? IMO całkiem zgrabnie użyte 😞 

Pana już chyba z głowy mamy?

4 godziny temu, naXe napisał:

Nie widzę żadnych wiadomości od Ciebie na IPS Beyond.

Widać, że nic nie wiesz 😉 

Nawet nie znasz znaczenia słowa "chłosta", przykre, że używasz słów, gdzie nie znasz ich znaczenia.

Na twoim forum, czyli forum "wsparcia" które mi podlinkowales na GG, tam kontaktowałem się z tobą po raz pierwszy kupując x czasu temu więc spróbowałem ponownie, a ty kazales napisać u siebie 

Posted (edited)
22 godziny temu, daffik napisał:

Krążą pogłoski, że próbuje zakupiona przeze mnie listę serwerów jakieś 3 lata temu dać ziomkowi, ale niestety nie mogę tego zrobić bo nie mam dostępu do plików bo lista była wystawiona na IPS Beyond a już jej tam nie ma :v

A support autora jest tak pomocny, że od miesiąca jak napisałem to nadal listę serwerów można tylko sobie nary

Ty chcesz ponownie uzyskać tabelkę która zakupiłeś dawniej? Bo nie rozumiem zbytnio. 

https://www.pecetowicz.pl/topic/naxe-opinia-dotyczaca-dzialu-ogloszen-69411/?tab=comments#comment-387247

https://www.pecetowicz.pl/topic/naxe-kolejny-z-programistow-79812/?tab=comments#comment-437231

https://www.pecetowicz.pl/topic/krwiopijca-oraz-cs-go-mod-modyfikacja-idealna-czy-zwykla-sciema-78136/?page=5&tab=comments#comment-428697

Od siebie mogę dodać że nie polecam tego Pana, support żaden do zakupionych jego aplikacji (zbugowane jego wtyczki itp). Sumując jest to oszust jakich mało, (cenzura) oszukuję ludzi bo nie potrafi w normalny sposób pójść do pracy i zarobić, mam nadzieję że kiedyś dostanie nauczkę za swoje. Nie polecam oszusta i "pseudo" programisty. 

@naXe jak tam kasa za licencję? Lepiej Ci się żyje teraz?

Edited by pcku
  • Like 1

55 minut temu, pcku napisał:

Ty chcesz ponownie uzyskać tabelkę która zakupiłeś dawniej? Bo nie rozumiem zbytnio. 

https://www.pecetowicz.pl/topic/naxe-opinia-dotyczaca-dzialu-ogloszen-69411/?tab=comments#comment-387247

https://www.pecetowicz.pl/topic/naxe-kolejny-z-programistow-79812/?tab=comments#comment-437231

https://www.pecetowicz.pl/topic/krwiopijca-oraz-cs-go-mod-modyfikacja-idealna-czy-zwykla-sciema-78136/?page=5&tab=comments#comment-428697

Od siebie mogę dodać że nie polecam tego Pana, support żaden do zakupionych jego aplikacji (zbugowane jego wtyczki itp). Sumując jest to oszust jakich mało, (cenzura) oszukuję ludzi bo nie potrafi w normalny sposób pójść do pracy i zarobić, mam nadzieję że kiedyś dostanie nauczkę za swoje. Nie polecam oszusta i "pseudo" programisty. 

@naXe jak tam kasa za licencję? Lepiej Ci się żyje teraz?

Zakupiłem ją dawno, a zostałem bez niej skoro usunięta z Beyond 😄 Po prostu chcę tylko ten pieprzony plik tar... Ja nie chcę złotego słonia 🤣

Posted (edited)

lol kupowaliśmy na sieć ostatnio tabelkę zaktualizowaną i żadnego problemu z supportem od @naXe nie było, ciekawe...

----

tą "chłostę" to sobie na gołkołd przenieście lel tak kochacie te forum

Edited by GoldeneK
  • Like 1

Godzinę temu, GoldeneK napisał:

lol kupowaliśmy na sieć ostatnio tabelkę zaktualizowaną i żadnego problemu z supportem od @naXe nie było, ciekawe...

----

Akurat to forum bardziej pasuje pod takie tematy 🙂

• Like 2

2 godziny temu, GoldeneK napisał:

My mówimy m.in o sytuacji, w której kupujesz coś w miejscu, z którego potem zostaje to usunięte - i zostajesz bez supportu.

Jeśli Twoim zdaniem support jest, no to wychodzi na to, że powinniśmy kupić ten sam produkt jeszcze raz. 😉 

2 godziny temu, GoldeneK napisał:

tę* chłostę parówo.

• Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)

I koniec tematu, nie potraficie uszanować tego, że wsparcie prowadzę tylko i wyłącznie na swoim forum to go nie otrzymujecie.
Drugi screen jest z zakładki "Przegląd" w aplikacji, więc każda osoba posiadająca aplikację powinna wiedzieć, że wsparcie prowadzę tylko na swoim forum.

Tyle w temacie mojego wsparcia. Zresztą, temat nie dotyczy Server List tylko nowego projektu.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

5 godzin temu, daffik napisał:

Zakupiłem ją dawno, a zostałem bez niej skoro usunięta z Beyond 😄 Po prostu chcę tylko ten pieprzony plik tar... Ja nie chcę złotego słonia 🤣

Znalazłem twoją PW, każdemu może zdarzyć się, że jakaś wiadomość zostanie pominięta, oczywiście nie celowo.
Dziś postaram się przeanalizować Twój zakup i jak będzie wszystko w porządku to dostaniesz pliki.

Wystarczyło się upomnieć.

Edited by naXe

Godzinę temu, naXe napisał:

Zresztą, temat nie dotyczy Server List tylko nowego projektu.

Pytałeś o opinie, co o tym myślimy. Więc ją wyrażam 😛

W takim razie, skoro jest informacja o wsparciu, to dlaczego nie napisałeś tego na pecetowiczu, tylko sugerowałeś mi, że apka jest kradziona? XD

2 godziny temu, naXe napisał:

I koniec tematu, nie potraficie uszanować tego, że wsparcie prowadzę tylko i wyłącznie na swoim forum to go nie otrzymujecie.
Drugi screen jest z zakładki "Przegląd" w aplikacji, więc każda osoba posiadająca aplikację powinna wiedzieć, że wsparcie prowadzę tylko na swoim forum.

Tyle w temacie mojego wsparcia. Zresztą, temat nie dotyczy Server List tylko nowego projektu.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Znalazłem twoją PW, każdemu może zdarzyć się, że jakaś wiadomość zostanie pominięta, oczywiście nie celowo.
Dziś postaram się przeanalizować Twój zakup i jak będzie wszystko w porządku to dostaniesz pliki.

Wystarczyło się upomnieć.

Jak napisałem nie mam nic do Ciebie, pomagałeś przy wczesnej wersji tabelki, błędy/nowości zawsze brałeś pod uwagę, teraz tylko coś ciężko o kontakt z tobą 😜 Pisałem na gg / forum i nic. Forum ma to do siebie, że może połączyć 2 wiadomości w 1 więc mogłeś pominąć, gg to już dziwne. Każdy problem który miałem został przez Ciebie rozwiązany i taką mam o tobie opinię, teraz nie wiem jak jest 😄