Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

}{amp

Zasłużony
 • Content Count

  661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

}{amp last won the day on April 26

}{amp had the most liked content!

Community Reputation

138

1 Follower

About }{amp

 • Rank
  Stały bywalec
 • Birthday July 20

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

Recent Profile Visitors

2,125 profile views
 1. Również proszę o zabranie rangi. Szkoda strzępić ryja na tego "nowego" właściciela.
 2. Podana przez Ciebie komenda wyłącza/włącza opcje odbanowywania a pytanie brzmiało jak zmienić flagę odpowiadającą za perma.
 3. // Get the ban time GetCmdArg(2, buffer, sizeof(buffer)); new time = StringToInt(buffer); if (!time && client && !(CheckCommandAccess(client, "sm_unban", ADMFLAG_UNBAN | ADMFLAG_ROOT))) { ReplyToCommand(client, "You do not have Perm Ban Permission"); return Plugin_Handled; } 418 linijka w sourcebans.sp (wersja 1.5.4)
 4. Jeżeli serwer posiada 128 ticków to jedynym rozwiązaniem jest zmiana na 64tic lub coś pomiędzy(niektóre hostingi oferują).
 5. To nie błąd, tylko ostrzeżenie, które najczęściej nie wpływa na działanie pluginu a plik normalnie się przekompilował.
 6. Czyli 1s1k umożliwiający zakup serwera do 64 slotów nie jest renomowaną firmą? :D
 7. W tagu może się znajdować max.12 znaków, więc nie wiem jak byś chciał to pomieścić, ale mniejsza o to. Na upartego można z edytować plugin odpowiadający za tagi od aren i umieścić dodatkowy dopisek w zależności od posiadanej permisji, tylko czy to ma sens posiadając tak małe pole do popisu?
 8. https://sourceforge.net/projects/pawnstudio/ A jeżeli chodzi o dokumentacje, to jeszcze nikt nie przetłumaczył na język polski.
 9. Plugin na areny wymusza swoje tagi(oznaczenie aren), więc dopóki nie wyłączysz tagowania aren to nie będzie działało.
 10. W cvarach od aren zmieniasz: // Behavior 0=always give the pistol the player selected, 1=never give pistols on non-pistol rounds, 2=always give sm_multi1v1_default_pistol on non-pistol rounds 3=give pistol choice on rifle/pistol rounds, but use sm_multi1v1_default_pistol on awp rounds // - // Default: "0" sm_multi1v1_pistol_behavior "1" Wartość 1 usuwa pistole jeżeli to nie jest tryb na owe bronie.
 11. https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=1787938&postcount=3
 12. }{amp

  ROZWIĄZANE nowy vip

  Wystarczy dodać GivePlayerItem(client, "weapon_healthshot"); GivePlayerItem(client, "weapon_healthshot"); GivePlayerItem(client, "weapon_tagrenade"); pod SetEntityRenderColor(client, 255, 255, 255, 125);
 13. 50 immunitetu zbanuje równego sobie, więc musisz zmienić to w ustawieniach sourcebansa.
 14. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...