}{amp

Użytkownik
 • Zawartość

  661
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  31

}{amp wygrał w ostatnim dniu 11 Luty 2017

}{amp ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

130 Master Guardian II

1 obserwujący

O }{amp

 • Ranga
  Master Guardian I
 • Urodziny 20 Lipiec

Informacje o mnie

 • Imię:
  Mateusz
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

1,567 wyświetleń profilu
 1. Zbanowanie konta

  Również proszę o zabranie rangi. Szkoda strzępić ryja na tego "nowego" właściciela.
 2. ROZWIĄZANE Flaga odpowiadająca za perma?

  Podana przez Ciebie komenda wyłącza/włącza opcje odbanowywania a pytanie brzmiało jak zmienić flagę odpowiadającą za perma.
 3. ROZWIĄZANE Flaga odpowiadająca za perma?

  // Get the ban time GetCmdArg(2, buffer, sizeof(buffer)); new time = StringToInt(buffer); if (!time && client && !(CheckCommandAccess(client, "sm_unban", ADMFLAG_UNBAN | ADMFLAG_ROOT))) { ReplyToCommand(client, "You do not have Perm Ban Permission"); return Plugin_Handled; } 418 linijka w sourcebans.sp (wersja 1.5.4)
 4. ROZWIĄZANE Blokada podczas surfowania.

  Jeżeli serwer posiada 128 ticków to jedynym rozwiązaniem jest zmiana na 64tic lub coś pomiędzy(niektóre hostingi oferują).
 5. To nie błąd, tylko ostrzeżenie, które najczęściej nie wpływa na działanie pluginu a plik normalnie się przekompilował.
 6. Gdzie i jaki serwer wybrać ?

  Czyli 1s1k umożliwiający zakup serwera do 64 slotów nie jest renomowaną firmą? :D
 7. ROZWIĄZANE Prefix na say arena

  W tagu może się znajdować max.12 znaków, więc nie wiem jak byś chciał to pomieścić, ale mniejsza o to. Na upartego można z edytować plugin odpowiadający za tagi od aren i umieścić dodatkowy dopisek w zależności od posiadanej permisji, tylko czy to ma sens posiadając tak małe pole do popisu?
 8. ROZWIĄZANE Pisanie pluginow

  https://sourceforge.net/projects/pawnstudio/ A jeżeli chodzi o dokumentacje, to jeszcze nikt nie przetłumaczył na język polski.
 9. ROZWIĄZANE Tag vip na arenie

  Plugin na areny wymusza swoje tagi(oznaczenie aren), więc dopóki nie wyłączysz tagowania aren to nie będzie działało.
 10. W cvarach od aren zmieniasz: // Behavior 0=always give the pistol the player selected, 1=never give pistols on non-pistol rounds, 2=always give sm_multi1v1_default_pistol on non-pistol rounds 3=give pistol choice on rifle/pistol rounds, but use sm_multi1v1_default_pistol on awp rounds // - // Default: "0" sm_multi1v1_pistol_behavior "1" Wartość 1 usuwa pistole jeżeli to nie jest tryb na owe bronie.
 11. https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=1787938&postcount=3
 12. ROZWIĄZANE nowy vip

  Wystarczy dodać GivePlayerItem(client, "weapon_healthshot"); GivePlayerItem(client, "weapon_healthshot"); GivePlayerItem(client, "weapon_tagrenade"); pod SetEntityRenderColor(client, 255, 255, 255, 125);
 13. ROZWIĄZANE Prawa adminów

  50 immunitetu zbanuje równego sobie, więc musisz zmienić to w ustawieniach sourcebansa.
 14. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.